Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini
#26

Колеги,някой може ли да ми помогне.Непрекъснато ми изписва някаква грешка и телефона забива и не реагира докато не му дам О.К.
Цитирай
Аксесоари
#27

@rvasev рестартирай и кажи дали продължава.Почакай да се изкажат и колегите.

Device : Xiaomi Mi 9
Android : 10 | MiUi 11 | Stock | Not Rooted |
Цитирай
#28

Ами кажи какво пише в тази грешка? Кой процес спира?

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#29

Рестартирал съм го поне 10 пъти но не помага :facepalm: .Докато си ръчкам в него,без значение в кое приложение съм,просто спира,изписва тази грешка,която съм качил на скрииншота и не реагира докато не му дам О.К на самото съобщение на грешката.От вчера спря да се отваря и Гугъл плей маркета.Сваллих нова версия на маркета от нета,замених я,но пак не бачка.Надявам се по-бързо да излезе 4.1.2 и да го ъпдейтна.Предполагам,че това ще реши проблема Rock Благодаря Ви отговорите
Цитирай
#30

Няма да ти помогне само ъпдейта. Изключил си някой сървис на Google, волно или неволно.
Обикновено е Download Manager, но така от разстояние няма как да се каже точно.

  1. Изтрий Google акаунта от телефона си.
  2. Рестартирай.
  3. Иди на Settings » Application Manager » All
  4. Изчисти кеша на всичко, което видиш от Google.
  5. Въведи Google акаунта си и синхронизирай.

Предполагам, че имаш контактите си запазени в акаунта.

.:: EDIT ::.
Ако не се получи, отиваш на Settings » Accounts » твоя Google account » Махаш човката на Sync Internet

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#31

Благодаря ти много за съветите Malone.Направих всичко както ми каза и за сега няма проблеми-върви ОК Dance Dance Dance ,но мисля ,че проблема беше от друго място-като търсех да изтрия кеш-та на всички приложения от гугъл,видях че съм спрял без да искам Application installer .Пуснах го и него и се надявам всичко да е ок.Сега ще спя спокойно Big Grin .А между другото някой има ли идея кога ще излезе ъпдейта 4.1.2 :bow:
Цитирай
#32

Чудесно, радвам се че всичко вече е наред.
Точно това имах предвид, че няма как да знаем кой процес от свързаните с Google е спрян и по каква причина.
И затова препоръчах тежката артилерия. Изтриване на акаунта, изчистване на кеша свързан с него, отново регистриране на акаунта и синхронизиране.
Нещо, като хард ресет на Google акаунта.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#33

ELMONJE написа:
hahyy написа:
ELMONJE написа:инсталирай си от Google-Play Adobe Reader и няма да имаш проблем Smile

Въпроса ми е съвсем сериозен мислиш ли, че нямам инсталиран Adobe Reader и си пиша колкото да спамя?

свали си безплатната версия на офис ... просто напиши "Office" и ако със този инструмен също не става това значи че или файла се отваря само през компа или е повредено ...

Не става и с него, по принцип на комп си се отварят без проблем
Цитирай
#34

Има някой път несъвместимост на документа с рийдъра.
Да речем, документа е правен с доста стара версия на Adobe Acrobat. Или с най-новата, а рийдъра ме е стар.
Случвало ми се е няколко пъти, макар и не на телефона, а на компютъра.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#35

Здравейте, аз имам проблем при свалянето на песни, миналата седмица свалях без проблем, но вчера забелязах, че не ги сваля като MP3, а като MPGA формат. Ще съм много благодарна, ако някой ми помогне Smile)
Цитирай
#36

Свири ли ти ги телефона? Предполагам, че да.
MPGA формата е в същата степен на компресия, като MP3, не се притеснявай.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#37

да, свирят, но не излизат в player-a... само от папката мога да ги пускам, което е гадно, защото трябва да сменям песните ръчно и не мога да ги използвам като тон позваняване
Цитирай
#38

ОК, разбрах.
Ще поразгледам има ли нещо писано по темата в чуждите форуми малко по-късно и ще редактирам поста си.

