Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia J (ST26i)
#76

DyNaM!xX написа:Аз приключих с ъпдейта. Всичко върви. Радиото само още не съм пробвал, но ме е яд, че няма промяна в интерфейса. И също така пак играта Subway Surfers лагва .... Също така и други игри ми лагват, като Vector и т.н- цепят. Помагайте ??
Въобще има ли някаква промяна някъде?Ако може някой да ми прати файла Build.prop от ICS и JB да ги разгледам ще е чудесно.
Трябва да сте с руутнат телефон,а самия файл се намира в System

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари
#77

Колеги, от къде мога да намеря официални фърмуери на родните ни оператори Глобул и Мтел. С фърм на Т-Мобил Германия съм и искам да го сменя с наш. Гледам че в другите раздели за Xperia S, P и т.н. има качени, докато за Xperia J няма. Ако някой е ъпдейтвал скоро през SUS и има желание нека качи едно ftf.
Цитирай
#78

Имам проблем, след ъдейта Jeally Bean ми изчезна интернета, не Wi-Fi, а този от пакета ми .... Как да го оправя ?
Цитирай
#79

Пробвай да рестартираш, ако не стане върни начални настройки/factory data reset/. При един приятел беше така.

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай
#80

boss4eto написа:Добре ъпдейтнах, до желето, ама защо не мога да намеря къде е режима за пазене на енергия, видях нещо в Настройки/Батерия/Режим на готовност, но опциите в него нещо не ми харесват?

Мисля че върши работа -> Настройки/Управление на захранването/Разширен режим на готовност.....

Xiaomi Note 3 Pro SD->XIAOMI MI MIX 3->Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
Цитирай
#81

Здравейте
Имам проблем с дисплея от 4 -5 дни. Телефона ми е на 2 месеца.
Проблема е следния, натисна някъде а то ми кликне на др място, или да играя О!Думи е невъзможно. Успявам да отключа клавиатурата от 3 -4 тия път. Като цяло дисплея не реагира както трябва.. някакви съвети ?
Цитирай
#82

Често срещан проблем, калибрирай си екрана с приложението: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2068082
Цитирай
#83

Мерси много брато...
Интересно ми е само защо се случи така, а телефона е едва на 2 месеца?
Цитирай
#84

След последния ъпдейт 4.1.2 нещо батерията пада по барзо.
Цитирай
#85

Факт - и аз го отчитам това, но пък се изчистиха някои малки досадни бъгове и работи доста по стабилно и бързо, поне при мен...

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#86

И при мен всичко е 6 само кофти малко батерията.
Тази опция за батерията кво точно прави?
Цитирай
#87

vypress написа:И при мен всичко е 6 само кофти малко батерията.
Тази опция за батерията кво точно прави?
Доколкото разбрах спира ти мобилните данни и ако имаш пуснато WiFi, когато заключиш екрана, за да пести батерия когато не ползваш телефона.

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#88

Аз напълно се разочаровах от JB. Ако има начин ще се върна на ICS - капката, която преля беше факта, че пази само последните 25 повиквания... преди не беше така, за мен това е много важна функция... жалко... има ли начин за даунгрейдване?

Samsung a40
Цитирай
#89

Ако влезете в опциите на батерията има някаква програма john, Някой знае ли какво е това и какво прави, защото виждам че точи стабилна част от батерията.

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай
#90

Никаква идея но аз и спрях синхронизацията и изчезна.
Цитирай
#91

При мен все още стои но след като спрях всички неща падна на 20% от батерията.

Sony Xperia J - Andorid 4.1.2, Locked bootloader... ,  Stock JB
Asus Memo Pad HD7 Green - Andorid 4.2.2 Jelly bean, Stock as hell!... and rooted.
Цитирай
#92

Някой пробвал ли е с хард ресет след ъпдейта? Дали няма да се пооправи батерията?
Цитирай
#93

boss4eto написа:При мен все още стои но след като спрях всички неща падна на 20% от батерията.
И при мен се появи, не може да се спре и дърпа 54% !!!

Sony Xperia J, 4.1.2
Цитирай
#94

Някой знае ли дали игрите изискват връзка с интернет?
Цитирай
#95

newabv написа:Някой пробвал ли е с хард ресет след ъпдейта? Дали няма да се пооправи батерията?
Не сега едвам избутвам ден и някои час.
Цитирай
#96

Снощи изчаках да падне до 4 % (така се случи), изключих телефона, сложих го на зарядно и днес сутринта го включих преди да го махна от зарядното.
За 4 часа и 40 минути съм на 90% с много фейс, чат, 8-10 мейла, обновяване на wats app и 10-15 разговора от по няколко минути.
Май има ефект.
Не искам да пускам GSam, че имам подозрения...
Цитирай
#97

21ч и 38м доста drag recing, face, 5-10 разговора и имам 41%.
Цитирай
#98

Здравейте

с моя J имам проблем с алармата (или часовника) Вечер си нагласям някой час за сутринта, но сутрин не звъни.
Закъснях за работа и от тогава вече 2-3 месеца за аларма си ползвам една стара нокия.
Проблема е такъв, че телефона губи времето - в смисъл спира времето и не върви часовника. Телефона си стои с изкл дисплей и би трябвало да си върви часовника, но не. Като включа дисплея виждам за 1 секунда как показва 10:00 примерно, а вече сме 12:00. Самосверява си се, но проблема е, че ако има аларма между 10:00 и 12:00, то тя изпищява когато включа дисплея! Разбира се това не е винаги, но аз не рискувам откакто закъснях за работа.

Сега след ъпдейта отново прави така, а си мислех, че ще се оправи Sad

Имам още един проблем - отварям си указателя и избирам да набера някой - така стои забил между 15 и 25 секунди преди да започне да набира. И това не е винаги, но не е и рядко. Взе да го прави преди месец-два.

пс. След ъпдейта лентата на Google на началния екран е бяла - има ли начин да си я направя отново сива или друг цвят, че бях с един бял тапет, който стоеше невероятно на дисплея.

Samsung Flip3 5G
Цитирай
#99

DyNaM!xX написа:Аз приключих с ъпдейта. Всичко върви. Радиото само още не съм пробвал, но ме е яд, че няма промяна в интерфейса. И също така пак играта Subway Surfers лагва .... Също така и други игри ми лагват, като Vector и т.н- цепят. Помагайте ??
Моето Типо е с 800 процесор и ми върви гладко играта. Би трябвало и на XJ да върви гладко при положение, че е с процесор 1гхз.
Цитирай

Като гледам ще се чака да се изчистят бъговете за Xperia J с JB. при мен освен батерията,имам проблеми с интернет - без значение дали е WiFi,3G / 2G.Сече много. отделно половината ми български програми крашват или въобще не тръгват ( транскарт,дневник,капитал ). и категорично не виждам разлика в скоростта.
edit: част от посочените от мен програми работят без проблеми оод WiFi,но с 2g/3g не искат...

Sony Xperia J Android Jely Bean 4.1.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)