Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Beam GT-i8530
#76

Няма да се оправи преди 2 дни я смених мойта и пак същото.
Цитирай
Аксесоари
#77

И при мене нямаше ефект,единствено двойния режим ме оправи мене.
Някой да е измислил вариан как да направи пряк път чрез който като се натисни,да се включва фенерчето на проектора.Без да се налага да се влиза от настройки и от там да се пуска.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#78

А дали проблема не е в оператора. Аз съм на Виваком и имам два телефона. Интересното е че когато Beam-a загуби обхват, другият телефон също няма обхват. Без рестарт и на двата телефона нещата не се оправят. На двоен режим съм, ако на някой му е важно. Другият ми телефон е Nokia X3-02.
Цитирай
#79

Момчетаааа модема е проблема няма смисъл от повече дискусий. Smile То няма и модем който да е наред при ginger така че просто си чакаме казах го по рано в темата Smile
Цитирай
#80

Някой има ли идея тоя от къде се е оредил със такава клавиетурка?

http://www.youtube.com/user/allabouthegalaxybeam
Цитирай
#81

Здравейтеее !! от днес и аз съм с този телефон. Някой можели да даде инфу за приложения точно за този телефон. Примерно такива свързани с проектора !
Цитирай
#82

Ами до сега никой нищо не е споделил,с което съдя,че още няма такива приложения.И аз самия не съм открил такова приложение,но чакам и се надявам да измислят нещо.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#83

Като гледам и в xda-developers.com няма нищо за нашите елки ! Smile
Цитирай
#84

Телефонът получи ли Jelly Bean, че мисля да си го купувам!? И още един въпрос, как се държи телефонът със тежките игри? Добре ли се държи, как е ?

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#85

Някой можели да каже дали проектора има определени часове живот или технологията не е като тази на истинските проектори ? Crazy
Цитирай
#86

Да живота му е-20000 часа.Мисля че тук го четох.
http://www.gsmarena.com/samsung_i8530_ga...ew-745.php
Цитирай
#87

На някой правили му впечатление че когато зарежда батерията през компютъра само с USB кабел батерията издържа по-малко време от колко когато се зарежда със зарядното ? Дали има нещо такова или аз се заблуждавам ? Преди имах Galaxy Gio и по същия начин зареждах батерията по често през компа в момета батерията му е тотално скапана и не може да издържа повече от 3 часа а телефона е все още в гаранция ! Някой можели да каже нещо по въпроса или само се вталясвам Smile Вчера сутринта искубах телефона от Usb кабела и батерията ми падна до обяд на същия ден а по принцип тя ми издържа по 3 дни !
Цитирай
#88

Колеги на някой направило ли му е впечатление телефонът да грее повече по време на проектиране след ъпдейт с Джели бийм .

Galaxy s7 Black Onyx
Цитирай
#89

Имам проблем,не ми харесва как се държи телефонът с джели и искам пак да си върна джинджъра,но всеки път щом флашна и умира на логото и пак трябва да връщам джелито за да го съживя.Ако някой може да каже решение за доунгрейд или пък как се влиза в рековърито.

Galaxy s7 Black Onyx
Цитирай
#90

Не спря да забива когато е на 3G... май няма оправяне тоя проблем на 2.3.6
Цитирай
#91

Сложи си 4.1.2 след малко настройки телефончето лети

Galaxy s7 Black Onyx
Цитирай
#92

Къде се загубихте.Казвайте как е около телефона Confusedtupid:

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#93

Колеги някой ъдейтнал ли си го до 4.1.2 и ако ДА може ли да ми каже как се прави защото аз нещо не мога да се справя?
Аз съм с Андроид 2.3.6.
Благодаря

OnePlus 2 |Samsung Galaxy Beam GT-i8530 - Android 2.3.6| HTC desire Android 2.2.2
Цитирай
#94

pomqra написа:Колеги някой ъдейтнал ли си го до 4.1.2 и ако ДА може ли да ми каже как се прави защото аз нещо не мога да се справя?
Аз съм с Андроид 2.3.6.
Благодаря
Колега напиши в ютуб (allabouthegalaxybeam),това е потребител който прави клипове за този телефон,независимо дали сменя рома или пробва някаква програма.Обикновено в описанието на клипа е сложил и линкове към нужните файлове.
Цитирай
#95

Здравейте, имам телефона вече година и половина, но преди 2 месеца ми писна от проблема с мрежата, та му сложих jelly bean. Гледах клиповете, за които е писал колегата в предния пост, съответно от там си изтеглих файловете. Въпреки всичко не можах да го оправя - понякога ми насича или бави, случва се и да забива. Руутнах телефона, изтеглих Voltage control, с която нагласих процесора да работи постоянно на 1000 MHz, с App cache cleaner му чистя кеша.
Някакви идеи как да го накарам да работи нормално?
Цитирай
#96

Хммм...а някой да продава такъв :-)? Или да ме насочи към друг с проектор?
Цитирай
#97

Хард ресет на Galaxy Beam / hard reset/:
https://www.youtube.com/watch?v=7EzVZr9WHeQ
Цитирай
#98

Вчера се сдобих отново с този телефон,с последния андроид е и много насича.Някоѝ знае ли как се слага CGMOM,може би с него ще е по добре.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)