Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Navikey 7 ways
#26

gaffer написа:Обновена картата на България

http://search.data.bg/ready/13a8955d06d6...e0c71a9c92

Новото - търсене по адрес в Русе, Ловеч. Левски

@emka22 има... но е ръчно, трябва да се отвори с текстови редактор файл settings.xml в папка settings и частта
<map path="maps" да се промени на <map path="името на картата с памет/папката с карти" като и картите се поставят там...

Трябва да стане нещо като path="maps; \mnt\sdcard\folder" за да работят и двете папки - оригиналната и folder Smile
А картите на планините BGmountains.7wz, които са в папката на програмата, а не в папка maps как да прехвърля на СД картата.
Цитирай
Аксесоари
#27

Обновена картата на България до 26.11.2012г

http://search.data.bg/ready/0fcdac7e35e5...00217d74c5

Новото - поправена грешка в навигирането на излизане от Благоевград в посока София, междувременно добавени улици в няколко населени места около Русе.
Цитирай
#28

Тези файлове може ли да ги качите другаде, при мен не искат да се свалят. Не съм в българия в момента.

OnePlus 3


Цитирай
#29

optoniks написа:Тези файлове може ли да ги качите другаде, при мен не искат да се свалят. Не съм в българия в момента.
Архива съдържа файловете за български език, български гласове, и, едва ще ти трябват, карта и камери за България, подредени по папки:

http://uploadmirrors.com/download/SUCLIHZ6/7ways_bg.rar
Цитирай
#30

Обновена картата с промяна промените на булеварди Драган Цанков и Пейо Яворов.

Сваляне от папката в data.bg

папка с карта
Цитирай
#31

Не разбрах тази навигация може ли да се използва за планини, защото ми трябва планинска навигация като Orux Maps .
Цитирай
#32

Е тя точно за планини е най добре да се ползва, за града си има други.
Цитирай
#33

emka22 написа:
gaffer написа:Обновена картата на България

http://search.data.bg/ready/13a8955d06d6...e0c71a9c92

Новото - търсене по адрес в Русе, Ловеч. Левски

@emka22 има... но е ръчно, трябва да се отвори с текстови редактор файл settings.xml в папка settings и частта
<map path="maps" да се промени на <map path="името на картата с памет/папката с карти" като и картите се поставят там...

Трябва да стане нещо като path="maps; \mnt\sdcard\folder" за да работят и двете папки - оригиналната и folder Smile
А картите на планините BGmountains.7wz, които са в папката на програмата, а не в папка maps как да прехвърля на СД картата.
Направих го но не зарежда картата.Във файла settings.xml чертите са наклонени на другата страна, това има ли значение и точно какво да напиша.При мен SD картата е external_sd
Цитирай
#34

След няколко опита успях Smile
И при мен паметта е external_sd

пътя е <map path="maps; /sdcard/external_sd/7w" като в папка 7w сложих картите.

Така я разпозна и отделно папка maps в папката на програма си работи.
Цитирай
#35

И така.Тествах картата на gaffer.Не е зле.На първо време забелязах липсата на метростанциите от новия метродиаметър.В OSM ги има вече.Не,че е много важно,но е добре да ги има като ориентир в случай,че търсения обект е до някоя станция,но естествено самия обект липсва на картите поради маловажността.Картата в nm3 формат за Навител обаче върви много тегаво за разлика от Navikey където всичко е много бързо и плавно.За България за бърза употреба в пешеходни условия може да се окаже добър избор въпросната навигация,но с уточнението да се ползва картата на gaffer.Досега за бързо намиране на обект ползвах nDrive,но картите остаряха,новите тръгват само на версия 11,а такава няма кракната,защото и те решиха да разцепят програмата на региони.
Интересно ми е дали има вариант да се импортнат ПОИ точките на Навтек по някакъв начин в картата.При Иго са отделен файл,но предполагам не подлежи на конвертиране.
Цитирай
#36

Обновени точките за предупреждение, конвертирани от файловете на Vami за Примо - Primo_BG_Speedcam_v2.2

файловете съдържат:
[Изображение: image-99B9_50D558ED.jpg]
Използвайте един от трите варианта по свой избор.

сваляне
Цитирай
#37

gaffer написа:След няколко опита успях Smile
И при мен паметта е external_sd

пътя е <map path="maps; /sdcard/external_sd/7w" като в папка 7w сложих картите.

