Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Navikey 7 ways

След като избереш улица и номер би трябвало да виждаш картата с един червен подскачащ знак подобен на удивителна. Това ти показва къде точно на картата се намира адреса който търсиш. Натискаш горе в дясно иконата с карирания флаг за финал и би трябвало да тръгне.
Цитирай
Аксесоари

Според мен всичко зависи с какъв скин е навигацията. В момента съм с Nitro mod by gaffer 1.8 тъй като най-много ми харесва. Проблема е, че не знам как да пусна навигацията. Със скин MiSerg 13.3 няма проблем.
Цитирай

(2018-12-13, 08:44:28)Pinto_mm написа:  Според мен всичко зависи с какъв скин е навигацията. В момента съм с Nitro mod by gaffer 1.8  тъй като най-много ми харесва. Проблема е, че не знам как да пусна навигацията. Със скин  MiSerg 13.3 няма проблем.

Избираш града/кликваш на него и става зелен,пак кликваш/,следва улицата,номера.Кликваш на номера като е зелен и ти го показва на картата.Горе в дясно имаш тип маршрут/кратък ,бърз обичаен/ и тръгва.
Цитирай

Това за скин Nitro mod by gaffer 1.8 ли се отнася, че при мен не става точно така.
Цитирай

(2018-12-13, 12:27:40)Pinto_mm написа:  Това за скин Nitro mod by gaffer 1.8 ли се отнася, че при мен не става точно така.

Да , точно за него.Но ако не ти е пуснат GPS  и не е хванал сателити няма да тръгне.
Цитирай

Благодаря. Явно е имало проблем с GPS и затова не е тръгнала навигацията. Сигурно съм избрзал.
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация за Януари 2019
Нанесен новия участък на магистрала Струма. Нови карти на Копривщица, Радомир, Брегово и др.
Корекция на рутинг.

Navikey
[-] 2 потребители изказват благодарност на baibradar за това мнение:
  • alexkara, isbotev
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация април 2019.
Нови карти на Рудозем, Царацово, Бенковски, Войсил, Твърдица, Черни осъм, Гурково, Николаево, Клисура, Златица, Преслав.

Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • alexkara
Цитирай

Имам един въпрос.Освен формата/7W,7WZ.Каква е разликата между тази Bulgaria_FreeBGmap/предлагана от програмата за изтегляне / и тази FreeBGmap от сайта?
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • baibradar
Цитирай

Разлика няма. Линковете тук за са устройства без достъп до мрежата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • alexkara
Цитирай

Може ли да се изключи 3D режима ? Свикнал съм навигацията да работи в 2D режим (поглед от горе) тук е се вижда някак под диагонал . Опитах със стреличките горе в дясно да променя наклона получава се но не напълно .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

(2019-04-21, 08:40:49)naskogeo написа:  Може ли да се изключи 3D  режима ? Свикнал съм навигацията да работи в 2D режим (поглед от горе) тук  е се вижда някак под диагонал . Опитах със стреличките  горе в дясно да променя наклона  получава се но не напълно .
Още по-нагоре, кликни в черния правоъгълник. Ще се отвори едно меню. Второто, или третото в лявата колонка беше за избор на 2D или 3D.  Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на isbotev за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация юли 2019.

Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • andro9060777
Цитирай

Въпреки, че рядко я ползвам това е навигацията която харесвам. От няколко дни обаче не мога да я подкарам. Пробвам различни версии на различни телефони и не се получава, а до сега никога не съм имал проблеми. Позиционира ме, прави маршрута и до там. С или без маршрут след позиционирането стои като забила. И горе в дясно часът от правилният се променя на 04:59 и така си стои. Иначе Orux и Sygic работят без забележки ама си харесвам 7ways. Само аз ли имам проблеми с тази навигация ? Благодаря за вниманието.
Цитирай

Това на какво устройство се случва?
Цитирай

CAT B15 и LG G2.
Цитирай

Опитай да изключиш настройката за корекция на времето от навихацията.
Цитирай

Канал в Телеграм за директна връзка с автора на картата FreeBGmap - https://t.me/FreeBGmap
Цитирай

FreeBGmap Актуализация Октомври 2019.

Navikey
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Януари 2020.

Navikey

Актуализация на БГ превода за Навикей.

Български интерфейс
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Април 2020

Navikey
Цитирай

Номерацията по бул.Столетов в Габрово не е вярна.
Цитирай

Благодаря. Ще го оправя за следващата актуализация.
Цитирай

Актуализация Юни 2020

Navikey
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Юли 2020

Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • bobisf
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)