Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с Samsung Galaxy Pocket !

Да, използвай търсачката на форума.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
От известно време, всеки път кога си пусна интернет на телефона през Wi-Fi, бивам "бомбардиран" от разни реклами за игри и други програми. Въпросът ми е как мога да ги махна, защото са доста досадни, защото се появяват постоянно.
Цитирай

здравейте.от скоро имам Самсунг Покет.проблема ми е там че не мога да сменя езика на писане.мога да пиша на Английски и Немски,но на Български не ми сменя клавиатурата.проблема е в настройките или има някаква повреда и трябва да го нося в някой офис на Виваком?
Цитирай

проблем с езика на писане на самсунг покет
Цитирай

Колеги,и на мен ми дадоха сега един със същия проблем,а жената не знае кога се е появил.Да не е имало скоро ъпдейт на софтуера и след това да се е появил проблема?Виждам че доста хора са с този проблем.Пишете ако намерите решение моля ви за да мога да й помогна и аз.
Благодаря!
Цитирай

И на мен ми даде същия проблем след последната актуализация не мога да пиша на български а ми дава, че езика е сменен Smile Smile Имам и един въпрос свързан с актуализацията на Androida, дали на телефона може да се сложи по-нова версия или си е само до 2.3.6 Tongue
Цитирай

Може, но с Custom ROM.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4 написа:Може, но с Custom ROM.

А ще може ли малко обяснение какво е Custom ROM, защото нямам представа Wink
Цитирай

Custom ROM е ROM не от Самсунг, а правен от някой човек. Повечето от нас четем за нови rom-ове в xda-forums. За твоя модел - ето един примерен:

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2209204

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Много благодаря за информацията Tongue Tongue
Цитирай

Момчета и аз да се запиша с проблем.Телефона е на жена ми и ма странно поведение,по време на разговор спира микрофона все едно си натиснал муте тоест нито тя чува събеседника си нито той нея.След прекратявана на бъгнатия разговор и повторно набиране всичко е нормално пак до едно време след (минута две) най странното е че не винаги го прави.Телефона е Galxy poket s5301

Samsung Galaxy J5 
Цитирай

При мен се появи проблем със слушалките на хендсфрито. Те са оригинални от самсунг. Но след актуализацията на софтуера, не излизат горе в лентата като ги включа. Не работят и по време на разговор. Иначе на музикалния плеър работят и също така на радиото. Какво ли не опитах, няма резултат.

Sony Xperia M2 D2303
The dark side of the Force!!!
Цитирай

mikhovsky написа:При мен се появи проблем със слушалките на хендсфрито. Те са оригинални от самсунг. Но след актуализацията на софтуера, не излизат горе в лентата като ги включа. Не работят и по време на разговор. Иначе на музикалния плеър работят и също така на радиото. Какво ли не опитах, няма резултат.

И след четвърто преинсталиране с изстъргване на паметта до купешко ниво - стана чудо и слушалките работят. Просто така.

Sony Xperia M2 D2303
The dark side of the Force!!!
Цитирай

Някои знае ли как се изключва опцията "Двойно докосване за отключване" по време на разговор. Изчетох всичко в интернет, но изглежда никои не знае как става това.
Цитирай

Здравейте имам следния проаблем когато съм на рутера у нас понякога ми изчезва мрежата на WI FI-то някой имал ли е същия проблем
Цитирай

Някой знае ли как да си обнова ядрото от 2.6.35.7 на по-голямо??? Става въпрос за Samsung Galaxy s5300
Цитирай

здр.
актуализирах софтуера на SG Pocket S5300 и сега все едно нямам телефон.постоянно се рестартира.помагайте.поне да мога да постигна фабричните настройки
Цитирай

Здравейте, днес си сложих Custom Rom, обаче имам 2 проблема. Първият, е че нямам USB Storage хранилище и не мога да използвам доста от функциите на телефона, ако не сложа SD card. От рекавъри менюто дадох на mount USB Storage, но пак не става. Вторият е, че когато заключа екрана си стои бял и не угасва. Ще бъда благодарен ако някой може да ми помогне.
П.С. : Сложих му SD Card току що, и не я разчита.
Цитирай

Здравейте. Купих на приятелката нов смартфон и взех покета й. Възнамерявам да го ползвам за нещо доста странно и бих желал да го разтоваря за да работи колкото се може по-стабилно и леко. Препоръчайте някой лек и стабилен къстъм ром. Иначе телефона ще се ползва за буусметър и ми е необходим само синия му зъб.
Цитирай

Здравейте,имам следния проблем с Pocketa давами ,че нямам достатъчно място в системната памет не приема никакви съобщения,приложения дори като махна някое не ми дава да кача нищо на негово място.
Цитирай

Здравейте, понеже реших да си продам стария телефон(SAMSUNG GALAXY POCKET) искам да му оправя един проблем. Телефона не искаше да се зарежда и му върнах фабричните настройки от recovery менюто (power+home+volume up) и той се изключи и си остана тайа. Сега когато и да го включа стига до тук: (прилагам снимка). Пробвах с kies и с Odin да го преинсталирам, но компютъра не го разпознава. Какво мога да направя в случая

Понеже немога да приложа снимка, незнайно защо текста от екрана е следния:
recovery opts...
--Copying media files...
Succesfully copied media files.
--Appling multi-CSC--
Цитирай

Като му махнеш батерията за минута и после веднага държиш комбо бутоните влиза ли в Download?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Пробвах току що, и веднага влиза.
Цитирай

Щом влиза давай стоков с Один и ресет от рековъри задължително >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

ODIN пак не разпознава телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)