Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на навигация

здр. трябва ми офлайн навигация за пешегодци с карта за истамбул по точно квартал шишлъ и околните за галакси мини или галакси аис плус ще съм много благодарен на всеки който може да ми помогне благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари

здравейте имам Sony Xperia tipo 480*320 , пробвах всички линкове за тази резолюция за igoo но намерих само 1 работещ и той не ми тръгна, МОЛЯ, ако някой знае някой работещ да ме посъветва, БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Цитирай

Виж ми подписа Wink
Цитирай

Здравейте отскоро имам Sony Xperia acro S и търся igo primo .

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

cve_t написа:Здравейте отскоро имам Sony Xperia acro S и търся igo primo .

Ами колега, не търсиш на подходящото място!
Има си и то важна тема за Primo, да не говорим, че е съседната :wall:
Цитирай

НАВИГОН е СУПЕР точна навигация! Особенно ограниченията на скоростта и кръстовищата излизат с разлика плюс-минус 5 метра, за разлика от IGO която е много неточна в това отношение...
Цитирай

Е това си е писане наизуст.. ами те ползват еднакви карти - на Navteq, остава да кажеш че от навигон са минавали метър по метър пътищата на България и са коригирали грешката на Навтек...
Цитирай

gaffer написа:Е това си е писане наизуст.. ами те ползват еднакви карти - на Navteq, остава да кажеш че от навигон са минавали метър по метър пътищата на България и са коригирали грешката на Навтек...
Не знам, три месеца ползвах IGO, Плевен -София ограниченията на скорост нямат нищо обща с действителността...Само маршрута е точен.
Цитирай

Някои ограничения са само за през зимата, но няма как да се махнат през лятото от картите. IGO така ме предупреждава, че карам с превишена скорост на някои места, а всъщност не отговаря на истината.
Цитирай

krasipl написа:Не знам, три месеца ползвах IGO, Плевен -София ограниченията на скорост нямат нищо обща с действителността...Само маршрута е точен.
За северна България мога да кажа за маршрута София-Шумен който минах преди 2-3 седмици и всичко беше на 95-98% точно като ограничения, за южна България където последните месеци се поразходих повече мога да кажа че по основните маршрути нещата също ми изглеждаха горе-долу същия процент точни - говоря за Q3 картите. Имаше само на 1-2 места където бяха забравили да поставят край на ограничението и то продължаваше така до следващото където нещата се нормализираха Wink а в България безмислени ограничения има доста :whistle: така че тия грешки не бяха фатални.

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Е, като не ви показва ограниченията на дисплея, нима не гледате през предното стъкло?! :rofl:

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай

artmika написа:Е, като не ви показва ограниченията на дисплея, нима не гледате през предното стъкло?! :rofl:
:whistle: То всяка навигация като я стартираш пише че правилата за движение / знаци маркировка и така нататък/ са по-важни от това което казва навигацията...
Аз моите наблюдения ги базирам на факта кога се обажда навигацията че превишавам скоростта и когато видя че със знак ограничението вече не важи а навигацията още 2 километра твърди че трябва да се кара с 60 .... явно навигацията е в грешка Wink

Но както написах такива проблеми имаше на 2-3 места иначе общо взето беше точна.... а е хубаво и навигацията да се обажда че понякога използват знаците вместпо мишени и е трудно да се разбере какво пише на тях... а в северозападналия регион са се специализирали да използват знаците по двойно предназначение - я за тенекия за печене на чушки, я за дворна врата - нямах възможност да снимам как от голяма синя указателна табела се е получило екстра портичка... :facepalm:

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

iGO Primo 2.0.1 Това е навигацията :thumbup: :thumbup:
Цитирай

Здравейте, колеги!
Утре сутринта ще пътувам и ми трябва спешно да си сложа някаква навигацийка на телефона. Ако може да е най-точната и с най-актуална карта на България. Ще съм благодарен на линк и инструкции за инсталация на версия за моя телефон, защото пробвах с 2-3 от темите, но нищо не се получи. Благодаря ви! Smile

Xiaomi Redmi Note 4G | http://mowned.com/iwan
Цитирай

Да не си пробвал на произволен принцип 2-3 от темите?
Пробвай да стесниш кръга от пробите - избери си за твоята точно резолюция.
Можеш да опиташ iGo Primo, примерно. :thumbup:

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай

CoPilot в общи линии е най-безпроблемния инсталационен избор. Един път мине ли верификацията, натам е въпрос на лек тунинг. Всички останали са борба и нерви.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

alexbg67 написа:CoPilot в общи линии е най-безпроблемния инсталационен избор. Един път мине ли верификацията, натам е въпрос на лек тунинг. Всички останали са борба и нерви.

Кое точно е трудното в инсталацията на едно iGo Primo?
Добри хора са си направили труда да направя готови сборки!
Само четеш и правиш същото. :facepalm:

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай

Той човека явно вече е тръгнал, но от моя опит много точни са картите на Навител и Igo... от чисто практически съображения си държа една навигация включена когато пътувам извънградско и тези две навигации са ми направили доста приятно впечатление от изминатите километри в и извън България а те не са малко :whistle: Липсват ми някои функции които има Сиджика но не е болка за умиране... а и там картата взе да се пооправя

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Dance ето ви линк за да си свалите Blackmart....всички приложения които в маркета са с пари тук са без....аз си изтеглих Navigon без да плащам..работи и без интернет...когато нямате нет натискате demo и нямате проблеми дали за пешеходци или шофирате....заповядайте http://dox.bg/files/dw?a=4c459b0845 :coffee:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

За мен GPS-a e Europe Navigon :-)
Цитирай

От моя скромен опит, само два пъти седмично София-Варна-София, смея да твърдя, че Навител е най на ниво.Има си кусури, да, но това, което показва, често при другите липсва.Примерно прочутите кръстовища на две нива в София.Ами те първо се появиха именно в тази навигация.Даже си мисля, че останалите даже още не са ги отразили.Та така мисля аз.
Цитирай

Прав си. Наистина има всички нови неща по пътя, но тръгнеш ли да търсиш блокове из кварталите е пълна скръб, освен ако не си с карта на БГ РУТИНГ.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай

Да прав си, това е единият кусур, но мисля, че не е болка за умиране, просто превключвам на Sygic.Вярно не е много приятно, ама поне си е решение.
Цитирай

radoslav_n написа:Прав си. Наистина има всички нови неща по пътя, но тръгнеш ли да търсиш блокове из кварталите е пълна скръб, освен ако не си с карта на БГ РУТИНГ.
Зависи къде и какво търсиш... в някои отношения дори последната версия на Бгрутинг вече започва да изостава от Навтек картите - вече споменах че забелязах на няколко места непълности в Бгрутинг и то по големи градове

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте,

Препоръчайте ми програма за навигация с подробна карта на Черна гора и Сърбия? Доскоро ползвах Sygic и където и да съм пътувал в Европа не съм имал проблеми, както и в БГ (ако не броим, че магистралата до Ямбол още не е ъпдейтната).

Решил съм да ходя към Черна гора, и Sygic си знае само един маршрут- през Охрид и Албания, а аз искам да мина през Сърбия, след Ниш към Крагуевац и река Лим- тези пътища обаче ги няма в картата, която ползвах- май беше на Телеатлас.

Мнения и препоръки (особено от тези, които са се сблъсквали с подобен проблем) ?

Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)