Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с Samsung Galaxy Pocket !
#51

Здравейте, имам Samsung Galaxy Pocket от 3 седмици. Забелязах следния проблем:
Като си пусна вграденото в телефона ФМ радио звукът е моно. В същото време ако слушам музика на вградения в телефона плеър или на плеъра, който допълнително съм си инсталирал (jetAudio Basic) звукът си е стерео. И това е с едни и същи слушалки (слушалките са Philips).
Въпросът ми е: проблемът във вграденото в телефона радио ли е и ако отговора е Да, ще Ви бъда благодарен ако ми препоръчате някое друго радио, което да си инсталирам, но да вади стерео звук.

Благодаря предварително.

Samsung Pocket (GT-S5300); Android 2.3.6; Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301 I), Android 4.4.2; Samsung Galaxy J7 2017 (SM-J730F) Android 8.1; Samsung Galaxy A52S 5G Awesome Black Android 12 One UI 4.1
Цитирай
Аксесоари
#52

s1m3on написа:Също забелязах докато си щракам на него и ми изгасва. После видях батерията загрява над 30 градуса, дали е вероятно да прегрява???

Не разбрах какво мислите за този проблем???

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай
#53

Колеги , един приател също има Покет , обаче има следния проблем , като говори му се заключва дисплея , и за да си го активира му изписва един катинар натисни 2 пъти , как се маха това нещо , гледах в опциите за дисплей , заключването няма такова нещо всичко е забранено и нищо не е пуснато от каде може да е това заключване при говорене?

Samsung J7 Black
Цитирай
#54

Здравейте! Имам следния проблем- когато започна разговор не се чува нищо а само на високоговорител,пускам музика нищо не се чува а като звъни има звук . Има и една икона до тази на обхвата и е като телефон на вибрация,но не е на тих режим .Как да го оправя ,за да не ми се налага да говоря все на високоговорител.Търсих и в ръководството за връщане на заводски настройки ,но така и не успях да го намеря. Благодаря предварително !
Цитирай
#55

Kikonez написа:Колеги , един приател също има Покет , обаче има следния проблем , като говори му се заключва дисплея , и за да си го активира му изписва един катинар натисни 2 пъти , как се маха това нещо , гледах в опциите за дисплей , заключването няма такова нещо всичко е забранено и нищо не е пуснато от каде може да е това заключване при говорене?
Не може да се махне, и не е проблем! Телефонът няма сензори за близост, и за да не се натисне нещо с ухо се заключва сам. Кажи на твоя приятел да влезе в Настройки > Достъпност и там има една опция Бутон Вкл. прекъсна разговор! С тази опция няма да нужда да отключва телефона, а направо натиска два пъти Power бутона. Първия път да светне екрана, и втория за да даде край на разговор .. това е най-лесният начин Smile
Цитирай
#56

zveri.merry написа:Здравейте! Имам следния проблем- когато започна разговор не се чува нищо а само на високоговорител,пускам музика нищо не се чува а като звъни има звук . Има и една икона до тази на обхвата и е като телефон на вибрация,но не е на тих режим .Как да го оправя ,за да не ми се налага да говоря все на високоговорител.Търсих и в ръководството за връщане на заводски настройки ,но така и не успях да го намеря. Благодаря предварително !
Ами освен да му дадеш фабрични настройки, друга възможност не виждам. А след това, ако пак е така на ремонт !
Цитирай
#57

Choveka написа:Здравейте, имам Samsung Galaxy Pocket от 3 седмици. Забелязах следния проблем:
Като си пусна вграденото в телефона ФМ радио звукът е моно. В същото време ако слушам музика на вградения в телефона плеър или на плеъра, който допълнително съм си инсталирал (jetAudio Basic) звукът си е стерео. И това е с едни и същи слушалки (слушалките са Philips).
Въпросът ми е: проблемът във вграденото в телефона радио ли е и ако отговора е Да, ще Ви бъда благодарен ако ми препоръчате някое друго радио, което да си инсталирам, но да вади стерео звук.

Благодаря предварително.
Според мен е от слушалките, но може и да е от самата радио станция Smile
Цитирай
#58

s1m3on написа:
s1m3on написа:Също забелязах докато си щракам на него и ми изгасва. После видях батерията загрява над 30 градуса, дали е вероятно да прегрява???

Не разбрах какво мислите за този проблем???
https://www.androidbg.com/forum/topic439...avane.html дори са ти постнали тази тема още на първия ти пост, виж тук може да намериш проблема си. Smile
Цитирай
#59

Здравейте! Взех си galaxy pocket и почти веднага станах свидетел на проблема с прекъсването на интернета на виваком. Когато е прекъснато и го сложа на 2G пак не става. Когато се рестартира се оправя. Пробвах номера с airplane mode, но не се получи. Включвам airplane mode и после го изключвам, но връзката не се оправя. Трябва да се рестартира самия телефон. Някой по-мъдър да е решил проблемът?

ПП. Забелязах, че има едни настройки във форума където пише, че на Authentication type трябва да е PAP, а на мен ми е None. Дали това има връзка? Пробвах да го сменя, но интернета си остана прекъснат.
Цитирай
#60

Доста хора се оплакват от този проблем. Защо не пробваш да го преинсталираш. С коя версия на андроид си и кой e РОМ-а?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#61

Версията на андроид е 2.3 , а за РОМ-а не знам. Дори не знам какво е Smile Не е ли по-скоро проблемът във вивател, доколкото само при тях съм забелязал хората да имат този проблем?

