Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за Galaxy Note II ¯´·.¸¸. -

djvisage написа:
lamantin10 написа:
djvisage написа:Здравейте аз също съм пред покупка на Note 2 само ме притеснява,че няма да има къде да го нося. Сегашната ми антика (SE P1i) си го нося в джоба. Дали Note 2 ще ми се събира в джоба и проблем ли ще е ако го нося там?


Е тоя път изби рибата !!!!
Като няма къде да го носиш ,наеми си носач.
Дали може да го носиш в джоба ? Ми зависи колко ти е голям джоба.
Изобщо каква беше идеята на този пост ?
Ако няма какво да правиш не го прави тук.Излез в главния форум там на долу има раздел Разни - Общи приказки.
Написах поста защото разликата в размерите м/у сегашния ми тел и Note 2 е страшно голяма и се чудех дали спокойно ще мога да си го сложа в джоба.

Със сигурност в началото ще ти е малко неудобно за носене, но с времето се свиква и ще намериш къде да го носиш, бъди сигурен.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Аксесоари

Във всеки джоб има място за един Ноут 2 Wink

Samsung Galaxy Note 3 White STOCK JB 4.3

Аз моят го нося във джоб, във всеки пантакон влиза. Като съм на работа го нося на кръста във калъф тип кобур

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

hana написа:Изчисти данните и кеша на приложението.
Изчистих всичко свързано с фейсбук, но пак при ползване на мобилен интернет и при опит да обновя ми пише - Network error..И все пак ги обновява, но защо дава грешка ?

Фейсбука вграден ли е или си го свалял от google play.
Опитай да га качиш отново. На Google +имаш ли такъв проблем с ъпдейта.

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro

Как се сменяват песни чрез слушалките на ноута? И с player pro и със стоковия плеър като натискам + - се увеличава звука, чрез малкия бутон се спира, а продължителното му натискане отваря гугъл :facepalm:

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4

При poweramp става с 2 бързи клика .Стоковия плеър не може да сменява -странно.

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro

Значи poweramp трябва да инсталирам, щото явно с playerpro не става. Вече 1 час ръчкам из настройки, но не става.
Мерси за помощта.

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4

Фейсбука е теглен от маркета. Изтрих всичко, инсталирах наново, но пак ми показва, че няма връзка, а иначе ъпдейтва новините.. Много е странно ?

Ако си на М-тел си изтрий от настройките за точки за достъп, проксито и порта за него Wink

Къде точно се намира това и ако го изтрия няма ли да ми спре нета ?

п.п. : Май се оправи проблеми, изтрих ги тези неща, пробвах го и не даде грешка. Ако пак се появи ще пиша ! Dance

Настройки>Още настройки>Мобилни мрежи>Имена на точки за достъп: избираш първото (M-tel) и ги триеш. Няма да ти спре нета спокойно Wink

Има ли начин как да проверим за коя държава ни е произведен телефона, ако на кутията не е отбелязано?

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9

Здравейте, от вчера съм собственичка на Ноут 2 и се уча още на андроид, че преди бях със симбиан, тъй че ако ми е тъп въпроса, сори Smile
Въведох си гугъл акаунта, обаче не иска да ми синхронизира интернета (което дори не знам какво значи). Малко помощ какво е и как се оправя Angel

d1sconnected написа:Здравейте, от вчера съм собственичка на Ноут 2 и се уча още на андроид, че преди бях със симбиан, тъй че ако ми е тъп въпроса, сори Smile
Въведох си гугъл акаунта, обаче не иска да ми синхронизира интернета (което дори не знам какво значи). Малко помощ какво е и как се оправя Angel

пиши на колегата ,имах същия проблем и той ми даде отговора но съм го изтрил явно.
https://www.androidbg.com/forum/pun_pm-c...15212.html

d1sconnected, не се впечатлявай от тази грешка. В момента дори не ти е нужна. Лично аз, понеже ме дразни съобщението за грешка, дори съм спрял Sync Internet.

А откъде да си дръпна шрифтове, който да и променят и кирилицата, защото вчера си дръонах поне 15, които са страхотни, но кирилицата си ми стои на гадния фабричен?

П.С. Страшен е тоя телефон, ей!!! Dance


Ох, да....И постоянно изключвам Google voice typing-а и като погледна след някакво време пак си има тикче отпред. :unknw:

Прегледах форума, обаче не намерих нищо.
Проблема е, че когато ми звънне телефона първите 2-3 секунди от мелодията са много тихи, а после си тръгва с нормалната сила. Не говоря за постепенно увеличаване, а рязко. Има ли оправия това или да се примиря, че песничката ми почва по средата на 4тата думичка примерно :angry: ?

Нищо не си търсил. Има даже приложение, теглиш си го от маркета и си свиркаш. Естествено коментирано и споделяно многократно тук във форума.
https://play.google.com/store/apps/detai...easingring
ПС: Доста е досадно да се отговаря по 100 пъти на едно и също...

Първо е "търсила", второ - за мен това не е постепенно увеличаване на мелодията, а директно скачане от първа на последна степен на сила на звука, но както и да е, иначе го намерих във форума. Затова съм написала, че е рязко увеличаване, а не постепенно, защото заглавието на онази тема беше за премахване на постепенно увеличаване.
Мерси!

Спора за това, до колко става ясно от поста ти и от ника ти, че си от женски пол е доста ненужен, за това прескачам заядливото ти изброяване на първи и второ. Така. Ако се беше опитала да погледнеш заглавието на програмата още първия път - Disable Increasing Ring никъде не пише за плавно и постепенно увеличаване.
Както и да е, важното че си се оправила.

И на мен това ми свърши работа, но се чудя дали може алармата ми да се направи да звъни с повишаване, защото така е много стряскащо.. Confusedleep:

Здравейте, от вчера съм с Note 2 смених One X колкото и да не ми се искаше.... Имам проблем с smart keyboard крашва ми постоянно, а съм си свикнал с него, смених няколко версии и проблема си остава, ако някой се е сблъсквал с този проблем и е намерил решение ще съм блягодарен да го сподели.

Samsung Galaxy S II / HTC One X / Samsung Galaxy Note II

Извинете,но какво е това beats audio?Някаква програма ли?И ако да - може ли линк,за да видя какво представлява,че ми е интересно.

И програма има, и софтуер за него, и слушалки произвеждат.
Прочети малко в Google. Не разбрах защо мнението реши да плеснеш точно тук.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)