Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

How to... или Как да направя всичко за моя телефон.
#26

Предполагам флашнал си с кдз пргорамата, трябва да флашнеш с програмата ето този файл

http://narod.ru/disk/26675062000/V20B_00.kdz.html


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#27

Ъпдейт: добавена версия 1.8 отново със специалното участие на suffer + намален обема, рез така дългоочакваните от мен


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#28

Здравейте при мен се получи много странен проблем:След като ъпдейтнах до 2.1 сега по никой от двата начина не иска да се руутне,докато бях на 1.6 стана от раз сега съм в шах колко четене падна и неможе и неможе да се руутне някакви идеи?
П.С. Забравих да добавя че по втория начин бат файла кат го стартирам си излиза прозореца със изпълнението на задачите прави си всичко както трябва но като се затвори телефона не се рестартира и след ръчен рес пак я няма с.у. иконата.

LG G2-CloudyG2_3.3-Dorimanx-V7.5-LP: LG G4/Huawei honor 8/Huawei Mate 10 Pro,Huawei Mate 20 pro. 
Цитирай
#29

z4root?

И доста странно suffer-ите станахме вече 3ма във форума
Цитирай
#30

Извинявам се ,но когато се регвах във форума незнаех че има други съфари просто този ник го ползвам навсякъде. Offtopic Offtopic
Та по темата може ли все пак някой да помогне по моят проблем?

LG G2-CloudyG2_3.3-Dorimanx-V7.5-LP: LG G4/Huawei honor 8/Huawei Mate 10 Pro,Huawei Mate 20 pro. 
Цитирай
#31

Е, нали ти писах. Със z4root го рутвай или просто си сложи root-нат ROM
Цитирай
#32

Извинявям се не бях забелязал багодарско :bow:
С z4root не стана явно просто ще се слага роотнат ром :angry:

LG G2-CloudyG2_3.3-Dorimanx-V7.5-LP: LG G4/Huawei honor 8/Huawei Mate 10 Pro,Huawei Mate 20 pro. 
Цитирай
#33

здравейте на всички. След въпросните неща които бяха описани тук стигнах до стартирането на самият файл... разделянето на партишъни нз как съм го направил .. ужас .. та както и да е стана нещо ... иии в момента телефона ми неразпознава нито една КАРТА ПАМЕТ нито разпознава USB Връзка ! Някой да помага !

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#34

Омазал си го.
Ако след форматиране на картата памет (пробвай през телефона, а ако имаш Recovery пробвай и оттам) ако продължава да не я разпознава, ще трябва да го флашнеш наново.
Цитирай
#35

можеш ли да ми дадеш някои линк .. как точно да си флашна тела който ще мога да го разбера ... защото съм нов и съм скаран малко с телефоните ... особено с android.
Мерси предварително Smile

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#36

първия пост в тази тема Confusedtupid: подреден е да върви подред, чети го целия (избирателно само това оето смяташ че ще ти трябва) тогава предприемай действия


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#37

Махни партишъните, нали не си стартирал скрипта за апп2сд?

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#38

въобще не вижда картата, аз така разбрах, и да определено е от телефона, както казва колегаа suffer, първия пост тук ще ти помогне :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#39

Първият пост е толкова километражен, че направо да се чудиш къде да гледаш...

@colt69: Премахни всички партишъни и остави само един fat (2gb) или fat32 (4gb+)
Ако все още не я чете - префлашни с кдз - Upgrade на LG Optimus към андроид 2.1

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#40

Че какво пък му има, всичко е скрито в спойлерите и систематизирано подред ... почва се от 1.6 и се стига до 2.3.3... и вече допълнителните неща


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#41

TopGun 2 въпроса:
1.Картата ми е 2 ГБ .. във fat16 ли да я направя?
2. При стартиране на кдз не ми дава да избера изобщо нещо ... какво да правя да цъкам много ли Big Grin

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#42

имаш една програмка windows enabler, стартираш долу до часовника ще ти се появи едно прозорче картинакта му представлява 3 квадрата натискаш го да светне он тогава ще ти даде, ако можеш да я напрваиш само ФАТ, така я напрваи Wink ю
....................................


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#43

имам предвид че след като съм стартирал windows enabler , включил съм го, включил съм и KDZ_SW_UPD не ми дава да си избера това, което трябва Smile

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#44

А нужно ли е обикновеният неразбиращ юзър като colt69 да си сложи апп2сд?!
Къде е обяснено, че с по-горните версии няма да му се налага тази трудна манипулация?

И още нещо:
teneke написа:ДОБАВЯНЕ НА КЪСТЪМ РОМОВЕ, FASTBOOT, RECOVERY
Следващите действия са само пожелание. С тях ще добавите къъстъм ромове правени от чужденци, и някои допълнителни възможности на телефона ви свързани с тези ромове
чакай малко рута и апп2сд не са ли пожелание?!

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#45

незнам наитина какво да правя вече ... сега даже и картата с памет не ми я разчита на компютъра :Х Кажете добър сервиз и г/д колко пари ще излезе ?

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#46

Кви сервизи бе човек. От кой град си?
Цитирай
#47

софия ...

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#48

Еми виж някой от темата, който също е от софия и се разберете да ти го флашне. За сервиз си чак когато телефона спре да пали и не влиза дори в Download Mode
Цитирай
#49

suffer го каза Big Grin някои от София ако му се занимава да драсне едно лично Smile
П.С. Поне влиза в download mode Lol Lol

LG Optimus GT540>Samsung 5>Sony Xperia X8>HTC Tattoo>HTC Desire>HTC Desire HD>Samsung S Advance>>Iphone 4g>>Sony Xperia S>Samsung Galaxy S3
Цитирай
#50

Да споделя малко лични впечатления от събота.
Едно момиче от пловдивско си беше омазало телефона с официален ъпдейт и след това пробва 1000 пъти да го флашне но стигаше само до бялото лого. В тoзи случай се срещнахме и направих следното:
Казах и да сложи ROM с фастбуут и като приключи да пробва да влезе във fastboot режим. Влизаше си без проблеми. Оттам нататък вече имаше проблеми само с Driver-ите, за чието инсталиране помогнах, сложих и recovery (първо стандартното 2,5,0,5, а след това 2,5,1,8) и след това инсталирах Black System с най-новия kernel.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)