Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy grand duos

chepkata написа:А зарядното работи ли? Опитай с друго, сега поне зарядните са универсални.
Не става и с други пробвах ... показва ми че непрекъснато зарежда а всъшност не го прави ... !
Цитирай
Аксесоари

Защо не мога да си сваля снимките на компа,вижте каква грешка дава а уш е свързано.
http://prikachi.com/images/218/7434218e.jpg

MUFC
Цитирай

Искам да попитам...имам този калъф, но на отворите има пластмаса. Която не ми позволява да вдигам без да съм отворил капака (не виждам логика) Та мисълта ми е трябва ли да ги издъня тез пластмаси или ....

http://olx.bg/kalf-tefter-za-samsung-gal...-i53032502
Цитирай

Здравейте... някой знае ли колко струва смяна на процесор и изобщо дали някой ще се навие да ми го смени... ? Благодаря предварително.. Android
Цитирай

здравейте! Smile от около седмица съм със samsung galaxy grand neo GT-I9060 ... искам само да го руутна без да вкарвам къстъм ромове и др.. та така и не успявам пробвах с различни програми за руутване но не става ако някой може да ми помогне да пише благодаря предварително Smile Smile Smile ... целта ми е с руутването да мога да използвам Android tool за да използвам нет от PC-то в телефона .. ако има някакв друг начин без руут също ще съм много благодарен Smile Smile м/у другото нямам Wi-Fi рутер и за целата искам да го направя с USB кабел
Цитирай

ЗДРАВЕЙТЕ Smile
и АЗ ИМАМ МАЛЪК ПРОБЛЕМ С ТАЗИ БАТЕРИЯ ( ДАНО ДА Е С БАТЕРИЯТА) :confused:
ОТ НЯКОЛКО ДНИ НА ТОЗИ ТЕЛЕФОН НЕЩО МУ СТАВА. ИЗКЛЮЧВА СЕ САМ,КАТО СЕ ВКЛЮЧИ РАБОТИ 5 МИНУТКИ И ПОСЛЕ ПАК СЕ ИЗКЛЮЧВА.РАБОТИ ИДЕАЛНО НА ЗАРЯДНО,НО БЕЗ НЕГО ТУ ПОКАЗВА 100% - РЕСВА СЕ ПОКАЗВА 4% .. ЗА ЕДИН ДЕН 3 ПЪТИ ГО ЗАРЕЖДАМ И ПАК СИ ГИ ИЗПРАЗВА ИЛИ СЕ ИЗКЛЮЧВА. ПРОБВАХ С 4 РАЗЛИЧНИ ЗАРЯДНИ И НИЩО НЕ СТАВА.. ОТ БАТЕРИЯТА ЛИ Е ИЛИ СИ МУ ИМА НЕЩО НА ТЕЛЕФОНА?
:unknw: :unknw: :unknw:
Цитирай

MIRANIMAL написа:ЗДРАВЕЙТЕ Smile
и АЗ ИМАМ МАЛЪК ПРОБЛЕМ С ТАЗИ БАТЕРИЯ ( ДАНО ДА Е С БАТЕРИЯТА) :confused:
ОТ НЯКОЛКО ДНИ НА ТОЗИ ТЕЛЕФОН НЕЩО МУ СТАВА. ИЗКЛЮЧВА СЕ САМ,КАТО СЕ ВКЛЮЧИ РАБОТИ 5 МИНУТКИ И ПОСЛЕ ПАК СЕ ИЗКЛЮЧВА.РАБОТИ ИДЕАЛНО НА ЗАРЯДНО,НО БЕЗ НЕГО ТУ ПОКАЗВА 100% - РЕСВА СЕ ПОКАЗВА 4% .. ЗА ЕДИН ДЕН 3 ПЪТИ ГО ЗАРЕЖДАМ И ПАК СИ ГИ ИЗПРАЗВА ИЛИ СЕ ИЗКЛЮЧВА. ПРОБВАХ С 4 РАЗЛИЧНИ ЗАРЯДНИ И НИЩО НЕ СТАВА.. ОТ БАТЕРИЯТА ЛИ Е ИЛИ СИ МУ ИМА НЕЩО НА ТЕЛЕФОНА?
:unknw: :unknw: :unknw:
Най вероятно е заминала батерия !