Аз звъннах да ги попитам ( на виваком ) и споменах, че не съм единственият човек с такова оплакване и те ми казаха, че нямат такава информация и не могат да ми помогнат с нещо друго, освен настройките на телефона. Също ми обясниха, че ако мрежата е натоварена и има много изходящи, те са с по-висок приоритет и нета може да ми спре, но това прекъсване няма общо с това. То си прекъсва и не се оправя, докато не се рестартира.

А за преинсталацията... Не разбирам от анроид, но ако не се лъжа, някой от форума беше пробвал нещо такова. С преинсталация на нещо и не се беше получило. Но пак казвам - не разбирам и може да съм се объркал.
Цитирай
#62

ако някой знае къде са игрите на Samsung Glaxy Pocket , моля да ми пише Smile
Цитирай
#63

ивенцето33 написа:ако някой знае къде са игрите на Samsung Glaxy Pocket , моля да ми пише Smile
o.O игри няма ! Трябва да си изтеглиш от Android market, вече се казва Google Play ! Smile
Цитирай
#64

stalker11 написа:Версията на андроид е 2.3 , а за РОМ-а не знам. Дори не знам какво е Smile Не е ли по-скоро проблемът във вивател, доколкото само при тях съм забелязал хората да имат този проблем?

Аз звъннах да ги попитам ( на виваком ) и споменах, че не съм единственият човек с такова оплакване и те ми казаха, че нямат такава информация и не могат да ми помогнат с нещо друго, освен настройките на телефона. Също ми обясниха, че ако мрежата е натоварена и има много изходящи, те са с по-висок приоритет и нета може да ми спре, но това прекъсване няма общо с това. То си прекъсва и не се оправя, докато не се рестартира.

А за преинсталацията... Не разбирам от анроид, но ако не се лъжа, някой от форума беше пробвал нещо такова. С преинсталация на нещо и не се беше получило. Но пак казвам - не разбирам и може да съм се объркал.



Аз връщах телефона шест пъти за ремонт за шест месеца, сменяха му платки и е все така. Сега съм подала жалба в КЗП, защото не искат да ми го сменят с нов и чакам да видя какво ще стане.
Цитирай
#65

Здравейте,от вчера и аз имам такъв телефон,но забелязах проблем.Реших да звънна в един момент на някого-опитвам да набера,не избира.Набрах се от друг телефон-"телефонът на абоната е изключен",а всъщност телефона ми си е включен.Рестартирах го и се оправи за няколко часа нямаше проблем,до преди малко,когато се случи същото.Има ли идея някой дали не е нещо от настройките или е дефект на самия апарат.Бих отишла и в магазина ,но тъй като следващите дни са почивни реших да попитам и тук дали някой не може да ми помогне.Благодаря предварително!Весели празници!
Цитирай
#66

Почти винаги, проблема е стара сим карта. На мен при смяна ми се оправи. Иначе пробвай и 2G (GSM Only) , виж дали така няма да има ефект.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#67

Картата ми е нова -на не повече от година (беше блокирала в един друг боклук,та ми я смениха).Сега сложих отметка на 2G надявам се да се получи,защото никак не ми се занимава с рекламации,сервизи и т.н.Благодаря за бързия отговор!
Цитирай
#68

здравейте,
имам galaxy pocket от около седмица,
днес в един момент телефона изгасна и не се стартира даже и след зареждане.. Sad

някой има ли идея от какво може да е?
телефона е нов, батерията също.
не е хакван, нищо не е правено по него извънредно..
Цитирай
#69

kilimandjaro написа:здравейте,
имам galaxy pocket от около седмица,
днес в един момент телефона изгасна и не се стартира даже и след зареждане.. Sad

някой има ли идея от какво може да е?
телефона е нов, батерията също.
не е хакван, нищо не е правено по него извънредно..
Хмм .. Странно .. Ами извади батерията ? Сложи го да се зарежда .. Може пък да е и от СИМ картата или картата с памет, изкарай и тях Smile
Цитирай
#70

andr0id_mania написа:Хмм .. Странно .. Ами извади батерията ? Сложи го да се зарежда .. Може пък да е и от СИМ картата или картата с памет, изкарай и тях Smile

пробвах и без сим карта,
и батерията вадих и слагах незнам-си колко пъти..
не зарежда изобщо.
допълнителна карта с памет няма.

пробвах и с друго зарядно - не е от зарядното.
не мога да разбера - от батерията ли е, или в самия телефон е проблема..
Цитирай
#71

Ами освен да пробваш да му направиш хард ресет .. Само че, някой по-напреднал колега трябва да пише как става, тъй като това е комбинация от клавиши и по този начин като е изключен, можеш да го върнеш до фабрични настройки, ако и това не стане сервиз .. Но може да пробваш и сам/а с download mode пак кмбинация от клавиши и му флашваш Android . Но както казах някой друг колега също трябва да изрази мнение!
Цитирай
#72

никаква реакция на никакво клавишни комбинации..
отиде на сервиз.
мерси за съдействието все пак Smile
Цитирай
#73

а какво значи : sd карта е празна или неподдържана? правилно е сложена Rolleyes

ZTE Blade III
Цитирай
#74

борко73 написа:а какво значи : sd карта е празна или неподдържана? правилно е сложена Rolleyes
Може би самата карта има проблем, или телефона не я чете .. Ако няма нищо важно на нея, пробвай да я форматираш!
Цитирай
#75

значи картата е от един стар тел., мисля че няма значение това , щото там си бачкаше без проблем. на Покета форматирам, и нищо не става. снощи пак ръчках, форматирам, после монтирам и :unknw:

ZTE Blade III
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)