Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Това означава, че всеки път, когато искаме да търсим нещо във форума трябва да добавяме /search.php горе в линка.. не е много практично.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
Аксесоари

Имам линка с търсачката в отворен допълнителен таб, което предотвратява дописването по описания по-горе начин.
Беше Ви споменато също така в публикация по-рано, че се работи върху изясняването на ситуацията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Предлагам да направите отделен раздел за телефоните на OnePlus. Или поне да го обсъдите.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

незнам дали е споменавано, но може да направите раздел за смарт часовници с андроид. хем да се преброим има ли много хора в БГ хем да пообсъдим това онова Smile
Цитирай

Споменато е и е отговаряно вече. Има си раздел за подобни неща https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=211, като гледам, интереса не е кой знае колко голям. Като искаш да се броите, може и там да го направиш.
Цитирай

Здравейте, мислите ли скоро да добавите нова секция за xiaomi redmi note 3 телефона, вече сме доста хора и ще е готино да си имаме отдел Smile
Цитирай

да,ще е много удобно,доста хора станахме,с които идват повечето въпроси и теми Smile
Цитирай

В момента се обмисля предложението и скоро трябва да имате раздел. Имайте търпение.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Здравейте, може и да е предлагано но да си кажа и аз.
Та в пазара е добре да се добави правило цената на устройството да го има в заглавието.
Аз примерно търся какъв да е телефон до ХХХ лева и много бързо и лесно ще мога да отсея няколко телефона. Сега е абсурд просто да тръгна да отварям всяка една тема за да видя само цената, недай си боже да е вдигана темата от автора няколко пъти и да е сменил цената...
Цитирай

По тази логика може в заглавието да се пише и в кой град се намира телефона, на колко дни/месеци/ години е. Или докога има гаранция... Съгласи се, че всеки ще има различни приоритети за заглавието на обявите.
Целта преди всичко е в заглавието да се казва кой е модела на продукта. Ще го обсъдим с колегите, но не мисля, че е нужно да има промяна.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Чакай сега, как сравняваш цената с градът? Аз няма да купувам телефона според градът/селото а според цената?!?
Но няма дерт, то е за потребителите. Ако не има си ОЛХ.
Цитирай

Ти няма да купуваш телефон според града, но за някой друг потребител може града, в който се намира телефона, да е най-важен, трети пък ще търси нов телефон т.е. за него ще е важно състоянието. Това значи ли, че трябва да добавим половината шаблон в заглавието?

D_coffee
Цитирай

Предлагам в правилата да се добави забрана за съвети относно покупка на Айфон освен ако автора на темата не го е поискал.Така няма и да има спорове и т.н.Форума е за андроид ОС и хората питат за покупка на андроид телефони.Съвети за покупка на Айфон си е чист спам според мен.Незнам вие как мислите но аз ако търся съвет тук не бих искал нахални съвети да си купувам Айфон.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

@tishomen, защо пък да се забранява? Доста от потребителите тук имат продукти на Apple, предлагат ги само при необходимост. По твоята логика във форума трябва само телефони с android да бъдат обсъждани..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Дори няма да се обсъжда подобно предложение. Ако има толкова вманиачени хора, явно не са за тук... Замъглено мислене, а у...
Цитирай

(2016-01-28, 19:05:10)tishomen написа:  Предлагам в правилата да се добави забрана за съвети относно покупка на Айфон освен ако автора на темата не го е поискал.Така няма и да има спорове и т.н.Форума е за андроид ОС и хората питат за покупка на андроид телефони.Съвети за покупка на Айфон си е чист спам според мен.Незнам вие как мислите но аз ако търся съвет тук не бих искал нахални съвети да си купувам Айфон.

Спама и споровете си го правите вие потребителите. Вместо адекватно да реагирате, влизате в ненужни никому спорове. После предлагате да се въвеждат правила!? Това че за теб нещо е неадекватно, прави ли го и за другите да изглежда така!? Твоето мнение по въпроса дали е панацея за потребителите? Щом не искаш съвети какво да си купуваш, не пускай тема. Аз никога не съм пускал тема в този раздел, защото нямам нужда някой да ме съветва. Знам много добре за себе си, кое е ок и кое не е. Wink

iOS и Android внаги са били двете най-конкуретни ОС и така ще бъде за сега. Това не означава да спорите във всяка тема, а да има поне малко обективизъм и да давате мнения на базата на опит, а не да пишете каквото комшията ви е казал. Smile

110% съгласен с @vladdark Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Защо няма отрицателни оценки?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

@n3tk0, вероятно за да няма злоупотреби с тази опция.

 
Цитирай

(2016-02-08, 19:42:16)n3tk0 написа:  Защо няма отрицателни оценки?

Малко повече четене, дори и в този раздел, би ти дал отговори. Форума не е спам темата.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70991
Пост номе 6? Ето ти и линк:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1091863
Цитирай

Благодаря на екипа за активиране филтъра за ненормативна лексика  на форума -  една прекрасна възможност за повишаване на словесната култура тук. Stolt

 
Цитирай

Имали възможност,вероятност да се направи така че темите който са за изтриване да се преместват то било от Модераторите или Админите или от който е да било за мен няма значение точно там където им е мястото ,където принадлежат?
Много е неприятно да напишеш една педя писане в темата да си абсолютно положително настроен към темата която си написал и тя да бъде изтрита или затворена поради не/известни причини.
Давам като пример:
AndroidBG › Разни › Общи приказки
Тема :Фитнес Програми за начинаещи
и да бъде изтрита или заключена .
При положение че има какви ли не теми в AndroidBG › Разни › Общи приказки, защо такива теми да бъдат изтривани и заключвани.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Колега, има си причина, темата да не е в кофата. Така съм преценил - оставил съм я. Не виждам причина ОТНОВО да мрънкаш за нея обаче, 8 месеца след нейното заключване! Факт е че си намерил това, което се търси както сам си писал. Точка. Какво толкова чудно има???  След половин година, пак ще ти напиша това, защото по спомен вече съм ти отговарял на подобно питане. Точно на 3 юни 2015. Искащ ли да ти копирам отговора от там, или ще си го прочетеш сам?
Ето, за да те улесня:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1155513
(2015-07-03, 17:28:16)vladdark написа:  Така... Мисля че екипа показа достатъчно търпение. Това не е тема за това кой къде го сърби или кой от какво е засегнат. Има си начин за всичко това. Описан ясно и точно. Това е тема за Проблеми с форума и сайта.
Compare, ще те помоля да престанеш с офтопика тук, защото това е в противоречие с правилата на форума. И понеже драмата е породена от моето действие -  заключване, ще ти повторя и аз това, което колегите ти поясниха няколко пъти. Темата ти е заключена, след като самия ТИ заяви в нея, че си намерил точно това, което търсиш. Що се отнася за идеите ти да търсиш под вола теле с разни андроидски приложения, както пак ти беше обяснено, има си раздел за това, т.е. пак се оказваш в нарушение с правилата на форума.
 С това предлагам всички дискусии по темата да престанат! А ако все пак продължат, просто ще бъдат премахвани от тази тема!




ПС: Как па прецени тези свои три реда, като педя писане не зная...
Цитирай

Дал съм я като пример ,а и не ми се вмъква в излишни спорове.
Могат или не могат темите да се преместват там където си принадлежат или всички под един знаменател, да бъдат изтрити?
Точно ясно и кратко.

П.С.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Смятам, че ти е отговорил, точно, ясно и подробно!
Случая е приключен!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Поясни ми ако може ,не разбирам!?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)