Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Huawei Ascend P1
#26

Оправих се, вече гледам на живо бтв. Проблема беше в автоматичното коригиране на клавиатурата и когато вкарвам имейла прави пауза м/у ". и сом" и аз се побърквах отвсякъде, видях го съвсем случайно. А що се отнася до флаш плеиъра си го дръпнах от чичко гугъл- той знае всичко! Dance Rock Confusedleep: :cheers:
Цитирай
Аксесоари
#27

kobutan написа:откъде флашплеър като на мен ми изписва това?
[Изображение: 864d2b2ab950t.jpg]
http://www.filecrop.com/Adobe-flash-play...d-apk.html
Цитирай
#28

jaba2803
thanks, man. и аз го търсих сега по форума, мерси за линковете :bow:
:cheers:

[Изображение: d202b07df82at.jpg]

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай
#29

Цък! Ползвайте тази търсачка...
Цитирай
#30

Здравейте,няколко пъти ми се случва да ми се рестартира телефона.А сега преди малко като го погледнах черен екран и емблемата.,както при включване.Не мога да го изключа от копчето и си стои така вече 5 минути :wall: Какво да правя
Цитирай
#31

lene написа:Здравейте,няколко пъти ми се случва да ми се рестартира телефона.А сега преди малко като го погледнах черен екран и емблемата.,както при включване.Не мога да го изключа от копчето и си стои така вече 5 минути :wall: Какво да правя


Ако си го ударил или изпуснал може да ти се е разместило капачето на СИМ картата. При мен така стана и се побърках. Извади СИМ-а, сложи го пак, 5 мин на зарядно и рестарт. Пробвай, трябва да стане.
Ако не тръгва му дай и хард ресет - задържаш бутона за увеличаване на звука и палиш.
Цитирай
#32

Не,не съм го изпускала,нито удряла Sad Пазя го много.Благодаря за съвтите,но се оправи - ще знам за друг път какво да правя.А ако зачести ще го нося във Виваком
Android Android
Цитирай
#33

И как се оправи? Сподели за да имаме едно на ум всички.
За да бъде тази тема полезна и за бъдещите собственици на телефона, нека да бъдем всички откровени до край.
Аз например се опитвам да излекувам високия процент на Андриод ОС в показанията на батерията.
Макар, че доволно изкарва 2 дни при моето ползване, съм убеден в това, че не е нормално АОС да е 40+%.
Случвало ми се е и когато говоря да усетя прекъсване на разговора за по-малко от секунда и още не съм установил от какво е. Ако това продължи ще пробвам с друга СИМ карта и т.н.
Ако постигна успех в някой от тези моменти ще споделя моментално.

Между другото ако се съмнявате в някое приложение, че Ви скапва телефона може да влезете в "Безопасен режим", при който се стартира само системата и нейните вградени приложения. Така може да деинсталирате въпросното приложение и да си спестите последващи неприятности.
Влизането в този режим става по следният начин:
Рестартирате си телефона и когато се появи червеното лого (Huawei) на черен фон задържате бутона на менюто докато телефона Ви извибрира. След това долу в ляво на началния Ви екран ще има надпис "Безопасен режим". При него всички допълнително инсталирани приложения не могат да се стартират (дори и тези на които сте задали това в настройките). Това Ви позволява дa деинсталирате въпросното приложение и всичко да продължи по старому без ресет на ОС.
От този режим се излиза след като изключите Вашия телефон и го включите отново.
Ако сте задали мелодия, различна от системните, вероятно ще се наложи да я настроите отново. :thumbup:

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#34

Tommy,не съм правила нищо специално,затова не съм писала. Tongue Просто след доста неуспешни опити да го вкл . От копчето,го оставих и след няколко минути пак пробвах и се получи.
Цитирай
#35

ДИСПЛЕЯ СЕ ДРАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ Е GORILLA GLASS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ASUS MEMO PAD 7 
Цитирай
#36

^ Колега, не че нещо, но съм виждал доста телефони с Gorila Glass, с надраскани дисплеи. Така че това не е показател. Gorila glass просто се драска по трудно, стъкло, което да не се драска въобще, май още не е измислено...


Цитирай
#37

може и аз да съм с погрешна информация..значи все пак горила глас има нужда от протектор..имам драскотини по екрана,а телефона е или в джоба(където няма друго освен телефона) или в ръката ми..

ASUS MEMO PAD 7 
Цитирай
#38

Точно така, дори и да е с горила глас, ако човек иска да е сигурен, че няма да се появят драскотини, трябва да сложи протектор. Аз на моя още не съм сложил и си го ползвам така. За момента, да чукна на дърво, няма нищо. Но за лятото задължително слагам протектор, че като почна да го пъхам в дънките, насам натам става мазало...