Лично аз не съм свикнал да свалям музиката, която искам на телефона си, затова въпроса ми се стори малко странен.

Не ползвам и KIES за качване в телефона и съставяне на плейлисти.
Правя си подборката на компютъра, обработвам си MP3 таговете за да мога по-лесно после да намирам песните, които ме интересуват, прикачам им по една "обложка", качвам музиката в телефона чрез кабела и си правя плейлиста чрез самия телефон. Става много бързо.

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#39

мерси Smile))) а днес пробвах и с USB и една песен е MP3 друга MPGA ... а дори прехвърлени с кабел изобщо не могат да се добавят в playe-a , все едно не съществуват, а в същото време могат да се слушат като се пуснат от папката... :/
Цитирай
#40

Два варианта са споменати като решение на "проблема".

Първият е инсталиране на файл мениджър, да речем Astro File Manager от маркета, чрез който да променяш разширението на файла от .mpga на mp3.

Вторият е да си инсталираш и теглиш песните си чрез Opera, като колегите предпочитат версията Mobile. За това съм ти дал връзка към нея. Има версия Mini и Beta. Аз не ползвам Opera и не мога да дам мнение, но се доверявам на колегите от ТАЗИ тема.

И последният вариант е както ти написах в предния пост. Сваляй на компютъра MP3 и качвай на телефона после с кабела. Най-чисто е така и не се налага да инсталираш нищо допълнително. А и ... кой вече слуша MP3, след като можем да слушаме FLAC файлове на нашите телефони и картите памет са на приемлива цена?
Качеството си е качество, особено ако използваш слушалки.
Smile

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○
Цитирай
#41

мерси за попоща, ще ги разгледам Smile))
Цитирай
#42

Здравеите , имам проблем . Взех си Samsung Galaxy S III mini преди месец и половина . От една седмица ми дава следния проблем : без причина се рестартира по няколко пъти на ден един след друг. Знаете ли какво може да се направи ? Благодаря предварително !
Цитирай
#43

Може да пробваш като му върнеш заводските настройки.Така според мен трябва да се оправи.

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай
#44

Колеги, има ли MIUI ром и за нашите телефони?

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай
#45

Здравейте и от мен! Някой ще ми помогне ли в опитите да разбера дали телефона е S-ON ?

SGS IV Black Mist stock
Цитирай
#46

Това е само при HTC тата май...Пробвай root checker от Маркета или подобна.

Samsung Galaxy S2 CriskeloServan ICS V9, Phenomenal5.3Medium, LP6  
AndroidGX Mod,Galaxy S3 Mini Stock I8190XXAMB3 4.1.2 - BenzROM V4.1,Samsung Galaxy S III SynergyROM VZW S3
Цитирай
#47

Мдам... навикът е страшно нещо... Не мога да се преборя с мъника на жена ми и явно ще трябва да се търси приложение или нещо подобно Smile Благодаря все пак...

SGS IV Black Mist stock
Цитирай
#48

Здравейте, забелязах, че не не мога да сменя езика на клавиатурата. Преди можеше.
В настройките на клавиатурата съм отбелязала Български и English (UK). С плъзгане по бутона space нищо не се получава, дори да изключа English, клавиатурата продължава да стои на латиница, също и ако няма отбелязан език.
Можете ли да ми кажете как да го оправя?
Цитирай
#49

Ако телефона ми е кодиран на мтел мога ли да го флашвам през Один с ромове, чието csc не е мтелско или няма как да стане и трябва само официални ъпдейт да чакам.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай
#50

dreamworks написа:Ако телефона ми е кодиран на мтел мога ли да го флашвам през Один с ромове, чието csc не е мтелско или няма как да стане и трябва само официални ъпдейт да чакам.
Доколкото знам - може, но това няма да го отключи.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)