Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията

Нямам руут,но мога да си го руутна.От сутринта съм с CM11 на 40% батерия ми изчезна обхвата,рестартирах го и батерията ми е на 20%.Но батерията падаше много бързо като се рових из нет-а.В заспало състояние не мърда но в момента в който започна да правя нещо и ми се смъква с 5-10%.Ако може да ми препоръчате някой кернел?
Цитирай
Аксесоари

пробвай purity+hellscore ili hellsdoctor 21.
Цитирай

Пробвах и е същата работа,даже извадих батерията и пак я сложих.Явно трябва да си купувам нова Sad
Цитирай

Как точно извади батерията?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Развих 2-те болченца свалих капачето,откачих кабелчето с батерията изкарах я и пак я сложих!
Цитирай

Щом се продават само батерии, значи могат да се сменят. Малко по сложно, но могат. Аз също си купих ОЕМ нова и ще си я сменя със старата, защото почна да държи по малко!!!
Цитирай

Имам следния проблем. Първо при зареждане прескача %-ти (примерно от 20% директно на 25%) и при падането на батерията е същата работа, особено под 50% пада за норматив. Дори на някоко пъти направо от 20% изключва. Отчайвам се вече, на ден го зареждам по 2 пъти, да използвам го доста, особено и на 3G, но преди не беше така. Андроид 5.0 офицялен без роот. Някакви предложения какво да правя?
Цитирай

battery calibration приложението го пробваи
https://play.google.com/store/apps/detai...alibration

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай

Благодаря ти, но иска роот.
Цитирай

Днес реших да направя тест как се държи батерията след като сложих 5.0.1
Стоков, без рут.
Предимно гледах ТВ през 3G, малко игра и малко сърфиране. ИзключенWI-Fi.
Яркост на екрана около 50%
Цитирай

на 5.0.1 ми се струва голямо подобрение в батерията. вече съм на 2 часа разговор и почти час екран от вчера сутринта и батерията е на 60%. ще видим как ще е нататък...
Цитирай

До онзи ден мислех да сменям батерия, че уж бързо падаче, андроида чист, няма рут няма мут. Всичко е налично, но разбираш ли, батерията еднодневка. Всичко се оправи след като махнат всички игри. Преди това Ingress, Boom Beach, Samurai Siege, Two Dots. Махнах ги точно в обратен ред. Ingress-а не пускат седмица и прочие Google му направили service, и си седи на заден фон, търси си местоположение и прочие. От както го няма, батерията удвой капацитета си. В момента ми дава че ако не го бутам много ще издържи 2 дни. Скоро мисля да си поиграя с различни ядра, какво ще постигна. Телефона ми е 2 години. Трябва да ида да си платя последната вноска.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Еми гринифицирай всичко и няма да правят такива мизерии
Цитирай

Нямам идея какво имаш в предвид.    

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Greenify,обаче забравих че за пълната функционалност се изискваше руут
Цитирай

А за още по - пълната се иска експозед. Но като цяло който ползва активно чат програми фейс и иска да е информиран непрекъснато не знам дали хибернацията ще му върши работа ако ме разбираш Smile
Цитирай

Напълно не те разбирам, иначе миналата седмица като го разгледах на бързо Nokia 930 ами да ви кажа зарибен съм, но държи колкото Нексуса.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Ако искаш батерия си вземи G2 или Мейзу МХ4. Освен ако не си фен на Ноте серията на Самсунг. Но пък и фаблетите(странно ми е още това определение) на LG също са много добри ама нещо не са популярни.
Цитирай

Здравей колеги,както се казва става това което не е ставало. На съпругата Nexus4-та и пада много бързо батерията, бивало за минути ако е с мобилния нет. Реших и и поръчах нова от dice.bg. Аз я смених вс ок. Обаче има леко подобрение но пак не може да изкара 1ден а тя не говори а ползва мобилен нет по 30 -60мен на ден. Всички показания на battery history  са ОК като проценти. С ANDROID 5.1.1 последния. Не съм го резерват. Имате ли идея от какво може да е.
На 1приятел (взехме ги заедно) с постоянен мобилен нет и разговори изкарва ден и му остават проценти.
[Изображение: jdv1445063098k.jpg][Изображение: viu1445063187j.jpg][url=http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=rgh1445063209s.jpg][Изображение: rgh1445063209s.jpg][/url]

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай

Пробвай да го ползваш без clean mastera - мисля, че ще имаш други резултати.

 
Цитирай

Коя подобна програма да сложа . да чистя.
Забравих да кажа че от както съм и сложил 5.0 вс други са са идвали като ОТА до последния 5.1.1. само го РУУТ-х и му сложих GRAVITY BOX.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай

Не слагай никаква!
Цитирай

Благодаря колеги, наистина има ефект от това че го махнах. Даже и на моето HTC ONE M8 също форма махнах. Батерията на Nexus 4-та е нова на 2-3 заряда би трябвало да се разработи малко със следващите зареждане.

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай

Прегледай също отметката за сканирането винаги да е на лице дали е там.
Цитирай

За коя отметка става на въпрос колега, какво е това сканиране на WI-FI-ТО ЛИ? ИЛИ.....

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)