Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за Galaxy Note II ¯´·.¸¸. -

Roshav^ написа:Имам проблем с моят Note 2. NFC (S Beam) отказва да работи, при положение, че са включени и двете опции. При S3 и Express нямам такъв проблем.

Samsung Galaxy N7100
ROM 4.1.2 Official
Rooted
Не пишеш с какъв калъф си, без калъф ли го пробваш, с рестарт пробва ли, дай повече подробности....

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Аксесоари

Ползвам флип ковър(неоригинален за 20лв.), пробвах и без калъф, пробвах с рестарт и със смяна ба рома (от тайландски, сега съм с UKски). Руутнат съм, ако има значение.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch

Колега, сам си отговаряш. Ползваш го с НЕоригинален калъф, а те по принцип нямат NFC на капака отзад. Виж си оригиналния капак и ще разбереш разликата. От вътрешната страна, под отвора за камерата (на капака) се намира NFC чипа.

[Изображение: samsung-galaxy-note-2-n7100-flip-battery...mme@11.jpg]

Здрасти на всички от няколко дена нещо съм се наточил на този прекрасен телефон но искам да попитам наистина ли има версия с 64гб и ако да в България предлага ли се и каква е цената. В онлайн магазин видях само 16гб версия мерси предварително

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite

atheros написа:Здрасти на всички от няколко дена нещо съм се наточил на този прекрасен телефон но искам да попитам наистина ли има версия с 64гб и ако да в България предлага ли се и каква е цената. В онлайн магазин видях само 16гб версия мерси предварително

Сигурен съм че и сам можеш да стигнеш до тук http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_n...0-4854.php

Ако сложа мтелска карта ще трябва ли някакеи допълнителни настройки за нета. Що съм на глобул и при тях си тръгна директно

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Слагай смело, при мен като сложих Мтел-ската нета си тръгна без никакви настройки.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 

lamantin10 написа:
atheros написа:Здрасти на всички от няколко дена нещо съм се наточил на този прекрасен телефон но искам да попитам наистина ли има версия с 64гб и ако да в България предлага ли се и каква е цената. В онлайн магазин видях само 16гб версия мерси предварително

Сигурен съм че и сам можеш да стигнеш до тук http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_n...0-4854.php

Мерси колега но на мен ми трябва точна цена за 64гб и място от което да си го закупя ( да е от България) а относно арената там не е ли само характеристика ако бъркам извини ме

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite

Имам въпросче за камерата.
Има ли начин да си направя някой от бутоните да снимам с него, защото е доста трудно с този на дисплея, ако искаш да си направиш самоснимка? Някакво приложение примерно. Моя телефон не е руутнат и е с 4.1.1 още.

Здравейте, искам да попитам защо когато си пусна навигацията с включено зарядно, вместо да се зарежда батерията ми пада? С оригиналния кабел съм, но пробвах и с друг и пак същата работа. БлагодаряSmile

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

Колко Ампера ти е зарядното за колата?
Мойто е 2А и батерията не пада докато е включена навигацията.

Xiaomi poco F1

550Мач

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

А зарежда ли ти или си стои на едни проценти?

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

d1sconnected написа:Имам въпросче за камерата.
Има ли начин да си направя някой от бутоните да снимам с него, защото е доста трудно с този на дисплея, ако искаш да си направиш самоснимка? Някакво приложение примерно. Моя телефон не е руутнат и е с 4.1.1 още.
С Camera Zoom FX съм сигурен, че можеш да зададеш бутон, ни мисля, че няъде гледах и настройка за стандартната камера... Ако го намеря, ще драсна.

Edit: като си в камерата》Настройки》 use the volume key as: camera button

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra

Mishoiliev написа:550Мач


Трябва ти поне 2А в час поне. Толкова е и нормалното зарядно Wink

Xiaomi poco F1

Благодаря тиSmile

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

Искам да попитам от къде да си дръпна шрифтове, които да поддържат кирилица ? До сега каквото съм свалил променя само програмите с латински букви.

Здравейте и аз имам един малко тъп въпрос. От 1 седмица имам note2 и искам да разбера как става снимка на дисплея.? Преди имах htc и ставаше с копчето за заключване и долу за менюто, но тук не ми се получава нещо.

Едновременно натискаш пауър и хоум бутона.

Е... Има и по-лесен начин. Просто прекарваш длан през екрана. Виж си Settings > motion функциите. Има си и туториал там...

Не знаех за начина на lamantin10 :thumbup:. Има разлики, обаче. В неговия вариант го копира с идеята да го пейстнеш някъде...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra

Здравейте, защо откакто си ъпдейтнах версията при всяко отключване на телефона най отдолу по средата на дисплея ми излиза "auto kill done 179M released" като цифрите винаги са различни. БлагодаряSmile

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100

Коя версия си си онбновил колега?

Ще ти подскажа, обновил си си Clean Master програмата, а там има опция (в менюто на програмата) да зададеш при всяко отключване на телефона, да ти изчиства ненужните процеси с цел устройството да стане по-пъргаво. Погледни си настройките не програмата - Clean Master.

sapiora написа:с цел устройството да стане по-пъргаво

:facepalm:

Устройството има 2GB RAM и използването на подобни програми е меко казано глупост. RAM паметта е най-бързата памет (> 6 GB/s) върху платката и когато приложението излезе от нея, при отварянето му няма да прочетено от RAM паметта, а наново от флаш паметта, която е в пъти по-бавна (< 200 MB/s). Правете си изводите каква файда имат такива приложения.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian

Ами обнових на 4.1.2, обаче наистина имам clean master, и я обнових, но не съм пипал настройките, а и щом казвате че няма смисъл от нея ще я махна. Благодаря ви.Smile

Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)