Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini
#51

Аз не искам да го отключвам, а да го ъпдейтна до последната версия, че ми писна да чакам ъпдейт от мтел. Smile

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте! Проблемът при мен е следният: когато включа телефона да се зарежда, в даден момент спира без да е достигнал 100%.
Цитирай
#53

Здравейте, забелязах, че не не мога да сменя езика на клавиатурата. Преди можеше.
В настройките на клавиатурата съм отбелязала Български и English (UK). С плъзгане по бутона space нищо не се получава, дори да изключа English, клавиатурата продължава да стои на латиница, също и ако няма отбелязан език.
Можете ли да ми кажете как да го оправя?
Цитирай
#54

Здр.

На жена ми взех mini и не ми харесва качеството на снимките.
Какво мога да направя по въпроса?

Omnia 1, Sony Ericsson Satio, Omnia 2
 Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Prestigio pap4044, Samsung Galaxy S3 NEO, SGS S5
Цитирай
#55

Имам едно питане.
От къде мога да си активирам да ме известява за пропуснати повиквания и съобщения.
Активирах едно известяване но то е само когато вдигна телефона и само един път вибрира и спира.
Аз искам като е в покой да ме известява.
И още едно нещо да попитам,освен от хоум бутона "диспечера на задачи от къде може да се извади на главния панел.
Благодаря Ви предварително.

пс.Свалих си приложение за известяването.Никой ли не знае за диспечера.

Galaxy S 3 mini
Цитирай
#56

Диспечера на задачи се вади само от Home бутона на стоковия ром, има алтернатива разбира се с някои лаучер например NOVA, там на приспособления мисля беше има иконка за диспечера.

        
Цитирай
#57

varnahack написа:Здр.

На жена ми взех mini и не ми харесва качеството на снимките.
Какво мога да направя по въпроса?


Да си закупиш приложението Camera Zoom FX от Google Play Store Smile

HTC ONE M9 | Gunmetal Gray
Цитирай
#58

здравейте.как мога да вляза в рекавъри мод , всякак задържах бутоните но не става . помощ Confusedtupid:
Цитирай
#59

Android terminal инсталирай.
Стоковото или къстъм recovery?Рутнат ли е телефона?

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#60

както съм го взел от магазина
Цитирай
#61

Ами май няма как тогава. Пък и защо ти е да влизаш в това рекавъри?

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#62

в youtube е показано задържането на бутоните но при мен не работи.сега го руутнах и пак същата работа
Цитирай
#63

Най-лесния начин да стане е да си инсталираш rom manager, като го пуснеш мисля че втория ред е reboot in to recovery. аз така влизах докато не си сложих къстъм рековери. Става и през терминал, но не се сещам какво се пишеше там.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#64

с rom menager стана.мерси много
Цитирай
#65

изчезна ми лентата с уведомления отгоре какво да правя :confused:
Цитирай
#66

jivia1234 написа:изчезна ми лентата с уведомления отгоре какво да правя :confused:

Колега как така изчезна ? С кои ром си ? Направи един рестарт на телефона мисля, че ще се оправи ...

        
Цитирай
#67

не стана с рестарт, преинсталирах го и се оправи
Цитирай
#68

Здравейте! Бих искала да попитам дали някой има представа как мога да върна на началния екран прогнозата за времето от AccuWeather, защото в момента на мястото й седи празно пространство. А не мога да разбера дали е до самите настройки в телефона или от приложение. Пробвах с връщане на фабрични настройки, но не се получи. Като задам времето на заключения екран, температурата се показва, но на началния екран какво ли не опитах и не успях да я изведа.
Цитирай
#69

iva_d написа:Здравейте! Бих искала да попитам дали някой има представа как мога да върна на началния екран прогнозата за времето от AccuWeather, защото в момента на мястото й седи празно пространство. А не мога да разбера дали е до самите настройки в телефона или от приложение. Пробвах с връщане на фабрични настройки, но не се получи.
Меню прилужения-->визуални---->AccuWeather ...задържаш в/у него и го прилагаш

Samsung Galaxy S 5
Цитирай
#70

KuC1qJonY написа:
iva_d написа:Здравейте! Бих искала да попитам дали някой има представа как мога да върна на началния екран прогнозата за времето от AccuWeather, защото в момента на мястото й седи празно пространство. А не мога да разбера дали е до самите настройки в телефона или от приложение. Пробвах с връщане на фабрични настройки, но не се получи.
Меню прилужения-->визуални---->AccuWeather ...задържаш в/у него и го прилагаш
Изключителни благодарности!
Цитирай
#71

Здравейте добри хора . Smile Smile Smile От няколко месеца имам Galaxy S 3 mini и постоянно губи обхват. Рестартирам телефончето и се оправия , малко по късно пак същата история - изгуби изцяло обхват и като го рестартирам пак се оправи моля ви помагайте... Smile Smile Smile

Samsung Galaxy S III mini 4.4.2 AOKP
Цитирай
#72

Привет,

Прегледах темите тук, но не успях да намеря отговор има ли начин S3 mini да изпраща и изтегля MMS-и без да трябва всеки път сам да си пускам мобилния трафик на данни.

Освен този телефон имам още Sony Acro S и HTC Explorer и при тези телефони дори без пуснат трафик като изпращам и получавам MMS-и телефона сам си пуска дата трафика докато изпрати или изтегли MMS-a, след което пак си го спира автоматично.
Това, обаче не се случва с минито?! Като се опитам да пратя MMS телефона ми съобщява, че дата трафика не е пуснат и MMS-а ще се прати като го включа. Щом си пусна трафика вече всичко си работи нормално.

Има ли начин процеса да се автоматизира, както е при други устройства или ще трябва да се примиря?

Не ми се иска да стоя с постоянно пуснат дата трафик поради ред причини.

Пуснах отделна тема във форума, но никой не благоволи дори да погледне, а ми се струва невероятно да съм единствения, който се е опитвал да изпраща и получава MMS-и с този телефон.

Благодаря предварително!
Цитирай
#73

Моля за помощ
Как да направя телефона да работи в режим GSM защото не намирам такава опция
Влизам в настроики,още настроики,мобилни мрежи и мрежов режим в които опциите са две GSM/WCDMA(автоматичен режив) и само WCDMA ,това са двете опции няма трета която да е само GSM
Телефона е Samsung S3 mini O2
Цитирай
#74

oppaaa написа:Моля за помощ
Как да направя телефона да работи в режим GSM защото не намирам такава опция
Влизам в настроики,още настроики,мобилни мрежи и мрежов режим в които опциите са две GSM/WCDMA(автоматичен режив) и само WCDMA ,това са двете опции няма трета която да е само GSM
Телефона е Samsung S3 mini O2

Явно с ром-а на О2 няма такава опция, иначе я търсиш на правилното място - на моя е точно там. Вероятно решение е ако може да се префлашне с ром за нашия регион.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#75

bily написа:Явно с ром-а на О2 няма такава опция, иначе я търсиш на правилното място - на моя е точно там. Вероятно решение е ако може да се префлашне с ром за нашия регион.
А как да го направя това
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)