Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini

С това както на компа ли ще тръгват филмите? В смисъл субтитрите трябва ли да са вградени или нещо такова. Филмите трябва ли да са специално направени за телефон или просто си слагам на сд картата филма със субтитрите и си тръгва като на компа? Блу рей рипове от 5 гб примерно ще тръгват ли?

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
Аксесоари

Ако ги преименуваш,като видео файла тръгват от раз от всякъде ,иначе зарждаш ръчно.Иначе си е като компютърен плеър напълно да.Сменяш Encoding на субтитрите на кирилица само,ако се налага.Всякакви формати чете,няма проблеми с .mkv да.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай

Благодаря за отговорите. А това телефонче, как е според вас. Решил съм него да си взимам. Заслужава ли си парите?

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай

Здравейте. Аз имам много странен проблем с С3 мини, когато го натоваря с някоя игра батерията показва примерно 40%, заключвам телефона и след 2-3 минути го отключвам и батерията е на около 30%,а след рестарт се покачват малко процентите. Това нормално ли е ?
Цитирай

staskz написа:Здравейте. Аз имам много странен проблем с С3 мини, когато го натоваря с някоя игра батерията показва примерно 40%, заключвам телефона и след 2-3 минути го отключвам и батерията е на около 30%,а след рестарт се покачват малко процентите. Това нормално ли е ?

Колега много зависи как излизаш от игрите. Ако го правиш само с hoom бутона нормално е да ти цеди батерията Smile Винаги излизай от приложенията с ексит и няма да имаш този проблем ...

        
Цитирай

С exit излизам и всичко затварям винаги.
Цитирай

не съм имал подобен проблем никога .... с какъв софт. си ? root има ли ?

        
Цитирай

С 4.1.2 BGL през Odin, нямам роот, а и като го взех с 4.1.1 от Глобул пак така правише. Да не с датчика да има проблем и ако го занеса в Глобул да ли ще ми го оправят гаранционно?
Цитирай

не би трябвало да има проблем с гаранцията, защото си с официален софт., но не вярвам да е от това ... Най вероятно е от някое приложение което ти дърпа тока. Провери си ги едно такова е месинджера на фецето, направо прави батерията на пехтия ха ха ха. Разгледай се в приложенията там е някъде разковничето на проблема Smile

        
Цитирай

Какъв е тоя месинджър, ако говориш за ФБ месинджъра аз не го ползвам и съм сигурен, че не е от някое приложение. А относно гаранцията на глобулската пише че батерии и аксесоарите не влизат в гаранция, а тази на самсунг пишеше май 6 месеца кви са тия работи. И друго като сложих 4.1.2 телефона се стартира на румънски,а софта го свалих от саммобиле CSC:BGL
Цитирай

staskz написа:Какъв е тоя месинджър, ако говориш за ФБ месинджъра аз не го ползвам и съм сигурен, че не е от някое приложение. А относно гаранцията на глобулската пише че батерии и аксесоарите не влизат в гаранция, а тази на самсунг пишеше май 6 месеца кви са тия работи. И друго като сложих 4.1.2 телефона се стартира на румънски,а софта го свалих от саммобиле CSC:BGL

Добре колега, да те питам ти като флашна рома с Один на правил ли му wip data от рековерито ?

        
Цитирай

Не не съм нямам рековери, а за инсталацията нали иска руут и губя гаранцията
Цитирай

staskz написа:Не не съм нямам рековери, а за инсталацията нали иска руут и губя гаранцията


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Как така да нямаш рековери колега ? :rofl: :rofl: :rofl: Разбира се, че имаш стоково рековери на телефона, а другото за което говориш е моднато рековери, ако мога така да се изразя. Моля те вземи прочети малко важните теми и се запознай като цяло с Android и тогава пиши за проблеми за да можем по лесно да ти помагаме .. Върни едни заводски настройки и виж как ще е след това, мисля, че няма да имаш този проблем повече. Разбира се ако проблема е от софтуера, ако не е носи го там от където си го взел и си ползвай гаранцията ...

        
Цитирай

Е добре наясно съм с тези работи не съм вчерашен, но ми обясни как да влезна в това рековери единствено влизам в один мод, а с комбинацията Volume Up+Home buttons+Power key немога да влезна. Ако можеш опиши ми процедурата за влизане
Цитирай

staskz написа:Е добре наясно съм с тези работи не съм вчерашен, но ми обясни как да влезна в това рековери единствено влизам в один мод, а с комбинацията Volume Up+Home buttons+Power key немога да влезна. Ако можеш опиши ми процедурата за влизане


На S3 мини комбинацията от бутони не работи, трябва ти трябва ти роот и програмчето ром менаждер примерно, за да можеш да влезеш. Най - добре си върни заводски настройки, ако не се оправи си ползвай гаранцията ...

        
Цитирай

Връщал съм заводски и пак е така, а ако сложа къстъм рековери през один брояча ще го засече ли
Цитирай

staskz написа:Връщал съм заводски и пак е така, а ако сложа къстъм рековери през один брояча ще го засече ли
Принципно не би трябвало, но и да стане така има как да се изчисти. Затова не се притеснявай Smile

        
Цитирай

Някой може ли да ми каже от каде да задам на телефона да сваля приложения на картата памет а не в паметта на телвфона... Въобще може ли да се настрои така?
Цитирай

Не може да се свалят приложения на картата. Това е тъпо от тяхна страна и дано се осъзнаят.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

Когато телефона го ползвам с ходспод, нормално ли е да загрява и то доста.
Цитирай

Здравейте имам проблем с алармата понякога алармата сутрин (7.00 часа или понякога 6.00, 6.30) не звъни с пълната мелодия (зададена е тази която си идва фабрично) ами звъни около 2 секунди и спира след това има зададени други аларми(10.00,12.00,15.00) с тях няма проблем но сутрин макар и рядко има проблеми. Някакви идеи за това?
Цитирай

Ако ти е на зарядно и батерия заредена на 100% се получава такова нещо. Четох го някъде тук във форума. Решението е някакво приложение за аларма от маркета.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай

econt написа:Когато телефона го ползвам с ходспод, нормално ли е да загрява и то доста.

Съвсем нормално е, все пак обменя данни.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

djaner97 написа:Имам проблем с батерията на телефона.Много бързо му пада заряда и какво ли не съм опитал обаче няма оправия.Един ден доколкото си спомням, вечерта преди да легна си бях заредил телефона и беше на 95 % батерия,сутринта като бях станал беше на 66%,в stand-by режим + беше включен опцията за пестене на енергията Huh .Иначе нормално изкарвам един ден с напълно заредена батерия.Ето и малко инфо : ОС Андроид - 37%,Екран-15%,Телефон 12 % ,Система на Андроид - 10 % и други разни дреболии, а пък преди 2 дена ОС Андроид ми беше на 57 %.Моля помогнете Smile

И аз имам същия проблем.... Ако може някой да ми каже как да оправя проблема ще му бъда много благодарна. Изписва ми, че най много проценти батерия заминават за операционната система. Как така? ....
Цитирай

Cherrybomb написа:
djaner97 написа:...

И аз имам същия проблем.... Ако може някой да ми каже как да оправя проблема ще му бъда много благодарна. Изписва ми, че най много проценти батерия заминават за операционната система. Как така? ....

Като се замисля, откакто моя се ъпдейтна на 4.1.2 и при мен операционната система основно ми харчи батерията, а преди ъпдейта основния гладник беше дисплея. Странна работа, защото времето което издържа на батерия е горе долу същото :confused:

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)