Така я разпозна и отделно папка maps в папката на програма си работи.
Написах го, но не отваря картата.
Цитирай
#38

Обновена картата на България, промените - търсене до точен адрес в град Монтана и селата около него.
Сваляне от папка в data.bg

Забележка: atlas.dat обновявам винаги за последната версия на картата и worldmap.7w.
Цитирай
#39

Обновени точките за предупреждение - https://www.androidbg.com/forum/post726272.html#p726272
Цитирай
#40

Благодарско за това което правиш!!! :cheers:
И аз направих доста опити преди да успея да сложа картата на БГ в паметта. При мен трябваше да напиша следното - <map path="maps; /storage/extSdCard/7w" и в папка 7w сложих картата - bulgaria_20121216.7w Не пропускайте кавичките в края, че без тях програмата не тръгва хич!!!
Планинарската карта BGmountains.7wz макар, че ми трябва я махнах защото не ми допада начина по който програмата показва - релефа, обекти и всичко останало. Нея за сега ще ползвам на Orux Maps. Явно доста съм се повредил от дългото ползване на гарминска навигация.
Цитирай
#41

Обновена картата на България до версия 2013_01....
Промените - очертания на улици в села около Петрич, Сандански, в области Пловдив, Хасково и Враца.
Търсене до точен адрес е налично само в София, Стара Загора, Русе, Благоевград, Разград, Монтана, Плевен, Нова Загора и Левски. В останалите градове търсенето е до име на улица, с минимални изключения (тук таме има някой номер на някоя улица). Търсенето на блокове е налично навсякъде - вмсто има на улица се въвежда имато на квартала, номер на сграда - блока.
Картата съдържа търсене до почти 5000 населени места, като почти 2000 са с очертания на улици и над 1500 от тях с имена на улици.

сваляне от data.bg
Цитирай
#42

Добре след всичко изчетено аз пак не мога да разбера защо не може да намери адреси до номер, пример: Хан Кубрат 61, Джавахарлал Неру 6 и т.н. и т.н?

Sony Xperia Z
Цитирай
#43

Намира ги когато са въведени в картата, просто не са въведени... И все пак трябва да се посочи и града в който търсиш.
Цитирай
#44

Здравей. Гледам че има bulgaria_2013_01a.7w и файл без "а". Коя да изтегля, и всъщност каква е разликата(освен големината)?
Цитирай
#45

версията 2013_01a е поправка, поправено рутиране в Русе, имаше объркани еднопосочни улици. Утре или в другиден ще кача 2013_02

редакция: Размислих, качвам версията за февруари - промените спрямо предната са добавени опчертания на улици в села в области Плевен, Велико Търново, Русе, Пазарджик, София. на много места с имената. Поправени открити грешки.
сваляне от същото място - http://gafferfour.data.bg/p/files/Navike...0.465/maps

Следваща версия - началото на март.
Цитирай
#46

Обновена картата на България до версия 2013_03. Промените спрямо предната версия:
- Променени нивата на мащабиране.
- Очертания на улици (някои с имена) на села в области Добрич и Варна
- Търсене го точен адрес в градовете Варна и Добрич
- Поправени грешки...

сваляне картата, файл atlas.dat и обзорна карта на света (не е променяна)
папка в дата.бг

само карта на България
data.bg
UploadMirrors
sendfile

Още веднъж да благодаря на Nav_Crew за помощта за град Русе, и да помоля хора от Варна за тест... Все пак няма как да пробвам рутирането там...
Цитирай
#47

аа, харесва ми, IGO-то като го ползвам след около 500км телефона ми се спича, а тая е по- лека, картата бива, за планини е перфектна ...
според мен темата трябва да е вече Важна Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#48

gaffer написа:Обновена картата на България до версия 2013_03. Промените спрямо предната версия:
- Променени нивата на мащабиране.
- Очертания на улици (някои с имена) на села в области Добрич и Варна
- Търсене го точен адрес в градовете Варна и Добрич
- Поправени грешки...

........

Като стана дума за неточности - да помогна с няколко корекции

видях че е отбелязан хотел Амбасадор - в София на Симеоновско шосе, а него от няколко години го няма - има само една дупка където му бяха основите и седи будката на паркинга му.

В квартал Изток в София също забелязах 1-2 не съвсем точно отбелязани малки улички.

От едно бегло разглеждане видях това , успех с начинанието

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#49

Амбасадор е изтрит вече, в следващата версия няма да го има. В момента редактирам Габрово... и според офрм, булмапс и навтек има улици с три различни имена... Нямам как да проверявам всичко, доверявам се на някой от тримата Smile

Малко си разчовърках скина, вече може да работи от резолюция 240/240 нагоре...

[Изображение: image-5D5E_51389B7D.jpg] [Изображение: image-8F07_51389B7D.jpg]

сваляне

Да допълня за имената на улиците в габрово - според ОФРМ е Даскал Алекси, спорред Навтек Свети Климент Охридски...
Цитирай
#50

Завиждам ти на ентусиазма ... на път си да направиш 7 ways + твоята карта наследника и конкурента на БГРутинг + Навител Навигатора... единствено дето програмата има сравнително малко потребителски настройки

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)