Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia T/TX (LT30p/LT29i)
#51

monipeev написа:
iliev__68 написа:Нуждая се от помощ за следния проблем:
Телефона както седи му светва екрана за момент и пак загасва, прави го през няколко минути, същия проблем имам и с Експериа НЕО.Рових настройките, но не намерих нещо специално активирано.
Ако може да помогне някой ще съм благодарен!!!

От отговорите, които съм прочел в други теми с подобен въпрос /не проблем/, то става въпрос за непрочетени мейли, нотификиции ли на съответния телефон. В случая при теб, може би си логнат с един и същ акаунт и на двата телефона и за това ти го прави по един и същ начин на двете експерии, поради едни и същи нотификации. Това евентуално ако е по тази причина, просто е вариант да ти привлече вниманието и да си прочетеш иначе непрочетените мейли. Smile

Ами всички синхронизацията за всички акаунти съм я забранил и единия телефон е на жената, а другия мой, така тази версия отпада.Обаче мерси все пак за отговора. 100 % не е за известяване на нещо или пък е-мейл, поне според мен.
Цитирай
Аксесоари
#52

Жив тапет?
Цитирай
#53

Няма жив тапет !
Цитирай
#54

Някоя програма ?
Цитирай
#55

Проблема е решен. Деинсталирах няколко приложения и от двата телефона (различни) и работата се оправи. Благодаря на всички за съветите.
Цитирай
#56

След ъпдейта до jellybean не ми тръгва една игра някой може ли да помогне

 S7 edge
Цитирай
#57

И коя е играта ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#58

Преинсталирай играта и ще ти тръгне, това е чест проблем Smile

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#59

DRONEOSX написа:Преинсталирай играта и ще ти тръгне, това е чест проблем Smile
ок мерси оказа се че трябва да я преместя в телефона и тръгна where is my water е играта и не може да се преинсталира май защото е платена

 S7 edge
Цитирай
#60

richard_1975 написа:
DRONEOSX написа:Преинсталирай играта и ще ти тръгне, това е чест проблем Smile
ок мерси оказа се че трябва да я преместя в телефона и тръгна where is my water е играта и не може да се преинсталира май защото е платена

Това че си я платил един път не значи, че за да я инсталираш отново трябва пак да я плащаш!
Цитирай
#61

колеги само при мен ли е проблема със wi-fi губя често wi-fi връзката имам чувството че е много слаба ... със стария Xperia x10 нямах никакви проблеми с домашния нет не съм губил никога връзка почти никога а с този новия много често я губя и като играя примерно няква игра в нета и ме изхвърля и е дразнещо ако някой е намерил решение за тоя проблем да каже моля

Sony Xperia T
Цитирай
#62

Не съм забелязал такъв проблем, а телефона седи по цял ден на Wi-Fi

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#63

сигурно си до рутера аз съм на една стая разтояние от рутера на лаптопа нямам никакъв проблем а телефона губи от време на време и ми показва почти винаги че съм далече

Sony Xperia T
Цитирай
#64

Искам да ви попитам,когато тегля някоя игра като пример,може ли да бъде в мемори картата,без телефона да е руутнат?
Цитирай
#65

Може Smile

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#66

max7un3d написа:Искам да ви попитам,когато тегля някоя игра като пример,може ли да бъде в мемори картата,без телефона да е руутнат?


Какво визираш под мемори карта?
Ако имаш в предвид външната сд карта, то повярвай ми, но аз така и не успях да прехвърля работещо приложение или игра към нея, въпреки руута. Има едно приложение GL to SD в плей стор, което по предназначение има за цел да прехвърли към сд карта игри, конкретно на Геймлофт фирмата, изискващо разбира се отново руут, но иначе за инсталиране на приложения или други игри, ще срещнеш изключителни проблеми според мен, особено без руут. Картата основно може да се ползва за медийни файлове- снимки, музика, филми.
Горе долу е това. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#67

Може ли някой да ми прати стара версия на Viber ...
след последния ъпдейт аз чувам хората прекрасно но те не ме чуват ... преинсталиране на програмата не оправи проблема...
ако някой може да помогне моля ...

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#68

Опитай и сподели. Smile
По-на долу на страницата има варианти за стари версии.



http://www.androiddrawer.com/8054/downlo...T_-6kyxXFo

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#69

колеги някой може ли да помогне с някоя програма която ми премахва вредния спам на телефона ... има някво приложение което постоянно ми спами в падащото меню на известията някви реклами за игри и т.н. и не мога да разбера от къде идват .... спирах някви приложения но не мога да нацеля точното

Sony Xperia T
Цитирай
#70

Пробвай Dr. Web от маркета. Ще свърши работа.

Choosing...
Цитирай
#71

след 1 пробен разговор за сега стана с по старата версия на Viber ( 2.3.0 )
вече ме чуват. поне за сега Smile

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#72

И аз имах същия проблем с VIBER,но сложих по-стара версия и вече ме чуват.Много хора са писали в нета за този проблем,но няма промяна в последната версия.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#73

И аз си оправих проблема с вибера,мерси за отговора отностно приложенията на мемори картата :bow:
Цитирай
#74

Здравейте,

Имам Sony Xperia T от Коледа и до сега нямах проблеми. С Jelly Bean съм от около месец и работих с телефона без проблеми. Днес докато си слушах музика натиснах бутона за закриване на екрана, за да не харча излишно батерия. Екранът се скри както трябва, но след като опитах да го отключа си остана тъмен. Опитах се да го изключа, но не се получи. Екранът си стоеше тъмен все едно телефонът е изключен а песента си продължаваше(на слушалките от телефона, ако ще помогне). Задържах бутона за камера и снимах. Телефонът снима както трябва със светкавица и др. настройки както съм задал, но НИЩО на екрана. Ако можеше да му извадя батерията бих го направил, но само извадих сим картата и я върнах. Опитах да го включа без никакъв ефект(даже нямаше и вибрация). Когато натисна бутона за включване индикаторът светва 2 последователни пъти в червено(понякога), а като го включа към PC или зарядно червената светлина свети(понякога). И сега съм в позиция с неизползваем телефон. Опитах рестартирането с бутон за вкл. + бутон за звук неуспешно. Когато го вкл. към PС, PС издава звук че има у-во но не и че е телефонът ми. Когато задържа бутона за вкл. и вкл. зарядното/USB понякога усещам кратка вибрация и нищо певече. Не знам дали телефонът е вкл. или не и какво има на екрана. Какъв може да е проблема и какво да правя?
Видях този пост http://community.o2.co.uk/t5/Android-Dev...762#M10436 с проблем като моя, но не намерих решение. Ако Ви е нужна още информация, моля питайте. Благодаря!
Цитирай
#75

Опитай продължително зареждане, независимо, че не индикира. Може и да опиташ това:
Задръж бутона vol+ и пауър бутона, но за по-дълго време, до като не усетиш 3 вибрации, повтарям 3 бързи вибрации, не една. После опитай да включиш телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)