Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 7 for the HTC Tattoo :: V7.2.0 (10 Jan 2012)

Абе ако трябва да съм съвсем искрен 2.3.7 мое да лети ма не баш Wink
Най ме дразнят умислянията и рефрешванията на АДВ ланчера, при мене задължително след камера, като излезеш и 30 секунди го чакам да се усвести да си извади и рефрешне иконите наново примерно, има си и некви затормозвания при контакт листите съм забелязал примерно, той още усмисля скролването, ти чукаш да избираш някой той хваща през 3 номера... и не е от тъча, щот ми е сменян и определено си работи перфектно иначе....
Колкото до чистата инсталация, имам и аз едни съмнения че от там ще са по добре нещата, щот тука ъпдейтвам от първата бета на 2.2 дето пуснаха преди година и повече сигур.... поне 5-6 пъти съм ъпдейтвал.... та може и от там да е...
А как се прави чиста инсталация? :unknw:
Цитирай
Аксесоари

Натискаш в recovery всяко меню, което има "wipe" в него и флашваш. Big Grin
Цитирай

Ама тва значеше че всичко после наново.... то всичко всичко колко да е тва всичко ма се пак.....
Цитирай

Аз за теб не знам, при мен цианогена работи много добре... и то така че както се бях замислил преди година да сменям телефона и се отказах... върши работа пущината и всичко си реагира под половин секунда... ползвам и друг телефон единствено заради капцитивния дисплей мултитъча и резолюцията...
Те инжинерите са казали never touch a running system Tongue или не се опитвай да подобриш добре работеща система... ще я прецакаш - джинджъра върви като пушка и не бих го сменял само защото андроида не бил тройка или четворка... да пробвам - да ама да го държа защото е по фйешън - не

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Аз не съм казал че Цианото не работи, просто е една идея по-лагав от 1.6
Нормално, той ако беше за 528Мхц процесор направен, немаше да се налага да го дупиме хардуарето нали Wink
Има си и кусури - факт
камерата лагва при мене от момента на снимката до като я превърти там в джамчето за превю на последната снимка има едно досадно лагване , видео записа е тромава работа, при опит да запиша за YouTube medium или High директно си забива целия телефон мъжката, камерата също прави номера и често ForceClosе-ва, след FC само рестарт на телефона я оправя да можеш да я пуснеш пак....
Вграденото приложение за преглед на снимките също си е тромаво.... товари до толкова че чак не му стига душицата да реагира навреме на тъча за преместване на снимка напред/назад примерно....
Проца ми е напънат на 691 или нещо такова, и е пуснат на ниво Forse или кво беше там от сетингите
Ма не съм се оплаквал, се пак тва си е старчок Smile
Като изобщо има някакво развитие по него се файдица Smile
Цитирай

Ами моя телефон е 652 макс 352 мин и нямам забавяния и забивания.... За галерията - то зависи колко снимки имаш и колко ти е бърза sd картата Wink аз на другия ми телефон за да показвам качих 30-40 снимки от 12 мегапикселов апарат - е отваря ги ама му е мааалко тежко тежко така че всичко много зависи

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте искам да си сложа 7.1.0.1 на татуто, но не мога да се наканя да не го прецакам Sad така че ако има някой желаещ да изкара една бира около шумен - варна да ми пише ЛС благодаря предварително
П.П. много съм зле с тея работи и за това не искам сам да пробвам. Иначе телефона не е пипан с нормалния 1.6 е
Цитирай

Ако ти се занимава с куриер и не намериш никой от региона - пращай го към София.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

С куриер няма да е много рентабилно да го пращам сякаш. Така или иначе тук в едно сервизче има човек дето срещу съответната сума каза че ще го направи. Пък и нямам много време в понеделник трябва да е готов. Обаче май ще взема да се пробвам пък каквото стане. В най-лошия случай ще го убия. Сега пия едно кафе и мисля да го мятам, но ще ми трябва помощ най вероятно(т.е. някой да ми сдъвче стъпките като за човек ползвал само телефони със шайба) Blush
Цитирай

