Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z (C660x)

Аз имам проблем с будилникът.  Както си работеше нормално изведнъж когато трябва да се събужда имаше само звук , а на екрана нямаше нищо и от никъде не можах да спра алармата и се наложи да го изключа.. тествах го още няколко пъти и така си остана .. нямаше от къде да го спра..  Не открих проблема и затова си изтеглих нов будилник. Но предпочитам оригиналния будилник на телефона защото нещата стават по лесно... ако някой знае от къде идва проблема ще му бъда много благодарна.

Цитирай
Аксесоари

Изтисти кеша на приложението и пробвай пак.

 
Цитирай

Намери приложението в Настройки\ Приложения\ Всички , след което изчисти кеша и данните му. Пробвай го отново след това.
Имай в предвид, че ще са необходими задаване на нови настройки след тази манипулация.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Когато разглеждам снимки във фейсбук, завъртането на снимките не работи. Къде е проблемът?

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

Това не е от телефона...При LG то ми пак е същото...нещо приложението...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Здравейте. Имам един въпрос и ще се радвам на мнения. Без да искам пробих леко мембраната на задния микрофон на телефона, според вас нарушена ли е водоустойчивостта?
Цитирай

След като потвърждаваш, че си я пробил, смисъл нарушил целостта на тази мембрана, вероятно е нарушена и водоустойчивостта.
Имай го в предвид, ако решиш да мокриш устройството.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Момчета и момичета,да не отварям нова тема ще питам тук.

Изпуснах телефона Sad счупено и спукано няма,даже няма следи от падането.Не е в гаранция и ремонта си е за моя сметка.От търсенето в ибей,не мога да реша какво да направя,да купя всичко комплект или...?
Иначе целият дисплей си е активен.
[Изображение: 8046076M.jpg]

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

иха, лошо, моят съвет е купувай си направо нов телефон, понеже сервизите в българия са под всякаква критика ..
Моят го пратих на сервиз заради разлепен заден капак, после ми го върнаха с отказана гаранция и буквално заради някакви смешни причини, после пуснах жалба и пак ми го взеха, но ми го върнаха с пукнат тъч и кой ли знае още колко скрити проблеми от некадърни майстори, и пак им го върнах, и жалбата става по сериозна ...

така, че взимай си нов да ти е мирна главата Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Има по 40$ стъклото и тъча комплект.За това се чудя..

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай

(2015-03-04, 21:16:56)habib написа:  
(2015-02-16, 23:11:23)habib написа:  Да ви се похваля ;(
Моят отиде в сервиз понеже в задната  част от страната на копчетата взе да се надува или нещо се разлепва ... знам ли  просто задния капак стана на равно с алуминиевата лайсна, а в дясната му част е около 1мм под нивото му както трябва да е :/

Някой имал ли е подобен проблем и какво са направили по въпроса от сервиза ?

Днес ми се обадиха и ме кръщават, че нещо съм го усукал и ми отказват гаранцията, дайте съвет какво мога да направя по- въпроса ?

и така, след като пуснах жалба и няколко дни по- късно ми се обадиха от SkyFon или Smartfonbg ( което е една и съща фирма ) и ми приеха телефона обратно, след около 25 дена ми го върнаха и казаха че е отремонтиран и и аз с ентосиазъм отивам да си го взема и го отварям пред куриера и какво да гледам с пъкнат тъч и им го върнах обратно ... и казаха че ще го правят пак ..., после след 6-7 дена ми звънят пак и ми казват, че са го объркали и сами пратили друг, а не моя и на следващия ден съответно ми пратиха моя но ... . Отивам си аз да си го получа и гледам диплея ми много жълтей, не е с оригинален тъч, и даже тъча не е залепен както трябва и е с формата на дъга и казах че това отново е неприемливо и отново обратно и отново още 30 дена и то ваче 3 месеца .... От КЗП имало някакви нови закони и не можели да ги натиснат и онези си правят каквото искат ... и ония ден заебах всичко и си взех еднин нов Z2 ...

Та съвета ми е не пазарете от  SkyFon или Smartfonbg smartfonbg.com  или http://gsm-bg.eu супер НЕ КОРЕКТНИ СА И СЕРВИЗИТЕ ИМ СА ГОЛА ВОДА !!!!

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Като набирам и като говоря не мога да затворя седи черен екран, абсолютно никое копче не дава включване, трябва от среща да ми затворят, моля колеги помогнете Smile
Цитирай

(2015-04-22, 22:12:11)AutoBot написа:  Като набирам и като говоря не мога да затворя седи черен екран, абсолютно никое копче не дава включване, трябва от среща да ми затворят, моля колеги помогнете Smile

Махни си пръстите от сензора за близост и ще се оправи
Цитирай

(2015-03-29, 15:11:12)NoMaD написа:  Изтисти кеша на приложението и пробвай пак.

