Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с Samsung Galaxy Pocket !
#76

Моя проблем с мобилния интернет се оправи след минаването от 3G на 2G. След като заби го рестартирах и му зададох за ползва само 2G и повече не ми е забивал. Скоростта като гледам почети няма разлика.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте,имам телефончето от една седмица и до днес всичко беше ОК,но преди малко исках да звънна на мой роднина и ми излиза,че звъня а не се чува сигнал.Реших да пробвам с друг телефонен номер , но пак нищо не става.Изключих Wi-Fi –я но нищо не става.Имате ли идея как да го оправя? :confused:

Samsung Galaxy Pocet babyy
Цитирай
#78

Рестартирай си телефона!Ако не става изкарай батерията и пак я сложи.Ако продължи да ти прави този проблем направо го връщай да ти го сменят с нов.Аз за трети път ще го нося моя на ремонт със същия проблем .Закупил съм го септември 2012 г и от тогава не е спирал да губи обхват,рестартрам го по три ,четири пъти на ден за да мога да звънна на някой и съответно да могат да се свържат с мен.
Цитирай
#79

A може би проблемите Ви са от самите карти .. Ако са по-стари, е възможно да е от тях ! Smile
Цитирай
#80

Благодаря много!Пак ми прави този проблем и мисля да ходя да ми го сменят, защото почна да ми писва :mad:

Samsung Galaxy Pocet babyy
Цитирай
#81

И аз имах такъв проблем. Ресетнах и всичко е ок. Иначе ми се налагаше рестарам почти всеки ден.

Samsung galaxy tab 2 7.0
Цитирай
#82

Здравейте!
От Декември съм със Poket-чето и освен проблема с интернета , който отстраних с преминаването от 3G на 2G и сега всичко си е наред , обаче има едно друго проблемче . Когато провеждам разговор без значение къде се намирам дали на открито или на закрито ми прекъсва ту се чува ту не подобно на тва както , като ти се губи обхвата. Някой да се е сблъсквал с тоя проблем? Че е доста дразнещо с нов телефон да не можеш да проведеш нормален разговор.
П.С Благодаря предварителн о на отзовалите се.

HTC Desire 820 MM 6.0 
Цитирай
#83

Здравеите wi fi не ми намира домашния модем Някакви идеи
Цитирай
#84

radoslat написа:Здравеите wi fi не ми намира домашния модем Някакви идеи
Ако имаш възможност пробвай с друго устройство (да хванеш wi-fi от твоя модем), а ако и тогава не можеш да намериш модема виж настройките на самия ти интернет на компа ! Smile
Цитирай
#85

Утре ще пробвам с друг SAMSUNG : :cheers:
Цитирай
#86

И с други устроиства не става.Би ли ме светнал по подробно как се правят тези настройки.Модема е при брат ми .Аз съм втори комп.
Цитирай
#87

radoslat написа:И с други устроиства не става.Би ли ме светнал по подробно как се правят тези настройки.Модема е при брат ми .Аз съм втори комп.

Ами от там се настройва самия модем дали да е достъпен, да има ли парола или да няма, и други настройки има. Поне при виваком е така за други доставчици не знам ! Ако нета ти е на виваком http://my.contact.bg/ това е сайтът, който трябва да ползваш за да си оправиш настройките. Ако не си на виваком - не знам тогава, някой друг трябва да ти даде сайт.
П.С. - Не съм голям спец, но според мен това е решението на проблема. ! Smile
Цитирай
#88

Със ADSL сме .Ще отида да видя какви са тези настроики и ще пиша ако стане.
Цитирай
#89

Здравейте имам телефончето от 10 дни, от днес имам проблем с него, когато говоря ми прекъсва все едно нямам сигнал и немога да проведа разговор. Също така и батерията ми пада много бързо първите дни мислех че е защото много го ръчкам, но последните 2 дни не го правя и пак пада бързо кара точно ден. Последните пъти го зареждах с зарядно от друг телефон и се чудя дали това има значение за това колко ще кара батерията, или просто си е пробллем на апарата.
Цитирай
#90

mariqvlahova написа:Здравейте имам телефончето от 10 дни, от днес имам проблем с него, когато говоря ми прекъсва все едно нямам сигнал и немога да проведа разговор. Също така и батерията ми пада много бързо първите дни мислех че е защото много го ръчкам, но последните 2 дни не го правя и пак пада бързо кара точно ден. Последните пъти го зареждах с зарядно от друг телефон и се чудя дали това има значение за това колко ще кара батерията, или просто си е пробллем на апарата.


Всички Android телефони батерията им държи по толкова, трябва въобще ама въобще да не го ръчкаш че да издържи повече, лично моя рекорд с този тел. е 6 дена живот на батерията, няма значение с какво зарядно го зареждаш, а за проблема със сигнала ако си на 3G го пробвай на 2G да видиш как ще се държи.
Цитирай
#91

при мене пак започна проблема с гасненето на телефона???
Някакъв съвет...

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай
#92

s1m3on написа:при мене пак започна проблема с гасненето на телефона???
Някакъв съвет...

Върни го до фабрични ?!! За друго не се сещам.
Цитирай
#93

Ами писна ми да ги връщам, дадох го във ВИВАКОМ сервиз да го оправят...
Или да го заменят с нов ще видим дано по скоро стане готов.....

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай
#94

как да се регистрирам в samsung apps от телефона
Цитирай
#95

radoslat написа:как да се регистрирам в samsung apps от телефона

По принцип от компа става най-лесно, но самсунг апс не поддържа нашият телефон, няма смисъл да се регистрираш ;]]
Цитирай
#96

Защо на телефон Samsung Poket мога да качвам и през USB и през Bluetooth големи файлове, а папки от компа със съдържание не ? Веднага ми дава сигнал "... denied". Пробвах и Kies... Става дума, че искам да кача навигация Sigic.
Цитирай
#97

Chapai написа:Защо на телефон Samsung Poket мога да качвам и през USB и през Bluetooth големи файлове, а папки от компа със съдържание не ? Веднага ми дава сигнал "... denied". Пробвах и Kies... Става дума, че искам да кача навигация Sigic.

Не знам, но ето ти я навигацията, можеш направо от телефона да си я инсталираш.
Цитирай
#98

Radost_R написа:Картата ми е нова -на не повече от година (беше блокирала в един друг боклук,та ми я смениха).Сега сложих отметка на 2G надявам се да се получи,защото никак не ми се занимава с рекламации,сервизи и т.н.Благодаря за бързия отговор!

Аз имам същият проблем,може ли да ми обясниш къде да вляза,за да сложа отметка 2G,та да могат да ми звънят,а не все да ми изпращат смс-и от vivacom че имам пропуснати повиквания пък телефона да си ми е вкючен?
Цитирай
#99

Здравейте, искам да купя такъв тел на дъщеря ми, смятате ли, че е добър или да се ориентирам към друг модел. Също така смятам да го купя от Хенди какво мислите за тези магазини.
Цитирай

Колко пари си склонен да отделиш? Колко е голяма дъщеря ти и държиш ли да е нов телефона?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)