Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Beam GT-i8530
#26

И при мен пак започна проблема при автоматичен контрас на дисплея-ту по ярко-ту по тъмно.
От къде идва тоя проблем нямам идея.А не ми се дава в сервиза засега -още не съм му се нарадвал:wall:
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега,не съм голям разбирач но май проблема е от версията на софта.Дано скоро излезе новия джили,че да се кротнем.А ако и от това не се оправи тогава ще се ходи на доктор,за мен ще е за втори път а ти му се радвай по бързо.Не се засягай моля,ако сам те обидил нещо.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#28

Колега често по-новата версия излиза още по бъгава от предишната-та не се радваи предварително.
Някъде по форумите четах че при.S-двоиката най добре работи2.3.6.
Цитирай
#29

Това което си чел за S2-ката е глупост. Върви та пушек се дига и със сладоледа

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#30

Така е но аз се надявам да се оправи,че още един ремонт няма да издържа вече.Още не мога да му се нарадвам а той пак иска да ходи на ремонт.Така поне ще знам със сигурност от какво е дефекта,и ще мога да кажа и на сервиза,че не е софтуерен проблеб а хардуерен,ако е от това де.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#31

Колеги! Проблема си е чисто софтуерен , този гингер е мн зле .. чували ли сте за понятието "черен екран" когато го призориш , това с яркоста и обхвата това са главните проблеми на 2.3.х като цяло така че джили ще оправи проблема но като за начало ще е и той малко бъгав просто имайте търпение Smile
Цитирай
#32

и другия проблем е със батерията "android OS" при мен понякога смуче повече от дисплея така чееееееееее просто чакаме Smile
Цитирай
#33

Не пускай 2 поста един след друг - използвай бутона "редактирай"!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#34

Колеги можете ли да ми препоръчате от къде мога да си взема ефтин,и хубав калъф.От онези пластиковите или флип калъф мисля,че беше.Понеже тези които успях да открия бяха много скъпи,по 60 лева.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#35

ebay.uk има всичко Smile
Цитирай
#36

Ама там не искаха ли карта за разплащане,която нямам.Ако може някой да поръча и да му я платя,естествено първо до го упсъдим.
Колеги относно моя проблем с мрежата.Преди 1 ден реших да направя мрежата на телефона на двоен режим,досега беше само на 2г.И от тогава телефона не ми е губил обхват,но най интересно е,че когато е само на 3г или 2г тогава го губи,а като е на двоен режим не го губи,хем през цялото време седи само на 3г понеже тук обхвата на глобула е супер.Сега вече съм сигурен,че е от версията на андроида.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#37

Някой знае ли какво може да стане,ако сложа 4300 амперова батерия на телефона.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#38

Има такава батерия за Бийма ли ? Ако има и на мен ще ми е интересен отговора Smile
Цитирай
#39

Ето я и нея.
http://www.modatel.eu/index.php?page=sho...&Itemid=53

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#40

Айде бе младежи има ли нещо ново на което да се радваме със тези файски телефони Smile открихте ли
Цитирай
#41

Телефона има ли стъкло Gorilla-защото тук попаднах на едно сравнение и останах изненадан :confused:
http://versusio.com/en/samsung-galaxy-be...c-desire-x
и тук също и че подържа-Adobe Flash 11
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_b...ew-788.php
Цитирай
#42

Замислям се дали това нещо може да стане и да се играе на стената от проектора? Връзката между телефона и джойстика може да стане чрез USB кабел или Bluetooth.Това е лесно, но телефона ще може ли да поддържа и проектора и осъществената връзка с джойстика и да се играе или забавлява с едновремешните игри (atari,NES...)

http://www.youtube.com/watch?v=-0oX_VlQHks
Цитирай
#43

От къде мога да намеря и трите файла нужни за влашване на телефона?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#44

samfirmware търси ли?
Цитирай
#45

Да но от там е само с един файл,искам да направя цялостна преинсталация,но един авер ми каза че така само се сменяло версия на ядро.А за цялостна са ми трябвали три файла.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#46

Искам да ви попитам дали мога да си върна по стара версия на андроид?В момента съм с версия 2,3,6 и въобще не ми допада и е много бъгава.Имах сони ериксон нео,и на него му бях връщал по стара версия,но за този телефон не знам много все още.То даже и някой ром бих му праснал но няма такива за него все още.И ако може някой да ми качи оригиналния за България ром,но с трите файла не онзи който е с единия.Много много ви моля за съдействие,че наистина този интер-фейс ми е омръзнал тотално.Пък и лънчерите не са много хубави от към някой работи.

Свързах го към киес и получих ъпдейт,ама освен няколко букви и цифри,нищо друго не стана.
http://www.turbosquid.com/3d-models/sams...3ds/671628
Това е нещо яко,желето върху нашия телефон.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#47

Какво стана бе колеги? Все още ли сме само 2ма със това телефонче?
Цитирай
#48

Ами май да,до колкото разбрах от приятели,всеки се нахвърля масово на телефони които са най продавани.Така че никой няма да рискува с телефон който е толкова рядко продаван,колкото косата на Симеон Сакскобургготски.Поне за сега ще е така,за в бъдеще ще видим.Иначе ти нещо интересно да се похвалиш с твоя телефон. :cheers:

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#49

Абе много хора ме питат какъв е от каде е и как така прожектира. Всички му се кефят мислех си ,че вече повечко хора го ползват ама както и да е. Не брат забавлявам се със игричките гледам си филми и си търся евтино платно. Smile някви идей ? Smile
Цитирай
#50

И при мене същата работа,но никой не иска да купува нещо което не е толкова популярно.Извинявай но това за платното не го разбрах.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)