Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] [RECOVERY] Samsung Galaxy S duos S7562
#26

bboyg написа:Здравейте,
чрез метода на колегата artridis, ми изкарва грешка, че някакви директории не могат да бъдат създадени/открити.

За сметка на това използвах друг начин и всичко стана бързо и гладко, като си запазих стоковия ром и нямам триъгълници жълтички.

От тук: https://www.dropbox.com/s/tezt4ur1cagx47...Appy.rar?m може да изтеглите инструмента за ROOT.

А тук: http://www.youtube.com/watch?v=KTGRlY-5Xg8 има кратко видео как да го ползваме.

Дано съм бил полезен. Успех! Smile
И след това кво става с гаранцията на телефона ще мойе ли да се занули този брояч и да се ползва гаранция ако се налойи не дай си
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако се занули брояча и се инсталира официален ром гаранцията важи.
Цитирай
#28

Броячът изобщо не се включва при този метод. Единствено после трябва да се инсталира наново стоковия ROM, за да мине за гаранционен. А и да "навъртите" брояча, с TriangleAway се занулява. Smile

...Galaxy S Duos User...
Цитирай
#29

Здравейте, незнам дали въпроса ми е за тази тема, но моля да ме извините, ако не е Smile

Проблема ми е следния: относно двете сим карти в началото си набираше запаметените телефони от едната карта със съответната карта, в която са запаметени и съответно и за другата, след като занесох телефона в глобул да ми оправят настройките на ммс, тъй като не станаха по описа на съобщението, което ми изпратиха след това отгоре до иконите с обхвата вляво ми показва от коя карта набира и ако искам да сменя трябва да го правя ръчно, а не както преди, взависимост къде са запаметени контактите. Моля ви помагайте.
Цитирай
#30

Ми незнам как си го постигнала тва в началото но си тел-а си работи така както го описваш ,че ти е проблема.
Имаш активна сим 1 (синио) и от регистрите избираш номер от сим 2 (зелена) - ми просто ти избира номера през сим 1.
ако преди това от падащото меню не си избрала за активна сим 2.
Другия номер е от слушалка - клавиатура да пишеш първите цифри на номера който искаш да звъниш ,ако ги знаеш.
Тела ти ги допълва,натискаш на предположения номер и вече след това долу в ляво имаш две слушалки със сим 1 и сим 2 да избереш да набираш с тази карта към която ти е избрания номер.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#31

Хора помагаите ако можете телефона го рутнах преди време по описанич начин след това му слойих един кернел вдигнах му малко процесора 1,17 ггх но сега не мога да влезна нито в далнлоад рейима с комбинация от бут за вкл. волъме долн и и бутона в средата нчкакви идеи
Цитирай
#32

Какво е състоянието на телефона сега? С JIG може да влезеш в Download Mode

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#33

Оправих се :thumbup:
Цитирай
#34

сложил си РОМ, който иска друга baseband версия
слагай фабричен през Odin
Цитирай
#35

bollard написа:Оправих се :thumbup:
То хубаво че си се оправил, но ако си един коректен човек би написал как точно си се оправил, за да могат и други колеги да се оправят.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#36

PDelchev написа:Хора помагаите ако можете телефона го рутнах преди време по описанич начин след това му слойих един кернел вдигнах му малко процесора 1,17 ггх но сега не мога да влезна нито в далнлоад рейима с комбинация от бут за вкл. волъме долн и и бутона в средата нчкакви идеи
Оправих се грешката е била в мен
Цитирай
#37

Здравейте! Моля помагайте!
Не мога да влезна в "Android Recovery sysytem" меню при стартиране на телефона, това с натискане на бутоните - Vol. down + Home + Power .
Не съм го root-нал, нито съм го clock-нал, а само инсталирах нов Rom с Odin. Може и аз да съм виновен - но преди да инсталирам Rom-а изтрих [data и cache] от "Android Recovery sysytem". При инсталирането нямаше грешки и си тръгна дори много добре - и е по бърз е от предишния Rom.Реших да рестартирам и да да влезна отново в "Android Recovery sysytem" и го нямаше.
Кажете как да си го върна.
Цитирай
#38

Колеги,
стигам до стъпката:
11. - "install zip from sdcard"
- choose zip from sdcard и изберете файла който сте избрали за root CWM-Superuser-3.1.3.zip или CWM-SuperSU-v0.96.zip. Потвърдете с Yes и рестартирайте.

