Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Custom Rom] Cyanogen Mod 7 / Android 2.3.7 (Gingerbread)

Имам следния проблем: Инсталирах всичко с Odin и като се включва телефона, показва само картинката (началото) "cyampgem (mod 7)" в кръг се върти една стрелка и в кръга е андроид иконата и така само стой движи се, спира по-едно време и пак започва отначало... Как да го оправя? (И в момента използвам: cy7-galaxy5-test2.993fix3.tar)
Цитирай
Аксесоари

Mario9906 написа:Имам следния проблем: Инсталирах всичко с Odin и като се включва телефона, показва само картинката (началото) "cyampgem (mod 7)" в кръг се върти една стрелка и в кръга е андроид иконата и така само стой движи се, спира по-едно време и пак започва отначало... Как да го оправя? (И в момента използвам: cy7-galaxy5-test2.993fix3.tar)

Ето ти линк към най-новата версия! Без хотфиксове и тем подобни! http://goo.im/devs/psyke83/roms/galaxy5/...alaxy5.zip

При теб се е получил bootloop. За да го оправиш трябва да влезеш е рековери и да направиш един хард ресет.
Но аз ти препоръчвам да инсталираш направо новия ром (който съм дал) през рековери.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

bgbore_96 написа:
Mario9906 написа:Имам следния проблем: Инсталирах всичко с Odin и като се включва телефона, показва само картинката (началото) "cyampgem (mod 7)" в кръг се върти една стрелка и в кръга е андроид иконата и така само стой движи се, спира по-едно време и пак започва отначало... Как да го оправя? (И в момента използвам: cy7-galaxy5-test2.993fix3.tar)

Ето ти линк към най-новата версия! Без хотфиксове и тем подобни! http://goo.im/devs/psyke83/roms/galaxy5/...alaxy5.zip

При теб се е получил bootloop. За да го оправиш трябва да влезеш е рековери и да направиш един хард ресет.
Но аз ти препоръчвам да инсталираш направо новия ром (който съм дал) през рековери.
Мерси, спаси ми живота, да си жив и здрав! Smile
Цитирай

Mario9906 написа:
bgbore_96 написа:
Mario9906 написа:Имам следния проблем: Инсталирах всичко с Odin и като се включва телефона, показва само картинката (началото) "cyampgem (mod 7)" в кръг се върти една стрелка и в кръга е андроид иконата и така само стой движи се, спира по-едно време и пак започва отначало... Как да го оправя? (И в момента използвам: cy7-galaxy5-test2.993fix3.tar)

Ето ти линк към най-новата версия! Без хотфиксове и тем подобни! http://goo.im/devs/psyke83/roms/galaxy5/...alaxy5.zip

При теб се е получил bootloop. За да го оправиш трябва да влезеш е рековери и да направиш един хард ресет.
Но аз ти препоръчвам да инсталираш направо новия ром (който съм дал) през рековери.
Мерси, спаси ми живота, да си жив и здрав! Smile




Моля! Да ти се връща!
Сложи ли си маркета и другите гуугъл нещa? Те са в един файл, който се инсталира през рековери. Този файл се инсталира като влезеш в рековери, и после install zip from sd card (все едно инсталираш нов ром). Не се прави нито фактори ресет нито нищо. Просто инсталираш и ребуутваш телефона.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Имам проблем когато свърши одина и влиза в clockworkmod после давам factory reset и давам reboot system телефона зарежда до android и се рестартва и не се стартира някой знае ли как да го оправя :confused:
Цитирай

Защо правиш reset от там, с това да запчнем?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

телефона в момента е блокиран как да направя
Цитирай

Влиза ли в даунлоуд мод? Ако влиза флашни го пак с Один.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

влиза да и през один флашвам. пробвах няколко пъти но винаги същия проблем
Цитирай

Намери си ROM с pit файл. След инсталация с него няма да ти прави така.

Осен това колко време го чакаш - първият път отнема до 10 минути.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4 написа:Намери си ROM с pit файл. След инсталация с него няма да ти прави така.

Осен това колко време го чакаш - първият път отнема до 10 минути.
Благодаря ще пробвам. А за чакането то въобще не стига до андроидчето със скейта стига до надписа андроид и след малко почва отначало.
Цитирай

Be6i4 написа:Намери си ROM с pit файл. След инсталация с него няма да ти прави така.

Осен това колко време го чакаш - първият път отнема до 10 минути.


За Galaxy 5 няма .pit файл - има .ops.

И сега въпроса - защо флашваш с Один. Свали си .zip файла и си го флашни през рекавърито.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

bobobo1974 написа:
Be6i4 написа:Намери си ROM с pit файл. След инсталация с него няма да ти прави така.

Осен това колко време го чакаш - първият път отнема до 10 минути.


За Galaxy 5 няма .pit файл - има .ops.

И сега въпроса - защо флашваш с Один. Свали си .zip файла и си го флашни през рекавърито.
рековърито е по-стара версия и излиза само apply zip update или нещо такова и не мога
Цитирай

Значи първо трябва да флашнеш рекавъри и после през рекавъри да флашнеш рома. Иначе ще се омаже.
Понеже моето Galaxy 5 порасна до Galaxy S съм изтрил всичко, но мога да се върна във времето и да ти ги намеря.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

аз си изтеглих рековъри ама как да го флашна защото само през один мога
Цитирай

Ако е .tar го флашваш с Один както рома - като един пакет ( най-отдолу в Один).
http://stz-zone.net/e107_files/downloads/i5500/Odin.jpg
там , където е номер 4

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

знам как обаче не е .tar в момента търся
Цитирай

http://goo.im/devs/psyke83/roms/galaxy5/...alaxy5.tar

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

направих всичко както трябва флашнах си рома включвам го пише samsung след това android и като стигне до там почва отначало :wall:
Цитирай

vik53201 написа:направих всичко както трябва флашнах си рома включвам го пише samsung след това android и като стигне до там почва отначало :wall:


Трябва да правиш фактори ресет преди и след инсталиране на рома!!! При теб се е получило "bootloop" (прочети малко за него).

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

знам че се получава boot loop направих factory reset и преди и след флашването на рома но пак става така
Цитирай

vik53201 написа:знам че се получава boot loop направих factory reset и преди и след флашването на рома но пак става така


Тогава инсталирай 2.2 през один и после всичко наново. Аз имах подобен проблем и се оправи точно така!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

много благодаря на всички че помогнахте телефона вече работи :cheers: (докато пак го прецакам Big Grin )
Цитирай

Стана ми интересно искам и аз да си инсталирам Cyagen mod,но може ли да някой да ми обясни,защото не искам да си го прецакам ... Благодаря предварително :bow:
Цитирай

Направи това описано е. А за прецакването аз имах проблем защто не внимавам много Crazy . Иначе първия път си направих всичко без проблем :thumbup:

[highlight=#33b5e5] Black [/highlight][highlight=black] Sony Xperia SP [/highlight]
[highlight=#33b5e5] ---> [/highlight][highlight=white] JBL Tempo In-Ear [/highlight]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)