Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Widget Locker Lockscreen

Аз имам проблем, не знам как се случи, но стана след като рестартирах телефона и в момента имам две отключвания първото на widget-a и след това фабричното.Колко и да се ровичках и да търсех не намерих как да го оправя. Пробвах с преинсталиране на widget-a, но не стана.

Galaxy S - DarkyROM JVQ v10.2
Цитирай
Аксесоари

azo_pc написа:Аз имам проблем, не знам как се случи, но стана след като рестартирах телефона и в момента имам две отключвания първото на widget-a и след това фабричното.Колко и да се ровичках и да търсех не намерих как да го оправя. Пробвах с преинсталиране на widget-a, но не стана.

В опциите на widgetlocker имаш buttons & inputs>easy wake mode - когато цъкнеш чафката на това то автоматично ти блокира стоковото заключване. Другия вариянт е в advanced да цъкнеш disable stock lock screen, но мисля че това изискваше root. Ако ти е root-нат телефона влизаш в root helper и там цъкаш чавките и трябва да ти се оправи.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Ето и 2 lockscreen-а от мен:

[Изображение: BlackandWhite.png]

[Изображение: Wet.png]

За инфо: SFdroid blog

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Някой знае ли и ако да как мога да направя така, че когато имам пропуснати повиквания или sms-и да има слайдери, които водят към тях? Това го имам на стоковия локър на Самсунга и без него не ме кефи.
Цитирай

Много добра програма преди малко я инсталирах. Ето и нещо изчистено от мен

HUAWEI P8 GRA-L09
LG "Опосум"  2x
Цитирай

style34 написа:Някой знае ли и ако да как мога да направя така, че когато имам пропуснати повиквания или sms-и да има слайдери, които водят към тях? Това го имам на стоковия локър на Самсунга и без него не ме кефи.

С widgetlocker единствения вариянт е постоянно да ги имаш тия слайдери за диалара и смсите. Няма как да се направи да се показват само като имаш пропуснати. И другото лошо е че не ти се показват индикаторчета колко са пропуснатите и дали изобщо има. Това може да се компенсира с някое друго приложение което да го показва.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Да, с No Led става да ти мига и да ти ги показва пропуснатите. Явно ще си стоя със стоковия за сега. Мерси.
Цитирай

Супер ти е стоковия.. изобщо не го сменяй. Моя ако беше такъв не бих свалял излишни програми.

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай

И аз до този извод стигам да ти кажа.
Цитирай

Здравейте! Програмата е хубава, но имам два въпроса. Нагласил съм си от "настройки", "дисплей", екрана да се изключва след 30 мин., но се изключва след 30 секунди и това стана като инсталнах програмата. Така съм го направил понеже ползвам "lock my droid". Искам да използвам програмата само за отключване т.е. да не използвам Power бутона, а някой друг бутон за отключване, например бутона "меню".
Цитирай

SFtangra написа:И да пуса едно ново lockscreen-че:

[Изображение: AsianTattoo.png]

може да видите и други тук

Offtopic Татуировката която искам да си правя е точно феникс, обаче е леко подобие на това но малко по голям. Иначе + доста добър лок, и страхотен татус.

                               For All Mankind
"SufferMe, Амон.Ра" Google Nexus 7 [Android L 5.0] (2012)
Цитирай

SFtangra написа:И другото лошо е че не ти се показват индикаторчета колко са пропуснатите и дали изобщо има.
ADW Notifier...

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

style34 написа:Някой знае ли и ако да как мога да направя така, че когато имам пропуснати повиквания или sms-и да има слайдери, които водят към тях? Това го имам на стоковия локър на Самсунга и без него не ме кефи.
Всеки слайдер може да се настройва. Меnu -> Add custom Slider -> избираш си тема -> плъзни си слайдера и те вкарва в менюто за настройки само на ТОЗИ слайдер. Можеш да му сменяш иконката и линка.

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

има ли как на лок скриина да си сменя иконките на приложенията ако има такива? примерно камерата да не ми е със слайдер ами с иконка и то къстъм иконка?
и гледах някъде слайдери който са от горе на долу. как става тва?
Цитирай

derWolf написа:има ли как на лок скриина да си сменя иконките на приложенията ако има такива? примерно камерата да не ми е със слайдер ами с иконка и то къстъм иконка?
и гледах някъде слайдери който са от горе на долу. как става тва?

Има да като си качиш desktop visualizer и докато си в tool mode (влиза се в него като влезеш през иконката в app drawer-a, а не като го заключиш) и дадеш да ти постави widget и си избираш в desktop visualizer-a коя иконка искаш и съответно кое приложение да ти отваря.
А относно слайдерите надоло и нагоре - да може но се прави с определени скинове само и се оразмерявеа по определен начин за да е така. Трябва да намериш скин базиран на това отклщчване, което е с визията на sens, само че се въртят едни кръгчета по него наляво или надясно, този скин като го сбиеш да е дълъг нагоре и тесен на страни се обръща и можеш да го ползваш нагоре или надоло това вече се наглася от опциите.
Надявам се да е било достатъчно изчерпателно! (:

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

И достатъчно объркващо също. :thumbup:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

dp4u4umi6ev написа:И достатъчно объркващо също. :thumbup:

абе прав си май, така като гледам (((: Ми е по-късно ще направя няколко скрийншота за да покажа за какво иде реч, но сега лягам, че не съм спал цяла нощ и като стана ще ги пусна.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

няма нужда разбрах те Smile за слайдовете се сетих как е процедурата като писах но си казах по добре да изчакам някой компетентен Smile
и за иконките голямо мерси!
Цитирай

Извинявайте, какъвто и слайдер да сложа, който и да е изтеглен от xda от темата и като го добавя всеки един има часовник върху сладидера, как да го махна ?
Цитирай

Как се оправят тия пропорции за тия теми вижте колко е малко моето...

[Изображение: dabb15155418617.jpg]

HTC One! Smile
Цитирай

От Settings на програмата - Look & Feel - Layout и си избираш колко редове и колони да са. 4 колони е добре, иначе става ситно.

----------

Очаквайте програмата на Български език с новата версия 2.2, която ще излезе скоро. Сега е на фаза 2.2rc2 Smile
[Изображение: 590078_fr.png] [Изображение: 590079_fr.png]

Honor Play


Цитирай

WidgetLocker Lockscreen 2.2

Той пък разработчика днес я пусна още.

Honor Play


Цитирай

[Изображение: Wet.png]

Може ли да ми обесните как да сложа SMS & Calls ?

Alienware R2 15 2015 - i7-6700HQ, 16GB 2133MHz, GTX 970M 4GB, 512 GB m.2 SSD/1TB HDD  ;  Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Цитирай

@zv3rA Missed It Wink
Цитирай

zv3rA написа:[Изображение: Wet.png]

Може ли да ми обесните как да сложа SMS & Calls ?

Попринцип съм използвал ето този туториал - [tutorial] MissedIt with MinimalisticText , защото така имаш повече опции как да си го нагласиш, какво да се случва и какво да прави.
Но ако не ти се занимава програмката Missed it! ще ти свърши работа.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)