Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Jellybean] Android 4.1.1 къстъм ромове.
#26

Миналия ден сложих FreeXperia Project 218 на една Xperia Ray като работа е доста по-бърз от стоков 2.3 и като цяло има доста подобрения. Едно от тях беше че камерата започна да снима по-добре от преди, самите процеси при работа с телефона се извършват доста по-бързо от преди и като цяло няма излишни приложения които да товарят излишно. Препоръчвам го! Стабилен е НЯМА бъгове и няма да се разочаровате!
Cyanogen Mod 10 FXP218 или Android 4.1.2
Поздрави :thumbup:

Sony XPERIA S Android New Generation Jelly Bean 4.2.2 Android
Цитирай
Аксесоари
#27

Учудва ме това, че Android 4.1.2 е по-бърз от GB! Можеш ли да споделиш как е видеозаписа? Насича ли? На каква резолюция е?
Цитирай
#28

720p записа е спрян, но може да се активира с друг кернел. В момента има 3.0.8 кернел за CM10 и за толкова раннен билд е доста стабилен и бърз.

Nexus 6
Цитирай
#29

croser написа:Миналия ден сложих FreeXperia Project 218 на една Xperia Ray като работа е доста по-бърз от стоков 2.3 и като цяло има доста подобрения. Едно от тях беше че камерата започна да снима по-добре от преди, самите процеси при работа с телефона се извършват доста по-бързо от преди и като цяло няма излишни приложения които да товарят излишно. Препоръчвам го! Стабилен е НЯМА бъгове и няма да се разочаровате!
Cyanogen Mod 10 FXP218 или Android 4.1.2
Поздрави :thumbup:


:capitulation: Относно въпросния ROM, Някой може ли да ми каже, защо следната версия на маркета не ми тръгва / gapps-jb42-20130524-Google-dmd151/ Тоест ми пише, че няма връзка. Ще съм благодарен, ако ми дадете линк към работещ GAPPS за този ROM :kiss:

Sony Ericsson Xperia™ Ray
Цитирай
#30

Опитваш се да слагаш gapps за 4.2.2. На теб ти трябва за 4.1: http://goo.im/gapps/gapps-jb-20121011-signed.zip
Цитирай
#31

Кой колега ще ми помогне да сложа JB, че не съм много запознат с тия Експерии, за приятелката ми е аз главно винаги си ползвам самсунг. Ако може по-скайп ще съм много благодарен :coffee:

Да добавя само още нещо телефона е с ICS 4.0.3 + Root
Цитирай
#32

Има доста инструкции за това как точно се инсталира ако потърсиш в Google, например това:
How to Install cm10/custom ROM on Sony xperia FULL

Като цяло не е сложна процедура, изгледай няколко клипчета, почети малко и ти препоръчвам да правиш бекъпи.

Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#33

Дайте от някъде да сваля стоков ром за Xperia ray
Цитирай
#34

Виж тук за стоков фърмуер. Освен за други модели, малко по-надолу в поста са и за Xperia Ray:
http://forum.xda-developers.com/showpost...ostcount=3

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#35

(2016-01-23, 17:42:46)Monipeev написа:  Виж тук за стоков фърмуер. Освен за други модели, малко по-надолу в поста са и за Xperia Ray:
http://forum.xda-developers.com/showpost...ostcount=3


Пак не става майна , вече не  знам с какво да го мъча дава ми грешка.
Пробвам с 3 различни   .ftf файлове и пак същото .
Да не би да трябва нещо друго да се направи.
Телефона като се пусне и стои на надпис SONY и това е 

[Изображение: image.jpg]

img hosting
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)