Гледаш темата за Root (една от важните). Пропускаш стъпка 2 за Gold Card.
И после гледаш 1ви пост от тази тема. Ако нещо не ти е ясни виж и пост 369 на 15та страница:
https://www.androidbg.com/forum/topic728...2-p15.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Тъкмо почнах да тегля това-онова и въпреки че изчетох темата 2 пъти не бях сигурен за Голд Кард-а. Сега ще пробвам РУУТ-а и ще пиша ако има нещо.
Цитирай

Стигнах до 3та точка за руут ама не ми се получава Sad дава ми грешка и затварям програмата ... хелп
Цитирай

Важно е каква е грешката. Пиши моля те в темата за Root само (аз чета редовно).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Записах мода , не ми излиза SD картата на лапа , а пише , че е свързана. Моля някой да ми отговори ? Be6i4 ?
Цитирай

-----> Recovery3.2 ----> "This file does not exist, the access to the following file is limited or it has been removed due to infringement of copyright." Някой ако го има това рековъри ще съм му благодарен ако го сподели!
Цитирай

5.0.2.0
https://rapidshare.com/#!download|41p9|3...r|5626|0|0
Цитирай

Ромът работи перфектно! Забелязвам приятно, че батерията ми кара доста повече на настройки по подразбиране! Мога също така да отбележа със сигурност вече, че политиката на HTC /предполагам и на другите фирми/ е да се купуват новите им устройства, вместо да пускат ъпдейти за старите Wink Препоръчвам с две ръце CayanogenMod 7!!!
Цитирай

Това с батерията беше малко плод на екзалтацията от инсталирането на рома, не беше калибрирана Smile Впоследствие намерих добър гайд относно оптимизацията и го препоръчвам! -> тук
Цитирай

Здравейте! От вчера използвам CyanogenMod7 и съм адски впечатлен. Преди това използвах Android 1.6 и разликата е огромна. Но имам три, макар и елементарни на пръв поглед въпроса, които не ми дават покой. Мъчих се сам да се справя, търсих информация на много места, но в крайна сметка нищо не намерих.

1. Как мога да изтрия вградените приложения, които идват с мода. News&Weather или Car Home (или нещо от сорта беше) не ми трябват и ме дразнят невероятно много!

2. Мога ли да модифицирам цветовата схема на гормата лента на която са разположени индикаторите за сигнал, батерия , часовник и т.н. Знаете, че е черна, но не се променя със смяна на темата.

3. Нямам звук при входящо повикване! Навсякъде из настроиките ровичках, звука е включен, рингтоновете ги сменях, но никакъв резултат. Само да вметна, че при получаване на смс всичко си е ок, или при използване на всякакви други приложения и мултимедия!

Благодарско предшарително на всички отзовали се.

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

По т.1 - https://www.androidbg.com/forum/topic364...ackup.html

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

О, да! Много благодаря, прекрасна програмка. Чак сега разбирам свободата на един SU Wink. Единственото, което вече ме притеснява е липсата на звук при входящо повикване! :huh2:

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Сложи си нещо в папката audio.

https://www.androidbg.com/forum/topic173...id-os.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

По т.2 виж да си смениш цялата тема, ако има други за този ром. За HD2 с такъв ром има, но за този не знам.
Разгледай първитя няколко теми от този линк - https://play.google.com/store/search?q=P...CM7&c=apps
Може и да стане ... :unknw:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Благодаря и на двама ви. С аудиото се оправих, просто използвах *.mp3 мелодийка :facepalm: Само това не бях пробвал.
А черната лента си стои на всички теми, които пробвах... явно така е в рома заложена , но не е болка за умиране! :/

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Здравейте, от доста време съм с Cyanogenmod 7.1 и нямам никакви проблеми освен че не мога да получавам/изпращам MMS. Някой може ли да каже, дали в новата версия е отстранен този проблем?

Xiaomi Mi4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)