Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Widget Locker Lockscreen
#76

Това което си пуснал, като гледам не е отделен уиджет, а е правено с минималистик текст, различен стил на редовете в настройките с час и дата.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
Аксесоари
#77

Да, това си е Minimalistic Text. Пробвай го, не е лош. Препоръчвам ти и SiMi Clock Widget. Можеш да пробваш също и BobClockD3. Най-лесно е да влезеш в маркета, да напишеш Clock и да разгледаш резултатите.

htcone
Цитирай
#78

А Minimalistic Text може ли да показва друго освен часа с думи?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#79

да може да показва много неща. като започнеш с час и дата с думи и цифри, така можеш да си сложиш времето като минеш през градуси, локация и какво ли още не. имаш няколко вариянта за всяко едно от нещата как да изглежда. в къстъм режима модифицираш всичко.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#80

А как да мина в този къстъм режим? Аз си добавям Widget и ме кара да напиша име. Но каквото и да напиша излиза часовник с думи.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#81

като цъкнеш на него влизаш в опциите и там избираш всички неща които са бая като опцийки

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#82

Здравейте, ето един семпъл lockscreen с custom widgetlocker keyskin:

[Изображение: DarkGray+Lockscreen.jpg]

Линк за сваляне на скина - my deviantart

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#83

Много радва, браво :thumbup:

htcone
Цитирай
#84

И малко графити стил и за lockscreen-а:

[Изображение: back_in_da_days_by_sf2gcrew-d3fxuft.jpg]

За повече детайли - SFdroid blog
За сваляне на wallpaper-а - my Dropbox
widgetlocker skin-а ще е достъпен скоро.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#85

как се слагат скиновете?

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай
#86

alphaleader написа:как се слагат скиновете?

Сваляш си .zip файла с темата и го слагаш в основната памет на телефона в /data/com.teslacoilsw.widgetlocker/themes
след това като влзеш в widgetlocker-а и add - custom slider и там избираш от падащото меню кой скин да сложиш. Tongue

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#87

SFtangra :thumbup: :cheers:

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай
#88

Може ли по някакъв начин да се запазват настройките на widget-ите по lock screen-а след рестарт на телефона?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#89

pavelcheto написа:Може ли по някакъв начин да се запазват настройките на widget-ите по lock screen-а след рестарт на телефона?

Ми да ти кажа честно при мен не се губят никакви настройки на widget-ите при рестарт. Единствено се губеха като ползвам Fast Reboot Pro но там има опция да дадеш изключение да не ребутва някои програмки избираш си ги и готово. Кои widget-и ти равят проблем?

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#90

[Изображение: sc20110512224135.png]

[Изображение: sc20110512224152.png]

[Изображение: sc20110512224202.png]
[Изображение: sc20110512224208.png]

[Изображение: sc20110512224219.png]

[Изображение: sc20110512224222.png]

[Изображение: sc20110512224235.png]

[Изображение: sc20110512224438.png]
Цитирай
#91

SiMi Clock Widget, не ползвам никакви програми за reboot. Правя си часа по-голям и слагам индикация за батерията, но след рестарт на телефона се губят настройките.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#92

Браво за програмката Dance :bow: :cheers: Работи и с HTC Wildfire Android 2.2.1
Цитирай
#93

А темите дадени за програмката какво променят освен фона и локскрийна :/

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#94

Denie46 написа:А темите дадени за програмката какво променят освен фона и локскрийна :/

Фона не се променя, само бутоните за локскрийна.

htcone
Цитирай
#95

здрасти , да попитам , дали може така да се настрои програмата когато ти звънят от ляво да е за вдигане а от дясно за отказ , като на android 2.3 фабричното , а и ако може някой да ми обясни как точно се прави Smile
Цитирай
#96

До колкото ми е известно няма вариянт за това, тъй като щом някой ти звъни се отваря отделна апликация - phone ако не се лъжа и тя се пуска независимо от widgetlocker-а.
Това което можеш даси направиш е като си отключваш телефона да имаш такова слайдерче за да ти влзиа директно в контактите или dial-ара да речем.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#97

ами аз го имам на слайд дайлера , но като ми звънят ми дава фабричното нагоре или надолу , което след като видях как се отговаря на 2.3 мойто ми се видя гадничко Smile
Цитирай
#98

Програмата все горе в листата с програми в готовност ли ще ми седи?

Google Galaxy Nexus 4.3 root
Цитирай
#99

Ако ти не искаш - няма да ти седи в статус бара. Влизаш в програмката даваш settings>advanced>hide notification icon и му слагаш тикче и ще изчезне. (:

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Но пък като седи все там горе така е лесно да се влиза в туул мод когато си решиш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)