Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Електронна цигара - що е то...

Аз откакто съм на електронна осъзнах колко мръсен въздух дишаме по улиците. Изостри ми се обонянието и като изляза сутрин ми мирише на изгорели газове, боклук и всякакви други миризми, на които не съм обръщал внимание преди Confusedtupid:

Xiaomi Redmi Note 8T
Аксесоари

Мaлко дa обновя темaтa, зaщото смятaм че е много полезнa и вaжнa зa пушaчите нa които им е писнaло дa дaвaт сумa ти пaри зa цигaри и дa се зaдъхвaт кaто стaри миньори! От двa месецa ползвaм е.цигaрa и съм супер доволен сутрин вече се будя без да кашлям и да не ми достига въздух спокойно мога да спортувaм и дори престанах да хъркам а пушех над кутия цигари дневно. Имам обикновенна его батерия от 900 mAh и два картомайзера мини виви нова и ц-4,течности си взимам на Инавера и нa Флейвър aрт a изпаряването ми излиза по 30 лева на месец!Надявам се електронните цигари да продължат да се развиват и все повече хора които не могат да спрат да пушат да разберат че те са по-чиста,по-евтина и нaй вaжното по-здрaвословнa aлтернaтивa. Лично мнение не ги пропaгaндирaм a споделям че зa мен сa по-добрият избор!!!

Майка ми, възрастна жена с акъл в главата (да е жива и здрава), а пуши цигари :facepalm: Че е и здравен работник, знае много добре колко е вредно, но не спира. Както и да е...

Искам да и взема една електронна цигара, която не е ясно дали ще ползва и съм се спрял на това - http://gigadrinks.com/product/3164/elekt...plekt.html , че гледам че е доста намалено. Нямам и грам представа от тези неща, но като за първа цигара няма смисъл да и се взема нещо скъпо, че може и да не я ползва (надявам се понеже аз съм и я взел да я ползва де, че иначе с тея цигари...)

Кажете, това ако и го взема, готово ли е за ползване? Трябва ли нещо друго допълнително?

Мерси!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Към тази е-цигара трябва да си вземеш и някаква никотинова течност която се налива вътре. Но според мен тази е стар модел - с обикновен изпарител е. По-добрия вариант са е-цигарите с картомайзери, по-добре изпаряват, усеща се по-добре аромата и никотина.
Щом не знаеш дали ще й хареса на майка ти по-добре вземи ТОЗИ модел, не е много пари, в комплекта има подарък никотинова течност, има и 12 мес. гаранция, само дето няма зарядно за 220V и ще трябва да я зареждаш в USB-то на компютъра. Но пък ако не се ползва поне няма да съжаляваш. Иначе е с един от най-добрите картомайзери.

Благодарско колега! Нямам никакви знания по въпроса, така че мисля да ти се доверя.

Някой друг ако иска да предложи нещо, или да подкрепи предложението на колегата...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

няма да е лошо да погледнеш какви цигари пуши по отношение на съдържанието на никотин/катран/CO, тоест колко са силни. Така трябва да избереш и съдържанието на никотин в течността. Пример

ако пуши цигари 8/9/8 (примерно) ще и трябва течност с поне 18мг никотин, иначе няма да я "засища" Smile

Аз между другото да се похваля - не съм палил цигара, от както си купих електронната - 10.11.2012 година, а електронната я спрях в края на април месец тази година Smile Smile

:thumbup: Браво. Щом има желание и воля, става.

Аз да я накарам да я ползва, пък тя ще си чете и избира течности, според вкуса си.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Имай впредвид, че възрастни хора трудно се убеждават... аз навих няколко колежки преди време, пушиха ги, ама много видиш ли им било кеф хартиената и ги пушеха паралелно..докато не спряха електронната :/

При мен беше много трудно да мина на електронна, защото цигарите бяха много важна част от ежедневието ми и беше трудно да ги превъзмогна. Но сега ми е хоби да си почиствам електронната, да си връткам намотки на изпарителя по различни методи, да си бъркам течности и т.н. Много е важно човек да попадне на модел, който да му допадне и аромата, който да не му омръзва. Аз лично откакто минах на модове, и започнах сам да си правя намотките окончателно спрях цигарите.

Xiaomi Redmi Note 8T

Най-трудното с ел. цигарите, което съм забелязал, е да се намерят любими аромати Big Grin Голямо търсене и играчка е.

Samsung S22 Ultra

Нека се похваля, току виж съм мотивирал някого - не съм палил цигара от 10.11.2012 година, и не пуша електронна от април месец 2013 година Smile

Здравейте. Имам въпрос относно ментетата от pr*da*alnik.com.
Принципно не пуша много, една малка кутия LM/Winston на седмица. За сега изпитвам някакъв глад, но то е нещо минимално и дори не съм сигурен, дали е наистина никотинов глад. Като цяло си търся нещо, което да ми залъгва нуждата не от никотин, а от изпаряването на нещо, в смисъл да пуши нещо там, да има някакъв вкус- нищо повече.
Из сайтовете като порд*авалник и втори- трети има едни менте комплекти- батерия+резервоар по 10-12лв- няма нужда да давам линк, тъй като не може да не сте попадали на такива Smile. Въпроса ми е, дали една такава в комбинация с течност с малко, или никакъв никотин ще ми свърши работа? Няма да изпарявам по цял ден, ама да подръпвам там нещо от време на време Smile.
Все пак ако имате някакви други предложения около 10-на 15 лв. съм отворен. Не мисля, че си заслужава да давам повече Smile

Благодаря Smile

Google Pixel

Те истинските не са толкова сполучливи все още ,а тази само ще те изнерви и ще я захвърлиш за нула време. :wall:

[Изображение: 21693249.jpg]

Здравейте! Някой може ли да ми препоръча течност за електронни цигари, какъв вкусове да си взема и откъде?

Мога да ти препоръчам форум за целта там със сигурност ще те ориентират. Vaping.bg

[Изображение: 21693249.jpg]

Аз си купувам течности от https://7puffs.bg/technosti-za-elektronni-cigari . Любимите са ми диня, капучино и череша. Може да пробваш някой от тези вкусове.

Ще ги разгледам и ще си поръчам. Благодаря ти Smile

Аз течностите сам си ги правя. Купувам база и аромати и смесвам в съотношение 90/10 или 85/15 % и става идеално.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Въпреки че не пуша, се зарибих доста с на един приятел цигарата (smok alien 220W). И сега реших и аз да си взема, така че си поръчах smok v8 stick 3000mAh. Някой има ли впечатления от нея. Знам, че е на има няма месец цигара, но все пак може да сте я пробвали. А също сещате ли се за някоя с подобна форма, но да кажем по-добра. И последно въпросче от къде мога да си купя хубава безникотинова база и съответно аромати?

10х предварително за помоща.

Sent from my D2303 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10

Тук пишете, много са две теми.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=81193

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)