Xiaomi redmi 5 + 4/64
Цитирай

Здравейте,купих Samsung Galaxy Grand Duos за жена ми,добре се справя с него ,но се пробвах с кабела от комплекта да свържа с лаптоп или компютър и се получава проблем. С windows 7 съм, не може да ми разпознае телефона и не мога да качвам или свалям файлове.Не открих някой да има подобен проблем във форума и моля някой ако може да помогне.
Цитирай

MIRANIMAL написа:ЗДРАВЕЙТЕ Smile
и АЗ ИМАМ МАЛЪК ПРОБЛЕМ С ТАЗИ БАТЕРИЯ ( ДАНО ДА Е С БАТЕРИЯТА) :confused:
ОТ НЯКОЛКО ДНИ НА ТОЗИ ТЕЛЕФОН НЕЩО МУ СТАВА. ИЗКЛЮЧВА СЕ САМ,КАТО СЕ ВКЛЮЧИ РАБОТИ 5 МИНУТКИ И ПОСЛЕ ПАК СЕ ИЗКЛЮЧВА.РАБОТИ ИДЕАЛНО НА ЗАРЯДНО,НО БЕЗ НЕГО ТУ ПОКАЗВА 100% - РЕСВА СЕ ПОКАЗВА 4% .. ЗА ЕДИН ДЕН 3 ПЪТИ ГО ЗАРЕЖДАМ И ПАК СИ ГИ ИЗПРАЗВА ИЛИ СЕ ИЗКЛЮЧВА. ПРОБВАХ С 4 РАЗЛИЧНИ ЗАРЯДНИ И НИЩО НЕ СТАВА.. ОТ БАТЕРИЯТА ЛИ Е ИЛИ СИ МУ ИМА НЕЩО НА ТЕЛЕФОНА?
:unknw: :unknw: :unknw:
май никой няма да ми отговори..... благодаря за загрижеността Smile
Цитирай

kelio, нямаш драйвъри за телефона. Потърси с търсачката на форума или инсталирай "Kies"



MIRANIMAL, писането с главни букви в интернет се приема за крещене! В тоя ред на мисли, никой не обича да му крещят...
А що се отнася до проблема ти, може батерията да е сдала багажа и ако имаш познат с такъв тел., най-лесно ще разбереш дали е така, като си размените батериите за ден-два. А може и нещо по ОС да се е омазало... Един хард ресет няма да ти навреди!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Здравейте. Не са ми много ясни тези телефони. Имам гранд дуос от 1 година почти. От скоро минах на виваком имам и глобулска карта ( нз дали е позволено да се назовават оператори). както и да е , от както смених оператора имам 2 проблема. първия е: вива ми е на слот 1 а глобул слот 2. когато ме търсят на глобул пренасочва към виваком. до сега не съм имал проблем с 2те карти. другия проблем който забелязах след смяната на картата е че всеки ден долу горе по едно също време телефона ми се изключва сам и трудно се включва след това най често ми се налага да вадя батерията и така го подкарвам. няой може ли да ми каже как да го преинсталирам и дали това ще помогне
Цитирай

Здравейте,искам да попитам кой телефон е по добър :Samsung galaxy grand neo или Samsung grand ?Колебая се кой от двата да си взема?
Цитирай

Кой е галакси гранд? Има гранд дуос и гранд 2.

На първия, процесорът е двуядрен, а на нео-то четириядрен. Но реална разлика не виждам в бързината им.
А нео-то е с 5 мегапикселова камера, доколкото гранд дуос е с 8. Общо взето са еднакви-СПОРЕД МЕН.

Ако пък гледаме гранд 2, то той е безспорен победител.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

искам да попитам само има ли официален ъпдейт андроид кит-кат за гранд дуоса ?
Цитирай

sezgin_8 написа:искам да попитам само има ли официален ъпдейт андроид кит-кат за гранд дуоса ?
НЕ ,за съжаление ,най-вероятно няма и да има.
Цитирай

Приятели като загуби обхват моя дуос после въобще не го намира и трябва да рестартирам телефона за да доиде,има ли оправия този проблем

Huawei P Smart Pro
Цитирай

С какви SIM карти си?
Цитирай

С виваком и глобул

Huawei P Smart Pro
Цитирай

Здравейте!

