Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Beam GT-i8530
#51

Платно за проектор бе да се вижда по-добре , че стената ми е кафява и се вижда малко тъмно
Цитирай
Аксесоари
#52

Аха сега разбрах,аз пък сложих от опаковачна хартия за подаръци.Понеже като я обърнеш на обратно и тя е лъскава и бяла,и се вижда супер.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#53

Хора как е фокуса на проектора,че в началото казваха,че няма фокус,и излезе ли новия ъпдейт вече?Прави ли някакви проблеми,какво да гледам по него разбрах,че е с две батерии,искам да си го купувам и моля за отзивчивост.Благодаря!
Цитирай
#54

Има настройка за фокуса,с нея се оправя и се вижда добре.За сега има само един ъпдейт,но това не е желето,а според мен има ефект върху батерията,защото май сега държи малко повече от преди.За проблеми зависи на каква бройка си попаднал,гледаш дали ще ти ареса,какво друго да гледаш.Да има две батерий,и отделно зарядно за едната.Давай ти си.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#55

Брато juspar , телефона е много добър двуядрен е и се играят игри добре ! Със този проектор - прожектираш всичко върху стената има си опций за фокус да. Така че ако ти харесва го взимай скоро ще има и jelly така че... Smile
Цитирай
#56

Реално за тези пари можеш да си вземеш и друг,с по добра визия и екстри.Но никой от тях няма да има проектор.Много приятели ми викат да си бях взел ноте2 или с3,верно че са хубави но нямат тази екстра като бема.Пък и скоро като му излезе и желето ще стане супер.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#57

Хайде и аз да се присъединя към хората с такъв телефон. Реално го имам от август но чак сега видях, че има и други хора с такъв телефон. Да си ги ползваме със здраве.
Цитирай
#58

Ами със здраве да е,щом си рекъл. :cheers:

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#59

Здравейте! И аз от 10 дена съм с beam в момента съм в
UK телефона го купих от тук и супер много ме кефи :-) . Иначе и при мен ги има всички споменати проблеми : осфетлението на дисплея при авто режим, загубата на обхват и тъмната картина на проектора, но като цяло много му се кефя :-)

Samsung Galaxy Beam GT- I8530
Цитирай
#60

Колега за загубата на обхвата,сложи го на двоен режим,и трябва да се оправи.Поне при мен този проблем се реши така,постоянно седи на 3г мрежа но даже и да я загуби и мине на 2г мрежа,не губи обхват вече.Пък дисплея го слагай на 100,и да не ти пука за тока в батерията имаш две. :thumbup: И честито за превъсходния телефон,да си го ползваш с здраве както и всички ние.Да ви се похваля,даже вече му направих дупка на дисплея с милиметър големина,и 3см.дължина.Което автоматично го прави с не закълено стъкло Горила.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#61

Някой успя ли да намери някой приложение,което като го пуснеш през проектора на стената да е като цвето-музика.И в комбинация с музика да стане нещо доста приятно,за по специялни поводи.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#62

Здравейте и от мен,имам телефона от юли (2012 естествено Big Grin ) и искам да споделя и аз мнението си за него.Като цяло телефона е много добър именно заради проектора :thumbup: ,който е най голямата екстра за мен сред всички телефони които са излезли на пазара до момента.Според мен още малко рам нямаше да е излишна ,но.....колкото-толкова.До сега не съм имал проблеми с обхвата но ме дразни това че не мога да зуумвам камерата в режим на снимане =( .Проблема за мен не е хардуерен,а софтуерен-ще ви кажа защо се убедих в това.Намерих няколко програми ,които "накараха" телефона да зуумне ,но да си призная не са удобни тъй като при първа и втора степен зумват,при трета и четвърта-не и при пета степен пак зуумва.Попитах Самсунг България за това дали телефона ни има зуум,но от там ми писаха ,че няма(според мен даже не са си правили труда да направят някои тестове с програми и тогава да ми отговорят).Надявам се че при следващ основен ъпдейт нещата ще си дойдат на мястото.Понеже мина вече половин година от както имам телефона ,а ъпдейт все още няма искам да попитам някой знае ли дали има някъде в нета примерно cyanogenmod 9 или 10 за нашите проекторчета Smile ?

