Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini

pecaata написа:Здравeйте, има проблем със Samsung s3 mini!
Батерията се срива изведнъж и започва едно безкрайно рестартиране, докато не го закачиш на зарядно или не извадиш батерията. Прави го само когато е включен към интернет, независимо дали е мобилен или Wi-Fi!
Виж батерията дали не се е надула или пробвай с друга за да разбереш дали е от нея!



Linkestis написа:Здравейте,понеже телефона е отврат за работа със стоков и с къстъм ром..да попитам,има ли някаква съществена разлика при връщането към стоков?
Тоест от къстъм ще има ли проблем с Одина да се сложи стоков ром?
Флашваш с Odin стоков и след като изпише PASS влизаш в рековъри и правиш wipe data factory reset и wipe cache partition защото от къстъм към стоков след флаша забива на логото Samsung Smile


cool_side написа:Здравейте от известно време звукът на телефона спира. Примерно, когато ми се обадят и вдигна те ме чуват аз не. След което тоновете спират, а като пусна песен тя се превърта и не се чува нищо. Мисля, че се получава, когато съм със слушалки или съм ползвал слушалки преди това. S andoird 4.3 FusionKat V3 съм. Да му сложа официалния ром и после къстъм пак или направо да го нося на сервиз?
Проблема явно ти е в къстъм РОМа ,за да разбереш дали е така флашваш стоков >> ресет и пробваш,ако се оправи флашваш друг къстъм или проверяваш в сайта на разработчика дали си е оправил бъга в нов релииз.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

Здравейте имам проблем с Samsung s3 mini.Когато си включа слушалките към телефона, музиката се чува много по-слабо от преди.Пробвах с други слушалки, но проблема си остава. Когато не са включени слушалки, се чува силно, но иначе колкото и да го усилвам, продължава да се чува много по-слабо от преди. Проблемът се появи днес. Пробвах да го рестартирам,също така пробвах и да го върна към фабричните настройки , но нито едното от двете не даде ефект.Някакви предложения за това какво мога да направя.
Цитирай

Други слушалки?
Цитирай

Пробвах но продължава да се чува слабо
Цитирай

Огледай буксичката на телефона...често се зацапва ! Ако е тя около 20-тина лева е смяната,ако нямаш гаранция Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте,когата снимам с предната камера снимката се обръща.Как може да се оправи?имам руут
Цитирай

Пробвай с изтриване на кеша и данните от Приложения >> Всички >> Камера

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

От батерията е!
Надута е! Новата пътува насам :thumbup:
Благодаря за помощта!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

здравейте искам да попитам как да направя така че като екрана ми изгасне и телефона се заключи да не ми спира пуснатите приложения например фацебоок????
Цитирай

thegreat11 написа:здравейте искам да попитам как да направя така че като екрана ми изгасне и телефона се заключи да не ми спира пуснатите приложения например фацебоок????

Да си пуснал пестенето на енергия или да имаш инсталиран таск мениджър,или програма за пестене на енергия?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

nikolov89 написа:Да си пуснал пестенето на енергия или да имаш инсталиран таск мениджър,или програма за пестене на енергия?
Не колега спрял съм опцията за пестене на енергия нямам и таск мениджър ... аз си получавам съобщенията от фацебоок през месенджера но искам като екрана ми изгасне да не ми излиза от фацебоок а да си ми стои на линия .
Цитирай

Е,как искаш да си на линия без да си във фейса.При всички е така,когато си разцъкваш фейса ти показва,че си на линия,когато излезеш от приложението и заключиш екрана фейса показва на другите,че си бил активен примерно преди 10мин.И така докато не цъкнеш фейса отново.Щом получаваш съобщения и известия,значи нямаш проблем Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Здравейте! От повече от месец насам имам проблем с обхвата. Телефонът бе изпуснат и мислех,че това е причината,но беше на ремонт. Смених SIM картата за всеки случай,но нямаше промяна. Покритието се губи по всяко време и място. След изключване и включване на телефона имам обхват за не повече от 1-2 часа. Когато е прикачен към wi-fi-малко повече. Тъй като вече 2 пъти беше на ремонт,от там казват,че за тест период от 5 дни всичко е било наред,но изглежда попадне ли в моите ръце нещата не вървят. Моля ви,помогнете! Smile
Цитирай