Извинявам се предварително, ако е задаван вече този въпрос.
Та.. Една приятелка си взе въпросния телефон и искам да попитам в него има ли фонетична българска клавиатура или трябва да се инсталира Bulgarian keyboard от маркета?

HTC Desire X Black
Цитирай

chepkata написа:Кой е галакси гранд? Има гранд дуос и гранд 2.

На първия, процесорът е двуядрен, а на нео-то четириядрен. Но реална разлика не виждам в бързината им.
А нео-то е с 5 мегапикселова камера, доколкото гранд дуос е с 8. Общо взето са еднакви-СПОРЕД МЕН.

Ако пък гледаме гранд 2, то той е безспорен победител.



За гранд дуос става въпрос,объркала съм се. Точно заради процесора питам,виждам че е четириядрен а другия двуядрен,но явно няма разлика.Да питам тогава между Гранд дуоса и галакси с2+ кой е по добър?
Цитирай

neron81 написа:С виваком и глобул
Прочети тук и тук.
Цитирай

nmnikolov написа:Фонетична клавиатура за Samsung Galaxy Grand Duos за Android 4.1.2 и 4.2.2

[box]Важно: За да инсталирате клавиатурата трябва задължително да имате root достъп![/box]
1. Необходим ви е file manager. Аз лично използват Total Commander, който лесно можете да намерите в Google play.
2. Правите back up на използваната от вас до момента клавиатура. Файловете са SamsungIME.apk и SamsungIME.odex и се намират в system/app. Пазете ги, ако ви се наложи да възстановявате след време БДС клавиатурата.
3. Резархивирате предоставения от мен файл и го качвате на sd картата.
4. Изтривате оригиналните файлове SamsungIME.apk и SamsungIME.odex от папката на телефона system/app (backup-ите си го пазите някъде другаде).
5. Копирате моят файл в system/app.
6. Сменяте permissions (атрибути) на файла на -rw-r--r-- като задържате пръста си върху файла и избирате:
- owner - read + write
- group - read
- other - read
Цитат:Важно: Ако пропуснете тази точка и не промените permissions на файла, който слагате в system/app, клавиатурата няма да работи!
7. Готово. Вече имате фонетична клавиатура. Необходимо е да рестартирате телефона, за да работи новата клавиатура.

Линк за сваляне:
Фонетична клавиатура за Android 4.1.2
Фонетична клавиатура за Android 4.2.2

Това при Grand Neo не работи... как да я сложа за моя модел ?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

poison91 написа:
chepkata написа:Кой е галакси гранд? Има гранд дуос и гранд 2.

На първия, процесорът е двуядрен, а на нео-то четириядрен. Но реална разлика не виждам в бързината им.
А нео-то е с 5 мегапикселова камера, доколкото гранд дуос е с 8. Общо взето са еднакви-СПОРЕД МЕН.

Ако пък гледаме гранд 2, то той е безспорен победител.



За гранд дуос става въпрос,объркала съм се. Точно заради процесора питам,виждам че е четириядрен а другия двуядрен,но явно няма разлика.Да питам тогава между Гранд дуоса и галакси с2+ кой е по добър?


Предимствата на гранд-а са по-големият физически размер на екрана и двете сим карти. С 2+ пък е със супер амолед и горила. Иначе се държат еднакво, с лек првевс на гранд при антуту. Реши кое е важно за теб и не му мисли повече.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Направих много голяма беля смених си шрифта на телефона и не мога да го върна постарому прозорците ми ги дава без написи.... какво да правя
Цитирай

Soky написа:Направих много голяма беля смених си шрифта на телефона и не мога да го върна постарому прозорците ми ги дава без написи.... какво да правя

ако не намериш друго разрешение на проблема , му дай един хард ресет и със сигурност ще се оправи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)