Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini

maev написа:Така правеше и моя ейс 2 (реално е същото като с3 мини) в началото, със стоковия ром. Вдигам и секунда няма никой, после се появява събеседника, а и мен ме чуват Big Grin
Аз си така и не му обръщах внимание, приемах, че телефонът ми дава време да се настроя за разговора :beer:

В крайна сметка,как се решава въпроса с това забавяне?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
Аксесоари

Забавянето виж дали го има ако е изключено WiFi-то.
Като няма Интернет какво е забавянето?
Цитирай

то добре но не знам как става тоя рут мислих си ако върна фабричните настройки но от телефона че по другия начин не знам как става на samsung дали няма да се оправи и да се зарежда за 2 часа тая батерия

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай

buci59 написа:Здравейте.От скоро съм със Samsung galaxy s3 mini с карта на Виваком.Защо при някой набирания или приемане на разговор в първите 2-3 секунди не се чува никакъв сигнал,след което нещата се оправят и абоната се чува?Благодаря ви предварително.
Проблема се реши след като изключих 3g.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Здравейте, наскоро си закупих Galaxy S 3 mini справих се с всички настройки, но ме мъчи един дребен проблем. В настройки- Режим на начален екран, има два режима Основен и Лесен. В основен режим изтрих чрез изпращане в кошчето уиджета за времето( ако така се казва) Acuu Weather и сега не мога да го върна, знам как става добавянето на приложения, но никъде не го откривам, като се опитам да го добавя към началния екран. Има ли начин? Благодаря!
Цитирай

задържаш праста си на дисплея (началния екран) отваряти се един прозорец там избираш приложения и визуални елементи после в горната лента избираш визуални илементи и си тарсиш това което ти трябва

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

birzia написа:задържаш праста си на дисплея (началния екран) отваряти се един прозорец там избираш приложения и визуални елементи после в горната лента избираш визуални илементи и си тарсиш това което ти трябва
Да благодаря, оправих се. :cheers:
Цитирай

Здравейте.Искам да прахвърля снимки от компютъра към S 3 mini но когато свържа с кабела двете устройства не ми се появява иконата на тлф.на компа .Какво да направя за да прехвърлям снимки и музика от едното място на другото и обратното?Блягодаря предварително.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Дай малко повече инфо,колега!С коя версия на Windows си - XP,7,8?Имаш ли инсталиран Samsung Kies на компа?Пробвал ли с друг USB кабел,с друг USB порт на кома или на друг компютър да го вържеш?От настройките на телефона-->опций на разработчици,включил ли си юесби поправките (USB debuging)?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Извинявам се,но в бързината пропуснах тези подробности,които вярвам са от огромно значение.
С Windows-8 съм.Днес инсталирх на компа Samsung Kies но отново нищо не се получава.Използвам оригиналния кабел на тлф а компа има 2 порта-USB-2 и USB-3.На USB връзка с компютъра отметката "МЕДИИНО У-ВО"е поставена.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Хм,на 8-цата би трябвало да нямаш проблем.Направи ли на телефона настройката,която ти казах,влизаш в Настройки>>Опции за разработчици >> USB debugging(USB поправки) ?Сложи отметката на "поправките" и пробвай пак.Опитай да го свържеш и с друг USB кабел,какъвто и да е,понеже понякога и от оригиналния прави проблем.Щом и със Kies-а не се свързва,последното е да е преинсталираш компа.Но преди това пробвай на друг комп да го вържеш,да се увериш дали проблема е от телефона или компютъра.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Здравейте, имам галакси С3 мини от почти година, до сега всичко ОК, до вчера, вчера ми блокира изходящите съобщения( смс-и) и то само към един номер, мога да го набирам но не и да му пращам, върнах фабричните настройки отпави се за около 5-10 мин. И пак го блокира, незнам какво да го правя, помогнете ми ако можете :-)
Цитирай

Добър ден , преди 3 дни си закупих samsung galaxy s3mini андроида е 4.2.2 модела GT i18200 , от 7 сутринта до 5 часа батерията е така. (вижте снимката) не е нормално за нов телефон с интернет умерено ползване и всичко което хаби батерия да е сведено до минимум и да е в това състояние .. sad ще съм благодарен ако някой каже от какво може да е и как да отстраня проблема sad
Цитирай

Добре е според мен тоя батерия е все пак 1500 на мен не ми е пуснат постоянно интернета и не приказвам много към час и половина интернет и 30 минути разговори и ме кара 2 дена пада да към 5 и е зареждам. Лошото е че се зарежда бавно от 5 до 100 за 4 часа при теб как

