Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini
#76

oppaaa написа:А как да го направя това

Не съм на "ти" с тези манипулации. Нека някой по-запознат да обясни.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
Аксесоари
#77

Моля ви кажете как да го сменя този ром че и други неща не ми харесват в тази версия Angel
Цитирай
#78

oppaaa Аз съм с BenzRom V6 и съм много доволен от него. В сравнение със стоковия е много по лек и доста от глупостите на samsung са премахнати. Има тема писана за рома.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#79

като си с него кажи какво да направя за да не ми се включва 3G-то
Цитирай
#80

Здравейте,

Можете ли да ми кажете какво да направя в следния случай:
Телефонът ми се рестартира сам. В началото си мислех, че е защото се ъпдейтва, без да ме пита. Нагласих ъпдейтите да стават само, ако аз ги пусна, но той продължава да се рестартира сам от време на време. Помислих си и, че е възможно да натискам копчето за изключване неволно, докато телефона ми е в джоба, но той се рестартира дори, когато е сложен на бюрото и разбрах, че не е това. Интересното е, че никога не се рестартира, докато го ползвам. Моля ви кажете ми какво може да е това?
Цитирай
#81

Колеги,фърмуера с който излиза S3 Mini има много бъгове благодарение на ROM-а,най-ЛЕСНИЯ начин е флаш на нов ром,не е трудно само трябва да се прочете внимателно,може да се ориентира човек как се прави по тази тема от форума,Благодарение на Luba6ky
линк https://www.androidbg.com/forum/topic547...-mini.html
Ето и линк към XDA избирате си тема в зависимост какво искате да направите с вашия телефон...ПРОЧЕТИ ДОБРЕ ПРЕДИ ДА НАПРАВИШ БЕЛЯ !!!
линк http://forum.xda-developers.com/sitesear...=s3%20mini

:cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#82

Здравейте, наскоро си купих S 3 mini и имам следния въпрос, как да настроя телефона, така че файловете, които получавам през Bluetooth да се записват на паметта на телефона, а не на картата памет? :unknw: :huh2: :unknw: Благодаря предварително. :thumbup: Rock
Цитирай
#83

7BECKHAM7 написа:Здравейте, наскоро си купих S 3 mini и имам следния въпрос, как да настроя телефона, така че файловете, които получавам през Bluetooth да се записват на паметта на телефона, а не на картата памет? :unknw: :huh2: :unknw: Благодаря предварително. :thumbup: Rock

По подразбиране би трябвало да ги получаваш на вградената телефонна памет, а не на картата памет.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#84

Здравейте!Родителите ми подариха на сестра ми samsung galaxy s3 mini.Когато отворите указателя,от дясно има лента в която има букви,с които по-лесно можеш да намериш номерата като посочиш буква с която започва дадено име.Нейните контакти са на български,а буквите в лентата са на английски.Как можем да ги променим? Благодаря предварително!
Цитирай
#85

VictoriaLove написа:Здравейте!Родителите ми подариха на сестра ми samsung galaxy s3 mini.Когато отворите указателя,от дясно има лента в която има букви,с които по-лесно можеш да намериш номерата като посочиш буква с която започва дадено име.Нейните контакти са на български,а буквите в лентата са на английски.Как можем да ги променим? Благодаря предварително!
Предполагам със смяна на езика на устройството.
Цитирай
#86

Alloces написа:
VictoriaLove написа:Здравейте!Родителите ми подариха на сестра ми samsung galaxy s3 mini.Когато отворите указателя,от дясно има лента в която има букви,с които по-лесно можеш да намериш номерата като посочиш буква с която започва дадено име.Нейните контакти са на български,а буквите в лентата са на английски.Как можем да ги променим? Благодаря предварително!
Предполагам със смяна на езика на устройството.
Мисля, че не могат да се променят страничните букви. Вариант е да си преименува контактите на латиница или да си ги търси с превъртане.
Цитирай
#87

Здр. Ако някой знае как да си направя яркостта да ми е автоматична както при С3 ще съм много благодарен ... Smile Smile Smile Smile

Samsung Galaxy S III mini 4.4.2 AOKP
Цитирай
#88

Някъде четох, че нямало сензор и съответно няма такава опция. :/
Цитирай
#89

kati_v написа:Някъде четох, че нямало сензор и съответно няма такава опция. :/

Да, така е.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#90

Здрасти имам следния проблем. използвам програмата whatsapp, но като пиша на някой, не го изпраща. Сякаш нета "заспива" и след като вляза от браузъра в някоя страница се "събужда", и после като погледна съобщението е изпратено. Доста е досадно. Може ли някакво мнение
Цитирай
#91

Ползвай IM+ pro, иначе за конкретния проблем не мога да ти помогна.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#92

bily написа:
kati_v написа:Някъде четох, че нямало сензор и съответно няма такава опция. :/

Да, така е.
Предната камера може да се ползва като такъв сензор, но е малко... енергоемко и не го препоръчвам. Повече вреда отколкото полза.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#93

Здравейте
Проблемът ми е, че след изпращане на ММС получателят не го получава никога и само получавам съобщение след време, че е изтекъл периодът на валидност на съобщението. Проблемът не е в получателя, защото той изпраща и приема от други хора. Зная че трябва да е включен 3G. Идеи?
Освен това когато пиша на български език смси, символите намаляват от 160 на 70, когато е на латиница не е така. На какво се дължи и как да го оправя?
Благодаря Ви Big Grin
Цитирай
#94

alex4e написа:Здравейте
Освен това когато пиша на български език смси, символите намаляват от 160 на 70, когато е на латиница не е така. На какво се дължи и как да го оправя?
При всеки телефон е така. Ограничението за дължина на SMS е в байтове, а не в символи. Латиницата ползва един байт за символ, а кирилицата - два. Затова, като пишеш на български, ти са разрешени по-малко символи.
Цитирай
#95

Здравейте,
Имам следния проблем - когато телефона е на зарядно и батерията е заредена на MAX(т.е. сутринта) алармата не се включва а издава само едносекунден звук. Иначе по време на зареждане преди да се е заредил на 100 % си работи. Разглеждах в настройките, но нищо не видях Някой да знае нещо по въпроса ?
Цитирай
#96

и при мен е така,заедно със проблема с 3G-то,казаха ми да пробвам с друга карта но много се съмнявам да се оправи

Galaxy S 3 mini 4.1.2
Цитирай
#97

alarmdroid от google market ми реши проблема.

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай
#98

Някой да е забелязал, че като пускаш музика към външни източници и сигнала е слаб.....Имам С2 и разликата м/у него и с3 мини е почти двойна в полза на с2....

Samsung Note 3
Цитирай
#99

Искам да попитам на телефона могат ли да се гледат филми Divx със субтитри или трябва да му се инсталира специален плейар?

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...ZXIuYWQiXQ..

Друго не ти трябва.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)