Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia V (LT25i)

Здравейте, можете ли да ми кажете каква би могла да е причината за следния проблем? Когато играя някаква игра на моменти излиза менюто за пауза без да съм го активирал. Отначало мислех, че е от самата игра, но сега като играх и друга забелязах, че пак се случва.
Цитирай
Аксесоари

Цитат:krasimiretov написа:
3. За такова синеене ли става въпрос - http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sIm...Phone=4958 .При мен е същото.

Точно за това става на въпрос,за това синее не говорех!Забележете и разликата при сензорите при черния се виждат а при синия не!вижте снимки в нета и ще видите! Но то не е проблем а проблема е в цветовете! При черния вариант на дисплея цветовете са много по наситени почти като на амолед дисплейте.Ще направя снимки на телефона на моя приятел и ще видите за какво иде реч.Дори в сони център не можаха да ми отговорят защо е така!
Цитирай

Направи някоя снимка наистина ако можеш, за да видим разликата Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Имам следния въпрос относно Sony Xperia V (lt25i): Понеже го върнах към фабричните му настройки преди няколко дни и ми се изтриха всички медия файлове, които получих заедно с телефона, има ли начин да се възстановят от някъде? Става въпрос за едни демо клипчета на Сони. Само да спомена, че не съм им правил резервни копия. Мерси предварително!

Sony Xperia V
Цитирай

При мен също се изтриха. Repair през PCC също не помага.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте може ли някой да ми обясни защо немога да местя игрите и приложенията на SD картата стоят на вътрешната памет на телефона а на SD картата могат да местя само снимки музика и видео клипове? благодаря предварително!
Цитирай

Ами неможем с Jelly Bean(поне така разбрах). Може да ги преместиш на sd-картата, но телефона трябва да е руутнат.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Хора, моля ви, НЕ МОЖЕ ли да пишете малко по-грамотно!

Sony Xperia V
Цитирай

Свалете си една много готина програма от маркета Folder Mount, и ако имате дебитна карта си купете лиценза за про версията, 3 лева е, и ще можете с нея да местите най-големите файлове от приложенията (като например на Dungeon Hunter 4 онзи файл дето е почти 1Гб) на SD картата, и няма да се налага да се правят сложни операции както при Link2SD
Цитирай

krasimiretov написа:Ами неможем с Jelly Bean(поне така разбрах). Може да ги преместиш на sd-картата, но телефона трябва да е руутнат.
Аз вече си root-нах телефона, но не може да се инсталира голяма игра на картата! От 3 дни търся информация, но навсякъде е обяснено за по-стари версии на андроида, половинчато или на английски език!

Sony Xperia V
Цитирай

Marvill_616 написа:
krasimiretov написа:Ами неможем с Jelly Bean(поне така разбрах). Може да ги преместиш на sd-картата, но телефона трябва да е руутнат.
Аз вече си root-нах телефона, но не може да се инсталира голяма игра на картата! От 3 дни търся информация, но навсякъде е обяснено за по-стари версии на андроида, половинчато или на английски език!
виж над тебе какво писах
Цитирай

SpeC написа:
Marvill_616 написа:
krasimiretov написа:Ами неможем с Jelly Bean(поне така разбрах). Може да ги преместиш на sd-картата, но телефона трябва да е руутнат.
Аз вече си root-нах телефона, но не може да се инсталира голяма игра на картата! От 3 дни търся информация, но навсякъде е обяснено за по-стари версии на андроида, половинчато или на английски език!
виж над тебе какво писах

Мерси за информацията, но това го пробвах още в началото. Нещо не мога да се оправя с него. Иска източник някакъв, някакви папки, работи... Аз търся начин директно всичко да ми ходи на сд картата по подразбиране или поне като влезна в опциите на приложението да ми го дава като вариант. А най-добрия случай е да разчете картата като памет на телефона.

Sony Xperia V
Цитирай

Ами то и аз искам, ама не става Big Grin
С тая програмка дори не ти трябваше руут ако не се бъркам, тя просто мести на картата най-големите файлове от игрите.
Вече може и със Link2SD, за която трябва руут и разделена на партишъни карта, и тя мести някоя част от приложения, но БЕЗ големите файлове които Folder Mount мести.
Тъпо е знам....
Цитирай

Не можеш директно с инсталирането на играта всичко да ходи на външната карта.

Ето начин как като си инсталираш голяма игра да местиш дата-та във външната карта: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1410262
Цитирай

GH0STFACE написа:Не можеш директно с инсталирането на играта всичко да ходи на външната карта.

Ето начин как като си инсталираш голяма игра да местиш дата-та във външната карта: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1410262

Ок, мерси, довечера отново ще пробвам. Дано стане!

Sony Xperia V
Цитирай

Имам въпрос относно V-то: Решиш да смяна вярното Р с този телефон като смятам че е по-добър в повече отношения от Р-то. Дали не греша и да си карам със досегашния тел ? ... и още нещо освен V гледах и SP но понеже държа на качествените снимки се засилих към Sony V, дали все пак SP не е по-добрия вариант?
Надявам се да ме насочите към правилното решение :coffee:

В Понеделник ще поръчвам някой така или иначе...



Цитирай

Ами разглеждах SP и според мен дисплея му е по-ярък. За камерата незнам. Не се знае дали V, ще получи 4.4 kitkat, но за SP съм сигурен, че ще има. В друго отношение за мен V-то няма грешка. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Колега tishotch ако държиш батерията да ти кара по дълго то тогава си вземи SP ! Батерията на V пада бързо.
Цитирай

да, батерията определено отстъпва пред SP-то, но сравнявайки я с досегашния ми sony P (1300мА) смятам че си е крачка напред, така че живота на батерията мога да превъзмогна.


И друг въпрос: Има ли xperia V функцията USB On-the-go....не я видях в спецификациите а ми беше много полезна досега ?



Цитирай

tishotch написа:Има ли xperia V функцията USB On-the-go....не я видях в спецификациите а ми беше много полезна досега ?

Има я!
Цитирай

V снима много по-добре от SP. Дори телефони като Arc/Neo снимат по-добре(като видеоклип обаче не). Поне за мен ниво камера SP е голямо разочарование. Иначе като батерия SP е по-добре от V, като хардуер също е по-напред, но пък не е водоустойчив и според мен V е по-красив телефон. :-)

Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 9, Xperia Z Ultra White
Цитирай

rampageBG написа:според мен V е по-красив телефон. :-)

...и според мен, затова днес се екипирах с една бройка Dance

веднага да попитам, според вас има ли смисъл от РУТ или да изчакам андро 4.3 ?



Цитирай

tishotch написа:
rampageBG написа:според мен V е по-красив телефон. :-)

...и според мен, затова днес се екипирах с една бройка Dance

веднага да попитам, според вас има ли смисъл от РУТ или да изчакам андро 4.3 ?
Android 4.3 за V? КОГА??!?!! Big Grin Big Grin
Цитирай

SpeC написа:Android 4.3 за V? КОГА??!?!! Big Grin Big Grin

http://blogs.sonymobile.com/2013/11/07/o...t-kat-4-4/


https://www.androidbg.com/Sony-Xperia-Ki...e-Schedule



Цитирай

tishotch написа:
SpeC написа:Android 4.3 за V? КОГА??!?!! Big Grin Big Grin

http://blogs.sonymobile.com/2013/11/07/o...t-kat-4-4/


https://www.androidbg.com/Sony-Xperia-Ki...e-Schedule
Супер! Не го знаех
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)