Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia T/TX (LT30p/LT29i)

Натискаш power бутона и след това за увеличаване на звука и се прави screenshot.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
Аксесоари

krasimiretov написа:Натискаш power бутона и след това за увеличаване на звука и се прави screenshot.
това го знам но аз искам да имам снимката като линк от сървър който мога да изпращам без да пращам самата снимка. Такава програма има за компютър а аз търся подобна и за телефона си .Ето как изглежда подобна" снимка" http://prntscr.com/3huwll " Smile

Sony Xperia Z5
Цитирай

Инсталирай си Dropbox, той има тази функция да ъплоудва снимките към сървър автоматично, така че да можеш да изпращаш линк с местонахождението им.
Снимаш, тя се ъплоудва към дропбокса, копи линк и го пращаш или споделяш, с когото искаш.

Ето пример:
https://www.dropbox.com/s/o09vat3to1ba4p....13.32.jpg

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

За този app пише, че може с програмата да ъплоудваш в "Share taken screenshot: app (Email, Picasa, etc), or upload to Imgur, POST to server" явно не е напълно автоматично, но е някакво решение.
https://play.google.com/store/apps/detai...otultimate
Цитирай

Здравейте!
Имам следния проблем със зареждането (който видях че е разискван на няколко пъти тук). Вчера (за втори път се случва) батерията ми падна до там че телефона се изключи. Включих го да го заредя и го оставих цяла нощ. Пробвах варианта с натискането на бутона вкл+усилване на звука, но няма никакъв ефект. Пробвах да го заредя и през лаптопа - пак нищо. Като пробвам да го включа тръгва за известно време (секунди или макс минута) и после се изключва . Междувременно виждам че батерията си стои на 0%. Червената индикаторна лампичка за зареждане не свети. Миналото лято пак го бях докарал до тук, но тогава като постоя известно време на зарядно проблема се реши. Но нямам спомен дали трябва да дава индикация (лампичката да свети въпреки че телефона е изключен) че се зарежда. Трябва ли да пробвам нещо конкретно или, за съжаление, това което трябва да пробвам е да го занеса в сервиза.
Преглеждайки темите неми стана ясно дали това е проблем на апарата или на Андроида, но е очевидно, че се случва често.
Предварително благодаря за съветите!
Цитирай

Здравейте. Въпрос към знаещите - има ли сони експерия Т OTG (on the go) функция.

Sony Xperia Z5
Цитирай

Има тази функция/поддръжка /, да.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте!МОЛЯ за помощ от компетентни и знаещи!!!Притежавам телефона от скоро,не е удрян,изпускан и т.н.,но тази сутрин останових,че няма никакъв звук-не звъни/само вибрира/,при добир не издаваа обичайният звук-нищо...нищо...!Когато свържа слушалките-проблеми няма,възпроизвежда звук.Какъв е проблема?Изклюявах го няколко пъти-нищо,връщах фабрични настройки-нищо.Моля Ви за помощ!Благодаря!
Цитирай

Пробвай малко по със сила да вкараш и изкараш жака на слушалките в буксата и да поразклатиш вътре, после изкарай и виж дали ще има звук. Това ще помогне евентуално, ако се е случило вариант 1

Вариант 1: Нещо да е зациклил жака за слушалките и да казва на телефона, че са пъхнати слушалки, а в действителност да не са. Едно прочистване и поразбутване може да помогне.

Вариант 2: Развален говорител. Оправията е Сервиз.
Цитирай

GH0STFACE написа:Пробвай малко по със сила да вкараш и изкараш жака на слушалките в буксата и да поразклатиш вътре, после изкарай и виж дали ще има звук. Това ще помогне евентуално, ако се е случило вариант 1

Вариант 1: Нещо да е зациклил жака за слушалките и да казва на телефона, че са пъхнати слушалки, а в действителност да не са. Едно прочистване и поразбутване може да помогне.

Вариант 2: Развален говорител. Оправията е Сервиз.
Благодаря за отговора!За съжаление опита със слушалките-безрезултатен.Остава нежеланият вариант 2-сервиз!!!
Цитирай

Последно предложение.
Влез в сервизното меню (*#*#S E R V I C E#*#*) и там може да правиш тестове. Тествай външния говорител там дали работи.
Цитирай

GH0STFACE написа:Последно предложение.
Влез в сервизното меню (*#*#S E R V I C E#*#*) и там може да правиш тестове. Тествай външния говорител там дали работи.
Пробвах и всичко работи,възпроизвежда звук....но само на теста,после пак нищо!Утре ще нося този ужас да го погледнат,а до тогава с вярната и изпитана във времето Моторолка пак ще сме заедно!
Цитирай

Щом работи, преди сервиз пробвай с преинсталиране на софтуера.... но като гледам датата, предполагам, че вече е в сервиза.
Цитирай

Изключи ми се телефона заради батерията.... И сега като го вкарам на зарядно само свети лампичката в червено, като го махна пак и не иска да се включи... Някой решение има ли?


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

Направи следното.
Изкарай батерията на телефона
Мушни го в зарядното без батерия...
...и както е включен му пъхаш батерията.

Би трябвало направо да тръгне да се стартира. Ако не, пробвай ти да го включиш. Ако и това не стане, пробвай с комбонация Power+Volume up да го рестартираш, ако и това не стане го остави няколко часа на зарядно.
Цитирай

Батерията е вградена. Power+vol up го оправи както беше в зарядното...


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

А, така ли беше. Забравил съм :facepalm:
Просто видях, че задния капак се маха и....

Браво, че си го оправил.
Цитирай

Здравейте! Smile
Искам да попитам как мога да си прехвърля данните от SD картата в паметта на телефона?
Цитирай

Примерно с файлов менуджър. Cut и Paste.
Цитирай

Трябва да го изтегля от някъде ли този файлов мениджър?
Цитирай

Да,от тук https://play.google.com/store/apps/detai....pop&hl=bg
Цитирай

Ще опитам, благодаря! Smile
Цитирай

Става, даже има опция премести, което точно ми трябваше Smile
Отново Благодаря!

Имам само още един въпрос...има ли начин да се сложи парола на дадена снимка, клип или папка?
Цитирай

Пробвай с някоя от тези: https://play.google.com/store/search?q=p...d%20folder
Цитирай

Мерси Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)