НО..... изписва ми ''can't mount SD CARD''
Пробвах с 2 карти, едната 1ГБ другата 2ГБ, същото. Тествах ги преди това, всичко е ОК. Засича си ги на компа и на телефона, дори прехвърлих някои неща. Може би проблема е във версията на ODIN? Ако пробвам с друг дали ще стане? Ако форматирам картите дали ще помогне? (ако да, от къде - през PC или през телефона) ?
Цитирай
#39

в CWM отиваш на Mounts And Storage и избираш mount sdcard

Sony Xperia M4 Aqua /Stock Rom/ Android 5.0
Цитирай
#40

Error mounting SDCard Sad Помагайте...
Цитирай
#41

Форматирах картата през самия телефон и я засече.
Цитирай
#42

Здравейте!!!
Искам да попитам..ако се сложи кастъм рекъвъри на тела,по начина по нагоре описан и се инсталне зип файла,ще се загубят ли записите на игрите.Тела е на щерката и има едни игри с едни котки,поу и тн..,а тела си е с нисък потенциал и рутнат ще позволи да се оптимизира по добре и да работи по гладко.
Цитирай
#43

kalingk написа:Здравейте!!!
Искам да попитам..ако се сложи кастъм рекъвъри на тела,по начина по нагоре описан и се инсталне зип файла,ще се загубят ли записите на игрите.Тела е на щерката и има едни игри с едни котки,поу и тн..,а тела си е с нисък потенциал и рутнат ще позволи да се оптимизира по добре и да работи по гладко.

Не,няма да загубите записите на игрите. А руутът не е за по-гладко работене на тела.

Sony Xperia M4 Aqua /Stock Rom/ Android 5.0
Цитирай
#44

bboyg написа:Здравейте,
чрез метода на колегата artridis, ми изкарва грешка, че някакви директории не могат да бъдат създадени/открити.

За сметка на това използвах друг начин и всичко стана бързо и гладко, като си запазих стоковия ром и нямам триъгълници жълтички.

От тук: https://www.dropbox.com/s/tezt4ur1cagx47...Appy.rar?m може да изтеглите инструмента за ROOT.

А тук: http://www.youtube.com/watch?v=KTGRlY-5Xg8 има кратко видео как да го ползваме.

Дано съм бил полезен. Успех! Smile

Този начин на ROOT рабори без проблем. Не се налага да си влиза в Recovery (Vol. UP + Vol. Down + Home + Power). Благодарности на bboyg!!! :cheers:
Цитирай
#45

Потвърждавам и аз,рутнах и тела на щерката.супер елементарно е по описаният по горе начин.Направо се чудя,що другите нямат и те такива подходи/примерно за с3 мини/.И още нещо,даже и каунтера не отчита брояча му,на 0 си е.
Мерсаж!!!
Цитирай
#46

На мен пък още като започнах да инсталирам Unlockroot v3.40 Appy и AVG-то изтри .exe файла като ми каза, че е вирус.
Нормално ли е това. Знам, че някои приложения не се понасят с антивирусните. При тази как е?
Цитирай
#47

приятели всичко правя както е написано но когато тръгвам да :applay update from externel storage ми дава грешка :
Е:failed to verify whole-file signature
и после изписва insatllation aborded
какво бъркам или има нещо кофти във файловете дадени за сваляне?
Цитирай
#48

Пробвай по този начин: root

Huh
Цитирай
#49

НЕ СТАВА! Това приложение е боза абсолютно нищо не става!
Цитирай
#50

ТЕМАТА НЕ РАБОТИ РУТА НЕ СТАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)