Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia V (LT25i)
#76

Защото в гет.бг има добавка след Sony GSM Xperia V LT25i и се чудех дали имат различни кодове/номера. Благодаря ви.
Цитирай
Аксесоари
#77

ellie.yordanova написа:Защото в гет.бг има добавка след Sony GSM Xperia V LT25i и се чудех дали имат различни кодове/номера. Благодаря ви.
LT25i е просто кодовото име на модела
Цитирай
#78

И аз за това си мислех, че питаш.

LT25i e фабричното име на Xperia V за Европа.
Цитирай
#79

Здравейте,

От две седмици телефона ми се рестартира постоянно. Когато е на зарядно е ОК, но махна ли го почват рестарти. Понякога кара по цял ден без проблем и след това 10 рестарта за 1 час. Преинсталирах софтуера, но повече не знам какво да направя - някой някаква идея?

Sony Xperia T
Цитирай
#80

според мен е батерията, прегрява/л ли ти телефона?
Цитирай
#81

Загрява доста понякога да. Ако е от от батерията ще съм много разочарован от Сони. Телефона е все пак на 3 месеца...

Sony Xperia T
Цитирай
#82

Здравейте! SONY XPERIA V е отличен смартфон. Някой знае ли дали има меню на български?
Цитирай
#83

Има.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#84

Благодаря на krasimiretov ! Мисля да си го взема,има го на цени около 520, 550 лева в някои интернет магазини. За мен беше важно да разбера за бг менюто. Пазарил съм и други телефони от SLOTBG и там са коректни и няма проблеми. Само добри неща прочетох за SONY XPERIA V , но всепак няма идеални неща в живота. Добра комбинация от издръжливост (вода и прах),производителност,дизайн. Просто SONY! :thumbup:
Цитирай
#85

За мен по-интересен въпрос е ИМА ли телефон с Андроид който да няма бг меню?
Цитирай
#86

Абе лаик съм,няма лошо. Просто тук има хора от ,които мога да науча нещо ново. То може би опира до операционната система android . Простете :bow:
Цитирай
#87

SpeC написа:За мен по-интересен въпрос е ИМА ли телефон с Андроид който да няма бг меню?

Sony без БГ няма. Други марки може и да има. За hTC съм сигурен, че някои софтуери нямат БГ, за другите не знам.
Цитирай
#88

Здравейте .....
Имам следното желание - искам да си закупя Xperia V (LT25i) заради някои точно определени възможности на модела .
В момента използвам Xperia J / от около два месеца / и съм много доволен от телефончето. Не ми създава никакви ядове освен тия които си създам сам Smile Но ми трябва още малко памет, по-добра камера и водата е голям пляс за мен .

Въпросът ми е : Имали някои, които да е използвал и двата модела за да ми каже дали ще има разлика в основните функции на телефоните и дали V-to ще е поне на нивото на J-то като работа ....
Не съм някакъв луд фен които да търси нещо кои знае какво .... Просто нормалните неща, които се ползват в един телефон от този тип ....
Освен стандартният набор от инструменти използвам само някои дребни подробности като навигация, телевизия и няколко информативни програмки...

пс: Джапанки като Z и другите с този размер са ми прекалено груби за динамичната работа която имам и заради това съм се насочил към по компактни модели ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#89

Дааа, ясно !
Ще трябва да се доверя на производителя....
Дано не ме разочарова ....

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#90

Какво има да се чудиш :confused:

Като функции един Андроид телефон за 200 лв може да прави същите неща като Андроид за 1300 лв.
Друг е въпроса с каква скорост ще ги прави, колко плавно и с какъв лаг.

Ако сравниш сега характеристиките на 2-та модела за които питаш, ще разбереш че не само V ще може всичко, което си правил с J, ами че е и много по-добър хардуерно на всяко едно ниво.
Цитирай
#91

Поръчах си този телефон, утре ще е при мен за 550лева. Може би не сгреших, ще видим.
Цитирай
#92

Колеги, на някой да му се е случвало докато говори и връзката просто да прекъсва? Все едно сте затворили? Чува се май само едно изпиуакане и хоп... случва ми се като водя по дълги разговори. Вече, 3-4 пъти ми се случва ако не и повече. Нито аз, нито отсрещния е затварял.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#93

disrespectful написа:Колеги, на някой да му се е случвало докато говори и връзката просто да прекъсва? Все едно сте затворили? Чува се май само едно изпиуакане и хоп... случва ми се като водя по дълги разговори. Вече, 3-4 пъти ми се случва ако не и повече. Нито аз, нито отсрещния е затварял.
Най-вероятно натискаш бутона за затваряне с ухо без да забелязваш Big Grin Нещо сензора ми се струва, че е шибан
Цитирай
#94

Оказа се,че си прав.... много тъпо. Явно леко да мръдна и дисплея светва и както казваш ти затварям с ухо. Забавно.... Tooth

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#95

disrespectful написа:Оказа се,че си прав.... много тъпо. Явно леко да мръдна и дисплея светва и както казваш ти затварям с ухо. Забавно.... Tooth
Мда, и на мен ми се е случвало, сензора е много тъп
Цитирай
#96

Благодаря GH0STFACE !
Погледнато през представената от теб призма е много по-лесно за разбиране :thumbup:

Имам два конкретни въпроса свързани с този модел - V :
- Колко е наличната памет в телефона? Че само на едно място видях да я има описана и е 3,4 гига......а това не е много Sad

- Къде мога да видя снимки правени с този телефон ?

Благодаря Ви предварително .........

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#97

Би трябвало да си е 8GB наличната памет. Има слот за карта с памет такаче не мисля, че това е проблем.
Няколко снимки правени с телефона - http://www.gsmarena.com/sony_xperia_v-review-877p7.php

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#98

Не, не е 8гб, 5.6гб е наличната памет, при това е малоумно разделена на 2 дяла, и ако си купиш карта като мен 32гб с идеята да си местиш там приложенията - не става. Трябва телефона да ти е руутнат и да ползват Link2SD като дори и тогава не мести всичките файлове на приложението... Едно от най-малоумните решения които съм виждал някога
Цитирай
#99

Благодаря Ви за отговорите !
Ако паметта е 5,6г. За мен е напълно достатъчно..... Разбира се с карта за снимките и клиповете. Снимките изглеждат доста добре, а и след клиповете които изгледах......това ще новият телефон...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Благодаря Ви за отговорите !
Ако паметта е 5,6г. За мен е напълно достатъчно..... Разбира се с карта за снимките и клиповете. Снимките изглеждат доста добре, а и след клиповете които изгледах......това ще новият телефон...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)