(2015-03-29, 15:11:56)Monipeev написа:  Намери приложението в Настройки\ Приложения\ Всички , след което изчисти кеша и данните му. Пробвай го отново след това.
Имай в предвид, че ще са необходими задаване на нови настройки след тази манипулация.

Благодаря ви много, проблема е бил в това, че не е било маркирано показването на известия в приложението Bu .. просто като не разбирам от техника и не знам къде да отида.  Благодаря отново!!!  Smile
Цитирай

Наскооро Walkman-ър ми се актуализира, а от вчера вече се казва Music,но след предпоследната актуализация това приложение започна да точи адски много, около 20 %, а след последната,Music яде и не спира, вчера излизам да тичам и след час с 10 процента надолу,зимата с 20-25% съм изкарвал над 8часа,и имам следният въпрос,при вас как е и дали е добра идея да сваля минала версия или да чакам ъпдейт
Цитирай

Въпрос: След ъпдейта ми до Lolipop 5.0.2, ми изчезна функцията Xperia с facebook. Някой има ли представа, как мога да си върна/пусна тази функция?

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

Въпросче: това трябва ли да бъде включено с пренасочване към моя собствен номер?

 http://prikachi.com/images.php?images/368/8166368y.png

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

64GB Ще ги подкара ли ?
Цитирай

@tarantulaxxx, тази опция е включена по подразбиране още с поставянето на сим картата, като при всеки е активирана с нестандартно изписан по този начин, личен мобилен номер.
Също така, вероятно опцията й за изключване е неактивна при всеки един или е в зависимост от разрешението на оператора.   

@AutoBot, мисля, че този клип отговаря положително на въпросът, зададен от теб.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

@Monipeev, питам, защото всеки път когато набирам номер и ми изписва това. И мислех, че е заради това, а явно е от друго. Къде е причината, защото при Кит Кат не изписваше това:

http://prikachi.com/images.php?images/995/8166995u.png

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

Да, така е. При КитКат действително не го показваше,  но сега вече да.
Смятам, че при КитКат просто е било премахнато самото известие за това, за да не бъде видимо, а не че е било неактивно.
Виждаш предполагам, че опцията не е с възможност за деактивиране, като това вероятно е и функцията за гласова информация, когато устройство е извън обхват или изключено, като след влизане в обхват или включване на устройството, на номера изписан под тази опция, бива получено в последствие и текстово съобщение, за пропуснато обаждане или друго известие. 

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря за ичерпателния отговор. Мислех, че нещо при мен не е както трябва, но явно всичко е наред. Smile

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай

Колеги, питането ми е свързано с бутона за отключване на екрана. При вас "цъка" ли много като го натискате, защото аз от няколко дни мам чувството, че като го отключвам се чува доста "цъкането" и не занм дали това е нормално. А може и просто да съм се вманиачил прекалено много и затова да ми прави силно впечатление.
Ще се радвам, ако някой може да ми помогне.
Цитирай

Здравейте , бързи 2 въпроса - забравих да си направя бек ъп ,докато бях с кит кат и го направих чак след като ъпдейтнах до този мега насран лолипоп.Бързичко се върнах на китката ,обаче като му дам ''restore'' и не ми възстановява нищо от back up-а ,защото е направен на друга ОС... има ли начин да си върна всичко на по-стар андроид или съм изял масивния?
Другият ми въпрос е ,имате ли проблем с пропуснатите обаждания на тоя гнусен лолипоп?1 на 10 ми показва,че имам пропуснато обаждане ,всички други пъти - нищо.Трябва да влезна в последни повиквания и там да гледам,дали имам нещо ново и седи все едно съм вдигнал или затворил...Това просто ме отказа от скапания лолипоп.Давах фабрични настройки , 2 пъти инсталирах лолипоп,веднъж през телефона с нотификейшъна , втория път беше директно през PC Companion-a.Тоя проблем си остана.Някаква идея как се решава,ако все пак реша пак да пробвам с близалката?

Sony Xperia™ Z | Black | 4.4.2 KitKat <--- Sony Xperia™ P | Silver | 4.1.2 JB
Цитирай

Купих Xperia Z 6603 от Hong Kong - чисто нов и отключен. Брат ми днес получи телефона, но има проблем с wi-fi. Хваща мрежата, но постянно я губи. По думите му - не работело. Казах му му даде reset до фабрични настройки, но пак не работел читаво wi-fi. С ос Kit Kat 4.2.2 е. Казах му да го ъпдейтне, но той нещо не вдява. Къде може да е проблемът?

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)