Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Navikey 7 ways

FreeBGmap - Актуализация септември 2020.

Множество корекции по рутинга. Нови карти с търсене до номер на улица на - Смядово, Златар, Драгоево, Елена, Златарица, Паничерево, Караново, Килифарево, Борино, Дебелец, Кошарица, Оризаре, Александрово, Каменар, Лъка, Гъбарево, Медово, Белослав, Дъбник, Страшимирово, Езерово, Казашко, Горица, Порой, Просеник, Гълъбец, Тополи.

Navikey
[-] 2 потребители изказват благодарност на baibradar за това мнение:
  • bobisf, sapiora
Цитирай
Аксесоари

FreeBGmap
Актуализация Октомври 2020 - Нови карти с търсене до номер на улица на - Константиново, Звездица, Страцин, Тънково, Гюльовица, Асеновци, Летница, Деветаки, Левски, Каменец, Чавдарци, Звъничево, Александрово. Корекции по грешен рутинг в Пловдив.

Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • bobisf
Цитирай

От менюто на навигацията нали имаше възможност да се теглят няколко вида карти? Вие кои използвате и от там ли си ги добавяте или предпочитате от тук (форума) да качвате картите в приложението? Кой скин най много ви допада ? Smile

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай

Да през програмата могат да се свалят различни карти и след това избираш кои от тях да ползваш. За една държава избирай само по една карта иначе става мазало. FreeBGmap тук от форума и през програмата е една и съща карта. Като скин на мен най-много ми допада Miserg 13.3.
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • bobisf
Цитирай

Актуализация Ноември 2020 - Нанесени ЛОТ2 на АМ Европа, готовата част на околовръстен път и разширението на бул. Тодор Каблешков в София. Нови карти с търсене до номер на улица - Мокрище, Алеко Константиново, Капитан Димитриево, Радилово, Дебращица, Црънча, Паталеница.

Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • bobisf
Цитирай

Трафик може ли да показва?
Цитирай

Не показва трафик.
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • bobisf
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Януари 2021
Корекция на адреси в София и Пловдив, еднопосочни улици в Русе. Нови карти с търсене до име на улица - Богомилово, Ракитница, Калояновец, Хрищени, Тулово, Копринка. Нови карти с търсене до номер на улица - Ивайло, Сарая, Гелеменово, Априлци, Сбор, Енина, Йоглав, Умаревци, Ляхово, Братаница, Юнаците, Величково, Драгор.


Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Някой пробвал ли я е в Турция как се справя навигацията, има ли POI , показва ли поне ограниченията на скоростта ? Какво е решението колеги при пускането на навигацията почва да ми говори завийте на ляво, дясно и т.н. все едно си помни някакъв маршрут направо ме вбесява? Не мога да дръпна Български Анелия, Точки за предупреждения в България Gaffer ?

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай

Картата на Турция е от ОСМ. Пробвал съм е преди 2 години до Одрин и се справя прилично до там. Аз лично ограничения и камери за скорост не ползвам. При пускане започва да бърбори защото има зареден маршрут и се опитва да те води по него. Първоначално GPS не позиционира точно и има едно "плувне" на местоположението. Почва да те мести по съседните улици и за това говори така. Ако нямаш зареден маршрут нищо не говори. Някой добавки не могат да се изтеглят защото авторите им вече не ги поддържат, а все още не са премахнати от каталога с добавките на програмата.
Цитирай

(2021-03-20, 10:11:14)baibradar написа:  Картата на Турция е от ОСМ. Пробвал съм е преди 2 години до Одрин и се справя прилично до там. Аз лично ограничения и камери за скорост не ползвам. При пускане започва да бърбори защото има зареден маршрут и се опитва да те води по него. Първоначално GPS не позиционира точно и има едно "плувне" на местоположението. Почва да те мести по съседните улици и за това говори така. Ако нямаш зареден маршрут нищо не говори. Някой добавки не могат да се изтеглят защото авторите им вече не ги поддържат, а все още не са премахнати от каталога с добавките на програмата.

Благодаря
Да разбирам ли, че OSM e Open Street MAP просто като инфо, понеже друга карта няма за изтегляне? Иначе имам на телефона Няколко GPS приложения ще видя кое ще се справя добре понеже 5 дни ще имам доста обикаляне най вече в Истанбул.

