Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от Ebay/Amazon
#51

Да не отварям нова тема едно бързо въпросче само ако може да попитам - има ли опция да се свърже aliexpress с Paypal, както е в ebay ?

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги имам и аз един въпрос.Харесах си едно телефонче от ebay.co.uk ,обаче телефона се продава само в Англия и не се продава в други държави.Въпросът ми е ако го поръчам с фирма посредник примерно gabco дали на митницата ще се проверява.Другият ми въпрос е как да дам адресът на търговеца той вижда този който е от paypal ли ?
Просто за първи път пазарувам така и ще съм благодарен ако някой ми отговори Christmas

П.П. Когато телефонът е unlocked,от Т-mobile или Ат T мога да го ползвам в България нали ?

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#53

Обаждаш се във фирмата посредник и ги питаш дали са съгласни нещото, което си купил от ebay да пристигне на техен адрес в ЮК, и те да ти го доставят в БГ. Ако да - дават ти точен адрес и си готов. Продавачът не го интересува адреса в пейпал, а адреса на ebay акаунта. По принцип този адрес е постоянен, но при всяка покупка ти можеш да променяш този адрес. В случая, когато стигнеш до "адрес за доставка" пишеш адреса на фирмата посредник.

Пратките от ЮК не минават митница, нали сме в EU.

От години съм клиент на t-mobile и всичките ми телефони след разкодиране от оператора нямат проблем с Българските сим карти.


Цитирай
#54

Ако мога да помогна с нещо:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=23197
Безплатно!
Цитирай
#55

Им ли начин да се смъкне доставката? Онзи ден изтървах един с безплатна (а беше на 80км от Лондон, а там искам да го изпрати). Писах му, но нямам отговор. Не им хващам спатиите.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#56

Някои просто така правят - уж гледаш стоката евтина, но надуват доставката. Няма как да я смъкнеш, след като това е обявил.
Цитирай
#57

(2020-02-17, 09:37:51)Bobby34 написа:  Някои просто така правят - уж гледаш стоката евтина, но надуват доставката. Няма как да я смъкнеш, след като това е обявил.

Точно така,часовник за 0,01€ доставка за ~ 5,99€ случай в амазон ,на скоро попаднах.

P.S
Ето
https://www.amazon.de/s?k=uhr+um+0.01%E2...nb_sb_noss

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#58

Цената на доставката я определя продавачът и няма как да я намалиш, но може да я увеличиш.
Примерно има продавачи, които пращат безплатно или много евтино в рамките на държавата, от която са, но за други държави искат много скъпи доставки.
Особено ако има опция за доставка със самолет.
Цитирай
#59

Отговори ми - нямало как да се намали... не знам каква е разликата от 1ви до 2ри клас Ройал мейл...
Иначе онзи ден изтървах един търг (с безплатна доставка, пак на този волан), ако бях заложил в последните секунди (пуснах в последните 2-3с и беше изтекло...) - 65 лири щях ли да го спечеля?
Може би трябва в последните 10-12сек да пусна последния бид?
/аз съм този с 55/


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#60

Няма как да му смъкнете доставката, дори и да отидете и да го вземете от място.
"Маркетингов трик" си е отвсякъде.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)