Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WaZe - "социална" навигация с трафик инфо в реално време
#26

WAZE BETA: 3.4.99.117

Link: http://****/T3e88T

Цитирай
Аксесоари
#27

Ползвам я активно из града от една седмица и нещата изглеждат доста добре. Функцията за докладване на задръствания ме отърва на 2 пъти. Самата концепция за "моделиране" на картата от потребителите е изключително идейна и определено ми уби доста часове в корекции по картите. Най-малкото чувството, че даваш принос за неяо е ОК ...

Ex HTC Desire HD abUser, now playing with One X ...
Цитирай
#28

И аз съм яко захапал, но уви не карам много из града.
@suffer дай да пием по бира и да си побъбрим за тая пущина, че ще ме уволнят заради нея. Иска ми се да направим пловдивска област перфектна.

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#29

тази навигация не ми харесва без интернет не работи и става само за града а няма и бг аудио. Преди да я друпнете я пробваите в сайта waze.com
Цитирай
#30

thaddeus написа:И аз съм яко захапал, но уви не карам много из града.
@suffer дай да пием по бира и да си побъбрим за тая пущина, че ще ме уволнят заради нея. Иска ми се да направим пловдивска област перфектна.

Нямаш проблеми.
Цитирай
#31

Хм, нещо са правили с онлайн карта за ъпдейт. Всико в нея е леко изместено :facepalm:
Грешка от браузъра било...

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#32

Днес забелязах, че има много сегменти от пътищата, които са с неразрешени завой (Shift+a) Това ще трябва да се оправи, защото иначе няма как да стане рутирането.

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#33

Някои от нещата са оправени, но картите се рефрешват веднъж в месеца горе долу и затова докато шофираме не виждаме промените и продължаваме да пускаме доклади. Както и да е. Пиша, за да оставя линк за новата БЕТА версия:

3.4.99.125

Link: ****/TGtK4h

Цитат:What's fixed
Stability fixes
Lots of UI fixes
Login problems
Цитирай
#34

Новата BETA 3.4.99.126:

http://****/Ybmpsq

Включва дребни поправки:

Цитат:Stability issues
Pickup issues
Цитирай
#35

suffer, когато някой остави сигнал за проблем по картата и в него пише general error, как можеш да се ориентираш за какво е?

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#36

Ами.. ако познаваш мястото проверяваш дали всичко е наред и махаш сигнала, ако не го познаваш го оставяш, за да го оправи някой който знае за какво става въпрос или да си го оправи човека, който го е оставил
Цитирай
#37

за смолян има 2 улици на картата и няма как да се направят други понеже сателита в този раион е с много ниска резолюция нишо не се вижда. идеята е много добра но трябват хора за да се оправи катрата

HTC Incredible S (ICS 4.0.4) + 8 GB Micro SDHC Class 4
Цитирай
#38

Картата скоро няма да я оправят.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#39

tiana написа:за смолян има 2 улици на картата и няма как да се направят други понеже сателита в този раион е с много ниска резолюция нишо не се вижда. идеята е много добра но трябват хора за да се оправи катрата

Вариант е да пускаш функция Асфалт от Waze. Поне за сега няма друг начин.

Never Settle 7T Pro
Цитирай
#40

Това нещо има страхотен потенцял! Ползвах го в западна Европа (Франция) и беше страхотно. Показва задръстванията и дава супер адекватни и бързи алтернативни маршрути. Но за разлика от тук в Европа го ползват милиони!

Oneplus One 64 GB => Oneplus Two 64GB  http://mowned.com/cassillas
Цитирай
#41

Потенциалът е и ОГРОМЕН, то и заради това...

Цитат:Google купува Waze за 1.3 милиарда долара
Цитирай
#42

Колеги, участвам в Beta програмата на Waze за оптимизиране на приложението. Ако имате някакви идеи и предложения, които могат да подобрят работата, визията и др. на програмата или ако сте открили проблеми и нередности, нека ги споделяме тук, а аз ще опитам да ги прередавам към програмистите.
Цитирай
#43

тези версии по-нови ли са от google play?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#44

Ако питаш за Beta версиите, да те са по-нови, но не са изпипани и имат недостатъци. Тази, която е в Google Play е най-актуалната и стабилна.
Цитирай
#45

Аз живея в Италия и от доста време ползвам доста успешно Waze, много съм доволен, защото с нея намирам обекти, които въобще ги няма в другите навигации.От няколко дни , нещо стана и започна да се самоизключва. Стартирам, започва да търси позицията, намира я и се изключва. Изтрих тази която ми беше на таблета и инсталирах на ново от маркета, резултата е абсолютно същият. Някакви идеи? Имам инсталирани още две навигации, които си работят безпроблемно, но аз държа на Waze.

Xiaomi Mi 10T lite 5G, Samsung A7 2018, Mi Box S, Mi Band 5.
Цитирай
#46

много е добра особено със скоростта с кояти се ъпдейтват картите след начертаването им

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#47

Аз лично основно Waze ползвам и на Google навигацията.
Цитирай
#48

Има ли някакви хитрости с работата при нея ?

В този клип се казва че всичко е хедсфри ??? как става ???

http://youtu.be/y_7yoEUrVhw
Цитирай
#49

Мисля, че тази опция е само за iPhone и се активира чрез махване с ръка пред телефона. Странно ми е защо не е активна и за Android.
Цитирай
#50

Да май така ще излезе. Иначе би било хубаво.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)