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай

Да ОСМ e Open street map.
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • jovanoty
Цитирай

(2021-03-20, 10:11:14)baibradar написа:  Картата на Турция е от ОСМ. Пробвал съм е преди 2 години до Одрин и се справя прилично до там. Аз лично ограничения и камери за скорост не ползвам. При пускане започва да бърбори защото има зареден маршрут и се опитва да те води по него. Първоначално GPS не позиционира точно и има едно "плувне" на местоположението. Почва да те мести по съседните улици и за това говори така. Ако нямаш зареден маршрут нищо не говори. Някой добавки не могат да се изтеглят защото авторите им вече не ги поддържат, а все още не са премахнати от каталога с добавките на програмата.
За безплатна навигация си е супер.  Картите са добре поне за БГ. Може би би било интересно ако може да се добави TTS глас , ако не бъркам май го имаше за Igo.  Иначе имам Navitel с платен лиценз, Sygic- до живот, Google, Waze, HERE.

Xiaomi 12T/8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на jovanoty за това мнение:
  • baibradar
Цитирай

Навител ползвах когато БгРутинг мап имаше по-добро покритие от Навтек/сега Хере /... После започнах да ползвам Igo, ама откакто картите започнаха да излизат със закъснение и се появиха навигации с адекватен трафик и него го позарязах

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Април 2021

Navikey
Цитирай

Актуализация Юни 2021

Нови карти с търсене до номер на улица - Добровница, Пирдоп, в.з Фиш Фиш, в.з Изгрев гр. Балчик, Пищигово, Овчеполци, Рогачево, Равадиново, Зетьово, Сърнево, Мало Конаре. Корекция на еднoпосочни улици в Стара Загора и Пловдив

Navikey
Цитирай

Актуализация FeeBGmap Октомври 2021 - Нови карти на - Ябълково, Сталево, Долно съхране, Горно съхране, Бузовград, Ягода, Розово. Търсене до номер на улица - Огняново, Мирянци, Синитово, Хаджиево, Говедаре. Корекция на адреси и еднопосочни улици в София и Пловдив.

Navikey
Цитирай

FeeBGmap - много ми харесва, но е напълно нефункционална през Любимец към Лозен и Малко Градище от години...
Цитирай

Сподели по конкретно какво си забелязал и ще го оправя или добавя. Вече видях няколко неточности в Любимец и ще ги коригирам за следващия ъпдейт. Маршрут през Любимец към Малко градище се съставя без проблем.
Цитирай

https://www.google.com/maps/place/%D0%97...3047?hl=bg

Минава се през подлеза.
Цитирай

Благодаря за информацията. Оправих го. Този подлез е построен наскоро след ремонта на жп линията.
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Януари 2022 - Нови карти с търсене до номер на улица на - Белащица, Любимец, Сухиндол, Сливница, Попово, Антоново. Нови карти с търсене до име на улица на - Рупите, Лозен, Малко градище, Сива река, Мезек, Момково , Хлябово. Кoрекция на еднопoсoчни улици в София, Пловдив, Враца, Търговище.

Navikey
Цитирай

FreeBGmap - Актуализация Април 2022 - Нови карти с търсене до номер на улица на Златоград, Момчиловци, Болярово. Редакция на еднопосочни улици в София, Бургас, Русе.

Navikey
[-] 1 потребител изказва благодарност на baibradar за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Актуализация Юни 2022 - Търсене до име на улица - Светлен, с.Кардам, Медовина, Рабиша, Кладоруб, Острокапци, Арчар, Добри дол, Тополовец, Дреновец, Новоселци, Гълъбовци, Трудовец, Попица, Търнава. Търсене до номер на улица - Опака, Царимир, Брусарци, Димово, Грамада, Дунавци, Бяла Слатина, Бобошево, Ябълково.

Navikey
Цитирай

Актуализация Септември 2022

Търсене до номер на улица - Багренци, Нови чифлик, Пиперков чифлик.
Търсене до име на улица - Малорад, Сираково, Добролево, Септемврийци, Михайлово, Хайдерин.
Корекция на адреси еднопосочни улици и рутинг - Ахтопол, Синеморец, Царево, Лозенец, Китен, Приморско, София.

Навикей
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)