Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Custom Rom] Cyanogen Mod 7 / Android 2.3.7 (Gingerbread)

Ами може да пробваш, но се съмнявам - все пак е още бета , а и имаше преди един РОМ който беше клокнат и рестартираше .

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
Аксесоари

bobobo1974 написа:Ами може да пробваш, но се съмнявам - все пак е още бета , а и имаше преди един РОМ който беше клокнат и рестартираше .


За сега ще си стоя с този.

Още нещо искам да те питам:
Как правиш ext4 partition? Аз правя ext3, защото нямам работещ PPM 11.
Цитирай

При -wipe data/factory reset се извършва форматирането на ext2 или ext3 в ext4.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

bobobo1974 написа:При -wipe data/factory reset се извършва форматирането на ext2 или ext3 в ext4.

Мерси.
Цитирай

bobobo1974 написа:При -wipe data/factory reset се извършва форматирането на ext2 или ext3 в ext4.

тези ext2 или ext3 в ext4 някои можели да ми обесни за какво са ?

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

galaxy5 написа:
bobobo1974 написа:При -wipe data/factory reset се извършва форматирането на ext2 или ext3 в ext4.

тези ext2 или ext3 в ext4 някои можели да ми обесни за какво са ?


Това са формати на файлови системи , като FAT,FAT32,NTFS.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Bluetooth-а не може да се включи. Като натисна да се включи то изписва Turning on..., стои така 10 секунди и после зе връща на Turn on Bluetooth.
Цитирай

Аз нямам проблем. С кой бейзбанд си?

Пробвай да качиш hotfix5.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

bobobo1974 написа:Аз нямам проблем. С кой бейзбанд си?

Пробвай да качиш hotfix5.


Аз бях с v0.7 hotfix4.
Цитирай

Беизбанда може да не се променя с флашването на къстъм ром. Виж в Setings ->About phone ->Baseband Version

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Бобо да те попитам имали някакав начин да се запаметяват контактите в сим картата че така е много гадно и като се флашне се губят някои контакти : :coffee:

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

galaxy5 написа:Бобо да те попитам имали някакав начин да се запаметяват контактите в сим картата че така е много гадно и като се флашне се губят някои контакти : :coffee:


Надявам се мога да ти отговоря и аз.

Не може, но може да ги запишеш в gmail и/или на SD картата. Може би с някоя програма да стане.
Цитирай

daniil1410 написа:
galaxy5 написа:Бобо да те попитам имали някакав начин да се запаметяват контактите в сим картата че така е много гадно и като се флашне се губят някои контакти : :coffee:


Надявам се мога да ти отговоря и аз.

Не може, но може да ги запишеш в gmail и/или на SD картата. Може би с някоя програма да стане.


Има export to SD.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

bobobo1974 написа:
daniil1410 написа:
galaxy5 написа:Бобо да те попитам имали някакав начин да се запаметяват контактите в сим картата че така е много гадно и като се флашне се губят някои контакти : :coffee:


Надявам се мога да ти отговоря и аз.

Не може, но може да ги запишеш в gmail и/или на SD картата. Може би с някоя програма да стане.


Има export to SD.


Ми аз нали тва казах.
Цитирай

От както сложих новата версия с хотфикс 5 много барзо ми пада батерията най много ден дори без да го ползвам :confused: и с обхвата прави проблеми постоянно се губи.Някой да има такива проблеми :whistle:

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

Момчета хайде на оверклока.

V0.8 + hotfix 4 - до 768Mhz.

Но и батерията държи по-малко - нали знаете. Smile

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

С один или с рековари се инсталва ?

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

galaxy5 написа:С один или с рековари се инсталва ?


От v0.7 нагоре е само с CWM. Само че пурво се флашва версия 2 на CWM - пак през CWM.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Добре ама когато дам на ребоот не ми дава да си избера рековеру как да го оправя или какво да напиша в терминала ?

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

galaxy5 написа:Добре ама когато дам на ребоот не ми дава да си избера рековеру как да го оправя или какво да напиша в терминала ?

В терминала :
su -> reboot recovery

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

сега ше пробвам Smile

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

Благодаря ти много :bow: :bow: Само да те попитам на колко е най добре да се ползва ?

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай

Благодаря ти ! :bow: :bow:
Цитирай

galaxy5 написа:Благодаря ти много :bow: :bow: Само да те попитам на колко е най добре да се ползва ?
Аз съм на 710, но и на максимума казват, че се държи стабилно. Само батерия да има яка, че гълта стабилно.

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

а да попитам имали някакав начин да се оправи диал пада при набиране да си излиза нормално не да е с - между цифрите ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)