здравейте Smile Приятелката ми си взе Lenovo S960 и когато ми се обади ми бъгва телефона. Когато вдигна и ми спира всички звуци, т.е. нито тя ме чува, нито аз нея. Като и затворя продължава да нямам звуци. Пускам си песен и тя се превърта през 5-10секунди и няма звук. Когато го рестартирам се оправя. А когато аз й се обадя някой път на 4-5 минута спира звукът пак. Отново я набирам и звука е станал по - тих и след малко пак се бъгва. С FusionKat V3 съм и съм правил хард ресет и какво ли не... пробвал съм и с други ромове като например на CyanogenMod, но няма разлика. Казаха ми да му върна официалния и после пак да си сложа FusionKat V3, но не помогна.

Edit: само да кажа, че само с нея ми се получава така. С всеки друг номер си говоря напълно нормално.
Цитирай

iveto.p1,пробва ли с връщане на фабричните настройки или с преинсталиране на нов ром.Ако и това не помогне,според мен проблема е хардуерен (може би след удара) и е за сервиз.Ако е в гаранция го носи или смени сервиза от където ти го връщат два пъти.


cool_side,сложи си оригинален ром и виж с него дали ти прави същия проблем.Ако всичко е наред,значи е от къстъм рома,колкото и да е странно.Или кажи на приятелката ти да сменя Леновото Big Grin (шегувам се Smile ).

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Колко е резолюцията на S3 Mini някой има ли си представа Smile

Sony
Make.Believe
M4 Aqua
Цитирай

480x800 Smile Мисля, че се води QVGA.

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай

koragg написа:480x800 Smile Мисля, че се води QVGA.

WVGA , иначе за резолюцията си прав. И има стотици места с такова инфо.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Здравейте.От скоро съм със Samsung galaxy s3 mini с карта на Виваком.Защо при някой набирания или приемане на разговор в първите 2-3 секунди не се чува никакъв сигнал,след което нещата се оправят и абоната се чува?Благодаря ви предварително.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Така правеше и моя ейс 2 (реално е същото като с3 мини) в началото, със стоковия ром. Вдигам и секунда няма никой, после се появява събеседника, а и мен ме чуват Big Grin
Аз си така и не му обръщах внимание, приемах, че телефонът ми дава време да се настроя за разговора :beer:

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Аз съм със купен от виваком samsung s 3 mini ve като набира някой номер първите секунди не се чува свободно после почва но иначе като ми дигнат веднага се чува . Като цяло съм доволен от телефона но имам една забележка не знам при другите дали е така батерията ми от 15 % до 100 % със зарядното се зарежда за 4 часа няма значение телефона дали е включен или изключен което ми се струва прекалено много време . При другите тук как толкова много ли се зарежда или при мен само е така .

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай

Повече от 2часа,макс 2часа и половина не е нормално.За 4-5 часа се зарежда,ако го зарежда от USB-то на компа.Пробвай да я калиблираш,има доста теми с методите,как става това.Преди имах същия проблем с бавно зареждане и след калибрация с програмата Battery Calibration се оправи,но изисква руут.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Благодаря за отговора но без рут не не ставали че ми е на месец и не ща да му губя гаранцията по добре ако не може с друго да стане да си купя нова батерия 12 лв от колкото да губя гаранцията.Не знам от какво се е получило това може да е от това че първите два пъти го оставих да падне до край и го зареди 12 часа или зарядното не е оригинално но е купен от виваком ако и не ми се вярва да дават ментаци

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай

С неоругинално зарядно - толкова. Нямаш ли под ръка някое по-мощно, поне 800 милиампера ?

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

best.deals написа:Благодаря за отговора но без рут не не ставали че ми е на месец и не ща да му губя гаранцията ...
Без рут само това върши работа https://play.google.com/store/apps/detai...brationpro
3 мини няма нокс съответно всичко може да се върне до начално състояние и няма как да се разбере дали е рутвано. Плаши се с конс ако има Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)