Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Widget Locker Lockscreen

WidgetLocker Lockscreen v2.2.2

[Изображение: ss-480-0-9]

What's in this version:
1. Workaround show-in-call bug in MIUI roms
2. Improved wallpaper cropping quality
3. Support for Kindle Fire (Requires root)
4. Fix battery level on fling
5. Fix Show Labels
6. Fix memory leak in clock widget
7. Fix FCs
8. Updated Translations

[Изображение: DOWNLOAD%2BGIF.gif]

Moto E 1st Gen - Android 5.1 >> LG G3 16GB - Android 6.0
Цитирай
Аксесоари

Не знам какво стана, но нещо спря да ми работи тва приложение... постоянно писка за някви лицензи, а си мислех, че е кракнато...? Някакви идеи? :confused:

iPhone 4 16GB White iOS 6.1.2
Цитирай

Вече има доста алтернативи на Widget Locker Lockscreen, били те платени и free. Можеш да потърсиш подходящият за теб, ако ли не и настоящият ти допада повече - BUY 4.40BGN и си имаш в последствие всички ъпдейти Wink

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

Ех, не мога да повярвам, че някои още не е намерил версия 2.2.3...

iPhone 4 16GB White iOS 6.1.2
Цитирай

Някой ако намери най-новата версия ако може да я качи Smile

Edit: Намерих версията 2.2.3, но постоянно иска лиценс ... някой може ли да ми каже как мога да и забраня на приложението достъп до интернет или въобще как да го направя, за да не може да си проверява, че няма лиценс?
Цитирай

Страхотна информация! Благодаря на всички колеги! Rock

Samsung Galaxy A5
Tablet Lenovo A3000, HTC Desire HD S-OFF ROOT Custom ROM



Цитирай

Незнам за версия 2.2.3 каква е, при положение, че в Маркета версията е 2.2.2(edit: 2.2.3 е версията, нещо съм объркал).
Давам ви линк към версия 2.2, която работи на 100% без никога да ми е правила проблеми.
WidgetLocker 2.2

И понеже съм в много добро настроение днес, ви давам и като бонус архив с около 170 теми

Теми

NEXUS 5 white 32Gb (Mahdi ROM)
Цитирай

В Маркет версията си е 2.2.3, но най-последната е 2.2.4beta2.

Honor Play


Цитирай

Да, но иска лиценз ако не е закупена по правилата. Няма нужда, 2.2 работи прекрасно.

NEXUS 5 white 32Gb (Mahdi ROM)
Цитирай

Аз инсталирах WidgetLocker 2.0rc2x, сега ще видя как е Smile

Едит: Като цяло преди бях инсталирал някаква версия с нови слайдери на ICS, в тази няма нищо ново, беше даже на български предната ми версия, ще видя да я намеря да я иснталирам пак, а някой ако намери нова, кракната, да я постне Smile
Цитирай

ааа как се инсталират темите които свалих на картата? т.е. знам как се инсталират от интернет но от картата с памет :facepalm:

оправих се!
Цитирай

derWolf написа:ааа как се инсталират темите които свалих на картата? т.е. знам как се инсталират от интернет но от картата с памет :facepalm:

оправих се!
Колега как ги инсталира?

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай

pesho4589, отиваш с файлов браузър до папка /sdcard/data/com.teslacoilsw.widgetlocker/ и ако няма там папка /themes, я създай ръчно. В нея слагаш файловете с разширение *.wltheme.zip
После в менюто за добавяне на нов слайдер трябва да ти се покажат. Ако не се покажат сами, там има бутонче, на което пише, че трябва да го изтеглиш надолу, за да обнови темите.

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

elu написа:pesho4589, отиваш с файлов браузър до папка /sdcard/data/com.teslacoilsw.widgetlocker/ и ако няма там папка /themes, я създай ръчно. В нея слагаш файловете с разширение *.wltheme.zip
После в менюто за добавяне на нов слайдер трябва да ти се покажат. Ако не се покажат сами, там има бутонче, на което пише, че трябва да го изтеглиш надолу, за да обнови темите.
Благодаря за бързия отговор. :thumbup:

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай

Малко ми е тъп въпросът, но съм нов с Android и все още не разбирам. Та въпросът е иска ли рут. В първия пост пише, че изисква само Андроид 2.1+ , но нищо не е казано за руут

Samsung Galaxy S4 KitKat 4.4.2 |[/size]
Цитирай

im написа:Малко ми е тъп въпросът, но съм нов с Android и все още не разбирам. Та въпросът е иска ли рут. В първия пост пише, че изисква само Андроид 2.1+ , но нищо не е казано за руут
Не,просто я инсталираш избираш си слайдер и си готов.

[colour=Blue]Xperia Neo[/colour] | [colour=Green]KA20.1 + NightElf Kernel[/colour]| [colour=purple]Galaxy Note 10.1[/colour] | [colour=Black] PsP 3k 5.03 Hacked[/colour] |[colour=Red] Ps3 60GB fat 3.55 kmeaw[/colour]
Цитирай

Благодаря ви много Smile

Samsung Galaxy S4 KitKat 4.4.2 |[/size]
Цитирай

elu написа:pesho4589, отиваш с файлов браузър до папка /sdcard/data/com.teslacoilsw.widgetlocker/ и ако няма там папка /themes, я създай ръчно. В нея слагаш файловете с разширение *.wltheme.zip
После в менюто за добавяне на нов слайдер трябва да ти се покажат. Ако не се покажат сами, там има бутонче, на което пише, че трябва да го изтеглиш надолу, за да обнови темите.

Ами ако я няма и тази папка /com.teslacoilsw.widgetlocker/ , че при мене и нея я няма ... :?

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай

Alex_alex91 написа:Ами ако я няма и тази папка /com.teslacoilsw.widgetlocker/ , че при мене и нея я няма ... :?
Създай си всичките указани папки ръчно. Rock

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

Да стана ама като дям тема и дам запиши се ресва приложението и си оставаа оригиналното на тела.. :-X

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай

Да нямаш 2 версии на локъра?
Другото е да й изчистиш кеша. И след това да я преинсталираш.

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

Изчистих данните + преинстал и се оправи Dance Но неще да ми слага темата :facepalm: давам Добавяне > Собствен Плъзгач > избирам примерно темата на Sense > Давам Запис и изход и ме пуска пак в апп с една тема дето е с един кръг и трябва да избереш камера или отключване ??

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай

Нито един плъзгач ли не ти сменя? Или само този?

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

Значи като я пусна и ми дава един цъкам и с един кръг трябва да оградя камера или да отключа само тоя ми сменя ама то автоматично като стартирам инъче другите не ми ги сменя :facepalm: :facepalm:

SaMsuNg GalaxY 5 With 2.1 > With FROYO 2.2 > RooTeD >
Цитирай

Абе я разкарай всичко от /sdcard/data/tesla blabla /themes, преинсталирай програмата, като и затриеш данните, после сложи пак плъзгачите и кажи какво е станало. А, да, не знам коя версия си, аз ползвам 2.2.3 и нямам никакви ядове с нея.

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)