Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт до 4.1.2 JB за Galaxy S Advance GT-I9070,метод за РУТ и размяна н
#26

Направих го но положението е същото :wall:

Samsung Galaxy S Advance Rooted & Orange San Francisco
Цитирай
Аксесоари
#27

Сигурен ли си ,че интернета е наред?

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#28

да абсолютно , проверява ми ъпдейти дали има , в маркета си зарежда всичко , само когато реша да тегля ми прави проблеми , и не ще да работи и браузъра , отделно си дръпнах апк на whatsapp и там не мога да се регистрирам пише че не може да се свърже със сървъра или нещо такова...

Samsung Galaxy S Advance Rooted & Orange San Francisco
Цитирай
#29

sense157 написа:Пробвах GPS-а с програмата GPS Test и за секунди намери спътници. Пък сега телефона ми никога не сече (а преди доста се усещаше), по-добре го дай на сервиз...

днеска го закарах,да видим какво ште кажат.

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#30

здравей те,днес си флашнах телефона с новия ъпдейт които излезе за Русия -4.1.2 JB за Galaxy S Advance GT-I9070 и проблем,направих всичко както е описано,но стига само до съветника в началото и ми дава грешка след въвеждане на часовите зони и до там и пак връща до избор на език,не ми дава и да върна стария ром,ПОМОГНЕ ТЕ МОЛЯ

Samsung Galaxy S Advance i9070
Цитирай
#31

encool написа:здравей те,днес си флашнах телефона с новия ъпдейт които излезе за Русия -4.1.2 JB за Galaxy S Advance GT-I9070 и проблем,направих всичко както е описано,но стига само до съветника в началото и ми дава грешка след въвеждане на часовите зони и до там и пак връща до избор на език,не ми дава и да върна стария ром,ПОМОГНЕ ТЕ МОЛЯ

през рековерито истри ли всичко?

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#32

всичко съм изтрил,и ми дава грешка samsungsetupwizard stopped

Samsung Galaxy S Advance i9070
Цитирай
#33

оште един фактори ресет да направиш,не през рековерито,през настроиките.

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#34

По-скоро флашни пак през Odin. Аз доколкото разбрах няма как да се добере до настройките...

NEXUS 4
Цитирай
#35

флашнах го няколко пъти,фактори ресет няколко пъти и нищо.пак до едно и също място и дава грешка не ме пуска до настройките изобщо

Samsung Galaxy S Advance i9070
Цитирай
#36

wipe cache partition направи ли?

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#37

да направих и не иска пак.незнам какво да го правя не мога и да го върна към стария ром

Samsung Galaxy S Advance i9070
Цитирай
#38

ама и не е задолжително да го вуршташ кам стариа ром.зошто с один не сложиш одново рома?дигурно можеш да влезнеш в донлоад моде.
од каде го свали и каква големина е фаила.

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#39

Защо аджеба не светка жълто в полето ID:COM

Nokia e51 --> Nokia e52--> Iphone 2g--> Iphone 3g ---> Samsung Galaxy S advance ParanoidAndroid 3.99 RC2-->Iphone 4s --> Galaxy s4 Purified rom overclocked to 2.3 GHZ Wink
Цитирай
#40

Имаш ли инсталирани драйвери за телефона на компа си?
Цитирай
#41

Не мисля. Откъде да изтегля ?

Nokia e51 --> Nokia e52--> Iphone 2g--> Iphone 3g ---> Samsung Galaxy S advance ParanoidAndroid 3.99 RC2-->Iphone 4s --> Galaxy s4 Purified rom overclocked to 2.3 GHZ Wink
Цитирай
#42

Дърпаш и инсталираш Kies от сайта на Samsung, или пък само драйвери от Sammobile, но там не съм сигурен дали има за Advance.
Цитирай
#43

Мерси колега, сега се инсталирва, дано всичко мине по план. Ще пиша като съм готов

Nokia e51 --> Nokia e52--> Iphone 2g--> Iphone 3g ---> Samsung Galaxy S advance ParanoidAndroid 3.99 RC2-->Iphone 4s --> Galaxy s4 Purified rom overclocked to 2.3 GHZ Wink
Цитирай
#44

marto654 написа:Мерси колега, сега се инсталирва, дано всичко мине по план. Ще пиша като съм готов

даваи пиши,всички се собрахме да ти помагаме тук, Smile
дано успееш,ама и требва да успееш,требвало предварително да си на јасно с драиверите и KIES.

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай
#45

encool написа:да направих и не иска пак.незнам какво да го правя не мога и да го върна към стария ром

Доколкото разбрах към стария не може.Махни мемори картата и пробвай какво ще стане.Форматирай и вътрешната памет.

XIAOMI MI 9T
Цитирай
#46

Кога излиза официяно в бг ?
Цитирай
#47

Вчера забравиш да ресетна телефона след инсталацията и нямах нет и камера. Но сега го флашнах отново и ресетнах и всичко бачка. Мерси за помощта колеги Smile

Nokia e51 --> Nokia e52--> Iphone 2g--> Iphone 3g ---> Samsung Galaxy S advance ParanoidAndroid 3.99 RC2-->Iphone 4s --> Galaxy s4 Purified rom overclocked to 2.3 GHZ Wink
Цитирай
#48

имам Galaxy GT I9070 Advance който нямаше root и e заключен за други сим карти от Vodafon España :angry: ,сложих си първо [GT-I9070] [Kernel] [ROOT] Stock Kernel + TWRP Recovery for Galaxy S Advance....защото прочетох,че трябва да има root достъп за да мога да си го ползвам и с други карти,но след това пак нямах достъп до root. :unknw: ..благодарение на подробните ви инструкций от вашия форум :thumbup: си сложих [GT-I9070] [ROOT] Rooting your Galaxy S Advance without increasing the Binary Counter и сега вече имам достъп,поне така ми казва като стартирам root checker...помогнете ми да си отключа телефончето,защото си работи перфектно и не ми слиза от ръцете :bow: Благодаря предварително :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#49

Има програмки в маркета за отключване ,но не знам дали ще работят на Адвенса:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#50

имам най надеждната но не става Galxy S Unlock...иска ми поправка на Busibox...инсталирах и платената Busibox installer pro и пак същото... :power:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)