Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Widget Locker Lockscreen

dp4u4umi6ev написа:Но пък като седи все там горе така е лесно да се влиза в туул мод когато си решиш.

Принципно да, но мен ме дразни като е там.
В apps drawer-а като я има и от там си влизам в tool mode.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
Аксесоари

Не мога да открия в опциите да показва пропуснати повиквания или нови съобщения на lockscreen-а?
Има ли такава възможност въобще?

Цитирай

От самия lockscreen няма такава опция. Трябва ти допълнително приложение, например missedit от маркета. Платено е. Другия ти вариянт е да влезеш в блога ми и там има туториъл как да си направиш такова приложение с minimalistic text. Има го и в темата с туториалите.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Ясно. Мерси. Това можеше да го добавят разработчиците като опция, вместо да инсталирам поредната програма, респективно пореден консуматор на батерия.

П.П. Нелош блог Wink

Цитирай

kido написа:Ясно. Мерси. Това можеше да го добавят разработчиците като опция, вместо да инсталирам поредната програма, респективно пореден консуматор на батерия.

П.П. Нелош блог Wink
Или можеш да използваш Elixir от маркета, той има опцията пропуснати имейли, съобщения, разговори... и просто го добавяш като уиджет на локскрийна.
П.П. но си прав, че можеше да му разширят опциите :thumbup:

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Само аз ли имам FC, веднага след като я инсталирам? Маханх я, и пак я сложих и пак FC Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Не разбирам особено, но вероятно ти е от рома. При мен не е правила проблеми никога и ми е една от любимите програми, защото стандартния lockscreen на Моторолата е ужасен за мен. Купих си я след първия ден тестване на кракнатата версия.

Honor Play


Цитирай

SFtangra написа:И малко графити стил и за lockscreen-а:

[Изображение: back_in_da_days_by_sf2gcrew-d3fxuft.jpg]

За повече детайли - SFdroid blog
За сваляне на wallpaper-а - my Dropbox
widgetlocker skin-а ще е достъпен скоро.
Колега как да направя този ънлок че неможах да намеря линк за него

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

и колега ако може тази снимка в размер 480х320 моля

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

колеги как да си сложа теми че немога нямам такава папка където се слагат темите.Трябва ли да си направя

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

@niki1999kir ще пусна линкче за темата и wallpaper-а на 480х320 само да се прибера в нас (което може да стане и утре).
За темите ти трябва sdcard/data/com.teslacoilsw.widgetlocker/themes и там слагаш .zip-овете. Ако нещо ги променяш задължително имената трябва да са нещо-си.wltheme.zip за да работят. Ако нямаш такава папка направи си и ги сложи там и трябва да ти работи.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

И да пуса едно ново lockscreen-че:

[Изображение: AsianTattoo.png]

може да видите и други тук

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

SFtangra написа:И да пуса едно ново lockscreen-че:

[Изображение: AsianTattoo.png]

може да видите и други тук
Тази мацка Big Grin и от пред има едни такива палави татуси Big Grin

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Pharaone написа:
SFtangra написа:И да пуса едно ново lockscreen-че:

[Изображение: AsianTattoo.png]

може да видите и други тук
Тази мацка Big Grin и от пред има едни такива палави татуси Big Grin
Дай на лично, че ми стана интересно Lol
Цитирай

@Pharaone моля те, не забравяй да цъкнеш и на мен едно лс Smile Lol :cheers:
Цитирай

Аз имам един проблем с програмата. След като отключа телефона съд слайдера, няма отключваща анимация. Всичко става много дървено. Има ли начин да я има анимацията със зуума след като се отключва телефона?
Цитирай

kBo написа:@Pharaone моля те, не забравяй да цъкнеш и на мен едно лс Smile Lol :cheers:
Ами то малко не е мястото да казвам от къде точно знам Blush има там едни филмчета за лица над 18+. Ако намеря как се казваше момата ще ви пратя Smile

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Дали има тема за уиджетлокър като на самсунг галакси 2.. дето дърпаш уолпейпъра на някоя страна и се отключва..

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай

На старото галакси С също е така. Не знам за Widget Locker, но LockBot pro има такава тема.

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай

LPsoldier написа:На старото галакси С също е така. Не знам за Widget Locker, но LockBot pro има такава тема.

Мерси колега Smile

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай

Едно ново локче:

[Изображение: BeautifulSilhouette.png]

инфо - SFdroid blog

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

А може ли да се сложи отключване, което не е слайдер?

Samsung Galaxy S4
Цитирай

pavelcheto написа:А може ли да се сложи отключване, което не е слайдер?

А какво друго имаш предвид?

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Примерно в момента съм с Lockbot, който няма почти никаква персонализация, но има едно отключване наречено Honeycomb, което представлява катинарче в центъра на екрана и като го цъкнеш се появява един кръг и трябва да го издърпаш от него. Или подобно на LG бях видял да дръпнеш екрана нагоре или като СГС2 да се мести wallpaper-a. Просто ми е неудобно да отключвам телефона със слайдер с една ръка.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

pavelcheto написа:Примерно в момента съм с Lockbot, който няма почти никаква персонализация, но има едно отключване наречено Honeycomb, което представлява катинарче в центъра на екрана и като го цъкнеш се появява един кръг и трябва да го издърпаш от него. Или подобно на LG бях видял да дръпнеш екрана нагоре или като СГС2 да се мести wallpaper-a. Просто ми е неудобно да отключвам телефона със слайдер с една ръка.

За това като на honeycomb имаше отделна програмка - RippleLock и на моя телефон работи идеално. Няма много опции но става.
За такова с дигане нагоре - wp7 lockscreen - доста приятно работи но не можеш да контролираш почти нищо по него и това ме издразни, иначе има вградени нотификации за пропуснати повиквания и смси.
На widgetlocker-a има теми които са с вдигане нагоре - arrows(unlock) се казва тази която знам.
Само трябва да я оразмериш правилно и се слайдва нагоре.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)