Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[L5] CWM Recovery 5.x and 6.x (touch)
#26

Вероятно си объркал нещо с отключването на буутлоудъра /поне доколкото разбирам/.

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
Аксесоари
#27

PharrellVP написа:Вероятно си объркал нещо с отключването на буутлоудъра /поне доколкото разбирам/.
несьм обаркал правих го няколко пати винаги едно и сьщо пробвах и други варианти но се се рестартира е610 модел
Цитирай
#28

PharrellVP написа:Аз искам да уточня нещо. CWM служи за инсталиране на къстъм РОМ - така ли да го разбирам? И също така мога ли само да направя отключване на буутлоудър и да сложа къстъм рековъри /CWM/, като си запазя стоковия РОМ? При това положение дали ще "движи" без лаг или спасението е само къстъм РОМ? И къстъм РОМ-а, който ползваш - стабилен ли е и забелязал ли си бъгове?

Благодаря предварително!
Моят е стабилен и да от рековъри се инсталират ромовете, прави се backup и когато искаш си връщаш стоковия ако нещо не ти хареса къстъм рома!

bgickata написа:
PharrellVP написа:Вероятно си объркал нещо с отключването на буутлоудъра /поне доколкото разбирам/.
несьм обаркал правих го няколко пати винаги едно и сьщо пробвах и други варианти но се се рестартира е610 модел
с ТоЖъ твойе ПисанЕ д0 никАд3 нЕмъЪ да стигнежжж !

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#29

Започва да се рестартира след като отключа буутлоудър-а.Не мога да инсталирам тая програма ADB,може от това да е.
Цитирай
#30

Ето линк за ADB: http://jaxov.com/2010/10/set-up-adb-on-w...id-phones/
Ако не разбираш нещо пиши на ЛС Smile

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#31

Pacho B написа:Започва да се рестартира след като отключа буутлоудър-а.Не мога да инсталирам тая програма ADB,може от това да е.

Между другото на мен АДБ ми инсталира като задържах Vol up копчето при изключен телефон и вкарах USB кабела с компютъра. Замисли се малко и си ги инсталира само. Пробвай - може да се получи и при теб. Успех!

п.с. Сега и аз започвам да се мъча да кача нов РОМ, че стоковия вече ме влудява...

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#32

Хора който има проблеми да види тази тема!!!!!!!!!!!

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2163698

Аз съм с това рекавъри от 2 седмици и нямам никакви проблеми!! - CWM6_26-02-2013.rar - [Click for QR Code] (5.25 MB, 475 views)
Ако искате може да си свалите и друго, но не съм ги пробвал и не мога да кажа нищо за тях...

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#33

marto_55 написа:Хора който има проблеми да види тази тема!!!!!!!!!!!

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2163698

Аз съм с това рекавъри от 2 седмици и нямам никакви проблеми!! - CWM6_26-02-2013.rar - [Click for QR Code] (5.25 MB, 475 views)
Ако искате може да си свалите и друго, но не съм ги пробвал и не мога да кажа нищо за тях...

Видях я, даже и там съм писал и чакам отговор. Не знам как да процедирам в случая...

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#34

marto_55 написа:Хора който има проблеми да види тази тема!!!!!!!!!!!

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2163698

Аз съм с това рекавъри от 2 седмици и нямам никакви проблеми!! - CWM6_26-02-2013.rar - [Click for QR Code] (5.25 MB, 475 views)
Ако искате може да си свалите и друго, но не съм ги пробвал и не мога да кажа нищо за тях...

Действах по тази тема, всичко мина гладко - отключване на bootloader-а, инсталиране на recovery. Един вид подготвих се за нов ROM и kernel. Телефона си работи нормално в момента. Няма неочаквани рестарти и др. проблеми. Не знам как да си напрявя backup на стоковия РОМ и кернел, ако не ми харесват моднатите да си ги върна старите... За това за сега не бързам с флашването.

HTC Desire 816
Цитирай
#35

И аз повторих по тази тема и пак греда...

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#36

jorogvm написа:
marto_55 написа:Хора който има проблеми да види тази тема!!!!!!!!!!!

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2163698

Аз съм с това рекавъри от 2 седмици и нямам никакви проблеми!! - CWM6_26-02-2013.rar - [Click for QR Code] (5.25 MB, 475 views)
Ако искате може да си свалите и друго, но не съм ги пробвал и не мога да кажа нищо за тях...

Действах по тази тема, всичко мина гладко - отключване на bootloader-а, инсталиране на recovery. Един вид подготвих се за нов ROM и kernel. Телефона си работи нормално в момента. Няма неочаквани рестарти и др. проблеми. Не знам как да си напрявя backup на стоковия РОМ и кернел, ако не ми харесват моднатите да си ги върна старите... За това за сега не бързам с флашването.

Това пък е най-лесното. Влизаш в рекавъри и има backup and restore влизаш и натискаш backup и си готов, но трябва да имаш поне 1гб свободна памет че и повече за по сигурно! Кърнела го има стоковия из xda developers, така че ако ти трябва те ще ти дадът линк Wink

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#37

Много благодарности на @marto_55
Помогна ми да го оправя! Dance

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)