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай
Question 

Здравейте, имам малък проблем с accuweather,  а по-точно от време на време местоположението ми се сменява от само себе си с някакъв град Султепе в Азърбейджан??? По-принцип съм от София и съм задал този град, но защо се получава тази смяна не знам? Също така съм му задал да се опреснява информацията през един час , понякога се случва по няколко часа да не се опреснява, но това не е толкова важно. От настройките на уиджета съм задал да намира автоматично местоположението ми, всичко е наред. Решение не открих, единствено четох в един форум, ставаше дума за друг модел телефон, че понеже е включен режима за пестене на батерия и може от това да е , някои прилложения не работели напълно коректно при този режим. Възможно ли е да е от това? Поздрави.
Цитирай

Ами възможно е и от режима на пестене,понеже когато е включен нямаш нет на телефона и времето няма как да се опресни.За другия проблем може да пробваш следното,влизаш в Настройки-Диспечер на Приложения-Всички и намираш accuweather-а,спираш го принудително и чистиш кеша,и даните на приложението,и рестартирваш телефона.После си го настрой на ново приложението и виж дали се е оправило.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

(2015-01-11, 01:58:11)nikolov89 написа:  Ами възможно е и от режима на пестене,понеже когато е включен нямаш нет на телефона и времето няма как да се опресни.За другия проблем може да пробваш следното,влизаш в Настройки-Диспечер на Приложения-Всички и намираш accuweather-а,спираш го принудително и чистиш кеша,и даните на приложението,и рестартирваш телефона.После си го настрой на ново приложението и виж дали се е оправило.

Мерси за отговора. Обаче как да нямам нет, като телефона е непрекъснато на този режим, а мейлите си се синхронизират, влизам си в интернет..?Ще пробвам с чистене на кеш-а, благодаря.
Цитирай

Здравейте.От 2 дни не мога да си изтегля нищо от Google Play.Приложението,което искам да изтегля се подготвя и когато чукна на инсталиране започва нескончаемо движение на синята лента за изтегляне.Защо е така и какво да направя?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

И при мен днес стана така някакво грешка имало но след няколко опита инсталирах две игри пробвай няколко пъти може да почне да ти тегли а може и да си изчистиш кеш паметта аз не го бях правил може от това да е проблема

samsung S3 mini value edition ; lenovo A6000
Цитирай

(2015-01-20, 16:38:35)best.deals написа:  И при мен днес стана така някакво грешка имало но след няколко опита инсталирах две игри пробвай няколко пъти може да почне да ти тегли а може и да си изчистиш кеш паметта аз не го бях правил може от това да е проблема

Получи се,изчистих кеша дори и го рестартирах.Благодаря.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Здравейте,имам едно питане,защо след като флашнах с Odin стоков ром,който има руут,вътрешната памет не се е изтрила?! Дори след това му правих "нулиране с фабрични..." и отново вътрешната памет не беше пипната?! Да добавя,че имам инсталирано ракавъри TWRP.
Цитирай

Ами с Один когато инсталираш не се прави ресет нито на системната памет нито на вътрешната освен, ако не прилагаш PIT файл. Същото важи и при фабрични настройки и wipe data factory reset от recovery трябва ръчно да го направиш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Под ръчно,какво имаш в предвид?
Някой ползва ли програма за запис на разговор? Моля ако знаете за добра да ми я препоръчате.Също и добър кернел.Относно за кернела,трябва ли да отключвам ботлолдера ? При Sony това е неизбежно.
За този модел има ли cyanogenmod?
Цитирай

Ръчно се форматира вътрешната памет от Настройки >> Памет >> преглеждаш опциите и ще разбереш как се прави. При Samsung няма нужда да се отключва бутлоудъра защото не е заключен.


Kernel Fude >> http://www.mediafire.com/download/1nbsz1...3_8190.zip

Инсталира се от къстъм рековъри в случая както си с TWRP го инсталираш без да правиш нищо друго.






Ето и как да си клокнеш процесора макар да не ти го препоръчвам >>






Ето някои предложения за къстъм РОМ >> https://getmovil.com/samsung/galaxy-s3-m...s-android/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Лек ъпдейт от мен за проблема с алармата на S 3 mini, та така появи се и при мен. Една сутрин не звънна, а друга звънна само за около секунда и спря. Какво предприех? Понеже предполагам,че всеки си има аларма или аларми, създадени и само сменя часа и деня,както бях и аз. Значи изтрих всички аларми , създадох напълно нова, настройки всичко и след това алармата си работеше. Пробвах я поне 10 пъти- прблем няма. Дано и при други да се оправи, а дано и аз да нямам повече проблеми. Но в краен случай ще си изтегля Timely, че много ми харесва, макар да не обичам да дублирам приложения, след като телефона си ги има. Поздрави.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)