Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Custom Rom] Cyanogen Mod 7 / Android 2.3.7 (Gingerbread)

Хора успях да си инсталирам цианоген мода с помощта на колегата от пост №498. Ама сега като вляза в маркета цъкам на някое приложение да се тегли и зарежда безкрай? Някакви идей как да го оправя?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
Аксесоари

Имаше по-назад в темата велико изречение: "проблема е в маркета изтегли си market fix има я в маркета."
Пробвай Smile

Друг вариант: Homescreen > Settings > Applications > Manage Applications > Market > Uninstall Updates/Clear Cache

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

Хора оправих проблема с маркета, обаче сега имам проблем с wi-fi hot spot. Проблема е, че като се опитам да го включа ми изписва грешка и ви-фито се изключва.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

bgbore_96 написа:Хора оправих проблема с маркета, обаче сега имам проблем с wi-fi hot spot. Проблема е, че като се опитам да го включа ми изписва грешка и ви-фито се изключва.

В този сайт - http://www.clockworkmod.com/rommanager/d...Galaxy%205 пише, че с v1.7.2 - Hotfix 1 се оправя проблема с ви-фи хот спота. Ама как се инсталираше с apply update from sd card или с друго?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

@daniil1410, някакви ядове да имаш с Wi-Fi? Или проблема е в мойто TV Smile

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

vamp1r3 написа:@daniil1410, някакви ядове да имаш с Wi-Fi? Или проблема е в мойто TV Smile
Offtopic Мишак, на тебе проблема ти е винаги в TV-тоSmile))))

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай

vamp1r3 написа:@daniil1410, някакви ядове да имаш с Wi-Fi? Или проблема е в мойто TV Smile

Имам оплаквания само към хардуера. Софтуера е идеален.
Цитирай

Как се инсталира хот фикс, и трябва ли да правя хард ресет като се инсталира?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

bgbore_96 написа:Как се инсталира хот фикс, и трябва ли да правя хард ресет като се инсталира?


Както инсалираш рома. Не прави hard reset.
Цитирай

vamp1r3 написа:Имаше по-назад в темата велико изречение: "проблема е в маркета изтегли си market fix има я в маркета."
Пробвай Smile



Друг вариант: Homescreen > Settings > Applications > Manage Applications > Market > Uninstall Updates/Clear Cache

и кое му е великото на изречението ми?
Цитирай

Offtopic
dmfreax написа:
vamp1r3 написа:Имаше по-назад в темата велико изречение: "проблема е в маркета изтегли си market fix има я в маркета."
Пробвай Smile
и кое му е великото на изречението ми?
No offense... просто е тавтология и звучи интересно Smile

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

Maи го обърнахме на чат нямате ли лични, та пълните темата с глупости? Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

Извинявайте за спама, но незнаех дали точно тук да питам.. Така въпросът ми е следния: Мога ли да си спра локскрийна, тоест искам когато натисна "червената" слушалка просто да изгасва дисплея и при натискането на някой бутон да съм си в хомскрийна или менюто.
Цитирай

No Lock Screen

Друг вариант /по моему доста по сигурен Smile/ Settings --> CyanogenMod Settings --> Lockscreen --> Unlock Options --> отметни Menu Unlock. Така с комбинацията "Кой да е бутон + Меню бутона" получаваш желания ефект.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай

vamp1r3 написа:No Lock Screen

Друг вариант /по моему доста по сигурен Smile/ Settings --> CyanogenMod Settings --> Lockscreen --> Unlock Options --> отметни Menu Unlock. Така с комбинацията "Кой да е бутон + Меню бутона" получаваш желания ефект.

Най-лесно е в CyanogenMod Settings/Tablet tweaks.
Цитирай

Ъпдейтнах по горепосочения начин до Android 2.3.7... Някой може ли да ми каже къде се прави настройка за да се заключва екрана докато говоря ? Със стоковия се заключваше автоматично при набиране...

Samsung Galaxy 5 Android 2.3.7 Gingerbread Cyanogenmod 7.2 v2.9 13.06.2013
Globul Touch SE (Alcatel OT 4030X S'Pop) Android 4.1 Jelly Bean
Цитирай

и с този се заключва автоматично (поне при мен). Искам да попитам, има ли начин по който мога да настроя телефон, при разговор, когато допра телефона до ухото си автоматично да изгасва екрана? При Старата нокиа 5800 и при iPhone 3G имаше... ама при андроид не съм забелязал такава...
Цитирай

Това става ако телефона има сензор за близост,твоя май няма и затова се заключва.

Galaxy S3
Цитирай

gen4o83 написа:Това става ако телефона има сензор за близост,твоя май няма и затова се заключва.


Да. Но според мен ще стане с обикновен сензор за гравитация.
Цитирай

Това с гравитацията ирония ли е или аз не съм в час нещо Tongue

Galaxy S3
Цитирай

gen4o83 написа:Това с гравитацията ирония ли е или аз не съм в час нещо Tongue


Не според мен ще стане.
Цитирай

от 2 дни съм със CyanogenMod 7.1.0-RC1-MADTEAM - това последната версия ли е или не? Питам защото в един сайт видях че има за сваляне - v1.7.2 - Hotfix 1. Но за него пише че [Requires v1.7.2 ROM], та въпроса ми е дали този с който съм аз е 1.7.2 или не? Демек това RC1 какво означава? дали не е по-старо? И ако е да (по-старо), ако инсталирам 1.7.2 - отново ли трябва да си инсталирам и настройвам всичко или старите настройки ще си останат...
Цитирай

ivailora4kov написа:от 2 дни съм със CyanogenMod 7.1.0-RC1-MADTEAM - това последната версия ли е или не? Питам защото в един сайт видях че има за сваляне - v1.7.2 - Hotfix 1. Но за него пише че [Requires v1.7.2 ROM], та въпроса ми е дали този с който съм аз е 1.7.2 или не? Демек това RC1 какво означава? дали не е по-старо? И ако е да (по-старо), ако инсталирам 1.7.2 - отново ли трябва да си инсталирам и настройвам всичко или старите настройки ще си останат...


Това RC1 означава Release Candidate 1. Коя версия си сложил?
Цитирай

Знам какво означава буквално RC, ама за версията незнам дали не е и конкретна със това RC...
След като се поразтърсих малко има голям шанс да съм със 1.5, ама не съм сигурен.
следвал съм стъпка по стъпка този туториал:
http://www.madteam.co/2011/10/02/cyanoge...-g5-users/
и съм свалил всичко нужно от там...
Това което сега видях е че пише: CyanogenMod 7.1 v1.5. и от линка след него съм го свалил. не съм имал проблеми с инсталиране или нещо друго, сега всичко ми работи. Дали някъде в телефона може я има тази информация?
Цитирай

Settings --> About Phone --> Mod Version.
Последната версия е пуснатата от daniil1410 - тук

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)