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай
#63

pasatbg написа:Здравейте и от мен,имам телефона от юли (2012 естествено Big Grin ) и искам да споделя и аз мнението си за него.Като цяло телефона е много добър именно заради проектора :thumbup: ,който е най голямата екстра за мен сред всички телефони които са излезли на пазара до момента.Според мен още малко рам нямаше да е излишна ,но.....колкото-толкова.До сега не съм имал проблеми с обхвата но ме дразни това че не мога да зуумвам камерата в режим на снимане =( .Проблема за мен не е хардуерен,а софтуерен-ще ви кажа защо се убедих в това.Намерих няколко програми ,които "накараха" телефона да зуумне ,но да си призная не са удобни тъй като при първа и втора степен зумват,при трета и четвърта-не и при пета степен пак зуумва.Попитах Самсунг България за това дали телефона ни има зуум,но от там ми писаха ,че няма(според мен даже не са си правили труда да направят някои тестове с програми и тогава да ми отговорят).Надявам се че при следващ основен ъпдейт нещата ще си дойдат на мястото.Понеже мина вече половин година от както имам телефона ,а ъпдейт все още няма искам да попитам някой знае ли дали има някъде в нета примерно cyanogenmod 9 или 10 за нашите проекторчета Smile ?

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай
#64

Вече станахме няколко души,мога ли да помоля някой да направи някой готино ромче и за нашите телефони.Ако ли не,поне да обясни как се прави,че да се опитам аз да направя нещо.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#65

И аз му имам много мерак,но нямам възможност да си го купя и предполагам че към края на лятото може и да се сдобия с един 2ра ръка ако имам късмет.Иначе за платно за стената може да ползвате от тези политически карти за стената,които ги продават по китайските магазини и не са много скъпи.Като се обърне задния край и става перфектно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#66

Аз имам един много важен въпрос.Как мога да свържа телефона така,че да пускам филми от лаптопа и те да се виждат на проектора.Дали с кабел или безжично по някакъв начин.Моля на всички които имат идея да я споделят,пък аз ще пробвам.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#67

Брат телефона проектира всичко което виждаш на дисплея - просто си свали това което искаш да гледаш телефона има всякакви кодеци. Иначе за монитор - забрави Smile
Цитирай
#68

Здравейте. Как мога да си пусна телефона на двоен режим казват че се оправяло губенето на обхват ?
Цитирай
#69

При мен няма значение на какъв режим съм. Поне един път седмично губи обхват. Явно става въпрос за масов фабричен дефект :confused:

Samsung Galaxy Beam GT- I8530
Цитирай
#70

1 път в седмицата е добре, при мен е секи ден по 3 пъти ? И се пак как се слага на друг режим ?
Цитирай
#71

Oт Mobile Networks - избери 3G

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#72

Здравейте,имам тел-от 5-месеца и при мен имаше проблем със губене на мрежата,когато
съм на jsm(само) по няколко пъти-на седмица ми губеше мрежата.
Но,от както съм на JSM/WCDMA(автоматичен режим) вече близо 4-месеца,нямам никакъв проблем.Колко до настройките за (автоматичен режим) моя е на Б-Г.

От меню отиваш във настройки-мрежа и безжична връзка-мобилна мрежа-мрежов режим
и от там избираш-jsm/wcdma (автоматичен режим)

(settings-wireless and network-mobile network-network mode- gsm/wcdma)
Цитирай
#73

хмм странна работа при мен и на двоен режим пак губи обхват данеби да има някви други настройки нещо ?
Цитирай
#74

Това може би се дължи и на версията на андроида,понеже моя като отиде на сервиз точно заради този проблем ми го върнаха преинсталиран.Питам ги аз дали се дължи на точно този проблем,и дали се оправя проблема с обхвата казват да.И тъкмо го пускам и пак проблем,че се обадих тука наскоро на един сервиз на самсунг и те ми казаха,че е от версията на андроида,и нямало да има проблем когато излезело желето.Затова ще чакам и ще видя дали е така.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#75

stoianeminem написа:Това може би се дължи и на версията на андроида,понеже моя като отиде на сервиз точно заради този проблем ми го върнаха преинсталиран.Питам ги аз дали се дължи на точно този проблем,и дали се оправя проблема с обхвата казват да.И тъкмо го пускам и пак проблем,че се обадих тука наскоро на един сервиз на самсунг и те ми казаха,че е от версията на андроида,и нямало да има проблем когато излезело желето.Затова ще чакам и ще видя дали е така.

Може да е от сим картата-ако е по-стара,виж аго я смениш със друга дали ще има-проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)