Цитирай
#39

еми моя вече има няколко...погрешна информация,сега ще си ходя надраскан..не са кой знай какви драскотини ама...като сложа протектор няма да се вижда

ASUS MEMO PAD 7 
Цитирай
#40

здравейте,да попитам кои ненужни приложения могат да се изклчат,за да се подобри работоспособноста му.
Цитирай
#41

pazuzu написа:Здравеи те колеги аз искам да ви дам съвет за p1 не го флашваи те не пиапаи те операционата система защо то аз се опитах да го упдеитна и оспяз с новия 4.1.1 Jelly Bean е оспях обаче харчи много батеря на мин по % после с еопитах да го опрявя като върна офицялня андроит но уви нямаь оспех попадаь само н апрецакани андроиди и докато слагах поредния андроид телефона ми се запали буквално се запали телефона започна ДА НАГРЯВА МНОГ ПОСЛЕ ЗАПОчНА ЛЕКО ДА МЕРИШЕ НА ИЗГОРЯЛ КАБЕЛ СЛЕТ ТОВА ЗАПОЧНА ЛЕКО Д АПУШИ ТРГЪГНА ЛЕКА СТРУИКА ДИМ ОТ КОЛОНКАТА И ВЕДНАГА ГО ОТВОРИХ ЗАДА СЕ ОПИТАМ ДА ГО СПАСЯ НО СТАНА ПО ЛОШ БАТЕРЯТА ПОЧЕРВЕНЯ И ЗАПОчНА ДА ГОРИ И ТАКА ИЗГОРЯ ПРЕДИ 10 МИН АКО ИМА РАЗВИТЕ ПО ГАРАНЦИЯ И ДЕФЕКТИ ЩЕ ПИША ПАК ПО ТЕМАТА!!!

НАДЯВАМ СЕ ДА САМ БИЛ ПОЛЕЗЕН !!


Нещо не си направил както трябва или си сложил андроид за друг телефон.Има си официялен бета версия за нашия модел и аз съм с такъв.Даже много по добре работи.Звука е по силен.батерията държи малко повече и има много нови екстри.Много съм доволен от него.Има си теми в форума как се ъпдейтва и се изпълнява всичко стъпка по стъпка.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#42

Сори, ама не се сдържах. Като гледам колко неграмотно се пише по-нагоре, пази боже, тези същите тръгнали да качват къстъм ромове, да флашват и т.н. Не че е нещо кой знае колко сложно, обаче трябва малко и акъл. Не искам да обиждам, но едно изречение от десет реда, без една запетайка, без главни букви, с грешки във всяка дума, и накрая без дори да има логическа връзка м/у думите, е не можах да го изтрая. Пък после върви му помагай...

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#43

Здравейте,от близо месец и аз съм притежател на Ascend Р1,но от известно време започна да премигва червена рамка на целия екран особено когато отварям снимки или клипове.А в началото го нямаше ,не че е нещо, но ме дразни.Някой има ли представа от какво е.
Цитирай
#44

Влез в Настройки>Опции на програмиста и виж да не си маркирал строг режим. Може да е от това.

Xiaomi MI2S, Huawei Ascend P1
Цитирай
#45

tommy написа:Влез в Настройки>Опции на програмиста и виж да не си маркирал строг режим. Може да е от това.
Оправи се от това беше ,благодарско!!!
Цитирай
#46

На 15.06 имах рожден ден и снимах няколко видеоклипа преди обед. След поредния прибрах телефона в чантата си. Мина време и го извадих, за да проведа разговор, но се оказа, че телефона е изключил. Отказваше да се включи, независимо че батерията бе над 50%. Свързах го към зарядното на колата, но продължи да не включва. Независимо дори и задържане на бутоните продължително, не включваше дори да премигне.

Хрумна ми да извадя и да върна отново картата памет и щастие ВКЛЮЧИ :bow: Вероятно се е бъгнал при записа на последния видеоклип, но дори и да не влезе в bootloader или recovery, беше много странно :confused:

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#47

Здравейте!

Отскоро съм притежател на Р1 и сам впечатлен от апарата!Единственото,което не разбирам е защо от време на време изписва "Температурата е по-ниска от работната-функционалността е ограничена!".Някой срещал ли е това и на какво може да се дължи?
Благодаря!

P.S. Телефона е с ICS -версия на софтуера 1V100R001BGRC226B101.
Цитирай
#48

Здравейте!

Да попитам как или с каква програма може да се свалят клипове напр. от youtube,vbox и др. :confused:
Цитирай
#49

Tubemate върши перфектна работа.Може да си свалиш програмката от черните маркети.

Samsung Galaxy s7 edge
Цитирай
#50

Здравейте!
Днес си закупих този така харесван телефон от мен, но се сблъсках със следния не малък проблем: Като си поставих микро картата тя пропадна надолу и не мога нито да я извадя, нито прави контакт.Та дерзанията ми са дали гаранцията ще го уважи и както стой въпросът с отварянето на този телефон
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)