Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy grand duos

Колеги кажете или дайте файл за Grand Neo I9060 ?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
Аксесоари

Телефона има ли кнокс брояч,като на с4 с5 или не ?Гаранцията важи ли с махнат рут ? На проверка за актуализация пише,че устройството е променено.Със стоков ром,но рекавърито е сменено...

Samsung Galaxy Y GT-S5360 -> Samsung Galaxy S2+ GT-i9105 Chic White 8GB stock 4.2.2 -> Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Black Mist 16GB Stock 4.4.2
Цитирай

Искам да попитам притежателите на този телефон,с какви карти памет го ползват.Кой клас,на кой производител и дали са забелязали забавяне или сечене на апарата с картата?

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай

tenekia написа:Искам да попитам притежателите на този телефон,с какви карти памет го ползват.Кой клас,на кой производител и дали са забелязали забавяне или сечене на апарата с картата?

Аз съм със Samsung Galaxy Grand Duos и ползвам тази (A-DATA 64G SDMICRO UHS-I CL10 ADATA)карта която си работи перфектно.Работи си перфектно от февруари месец - няма бавене ,няма засичане.Взех я за 55лв.
Цитирай

Здравейте Smile
Искам да ви попитам нещичко за телефона.Онзи ден си го купих и реших да си сложа различна мелодия като ми звънят различни хора,обаче не мога да намеря как да го направя.Някой би ли ми казал как става.Благодаря ви Smile Christmas Christmas Christmas Christmas
Цитирай

Здравейте Smile
Искам да ви попитам нещичко за телефона.Онзи ден си го купих и реших да си сложа различна мелодия като ми звънят различни хора,обаче не мога да намеря как да го направя.Някой би ли ми казал как става.Благодаря ви Smile Christmas Christmas Christmas Christmas
Цитирай

shtastie.ivanova написа:Здравейте Smile
Искам да ви попитам нещичко за телефона.Онзи ден си го купих и реших да си сложа различна мелодия като ми звънят различни хора,обаче не мога да намеря как да го направя.Някой би ли ми казал как става.Благодаря ви Smile Christmas Christmas Christmas Christmas

Като го поразцъкаш малко ще намериш опцията.Общо взето е елементарно
Цитирай

Здравейте, имам този телефон с оригиналния софтуер до днес. Сега съм му сложил KIT KAT 4.4.4 с този ром Carbon ROM

обаче имам леки спънки, Google Play не иска да заработи. Включвам го и веднага гасне.

Къде може да е проблема ????

Благодаря предварително
Цитирай

Здравейте! Има ли съществена разлика в снимките от 5 мегапикселовата камера на Гранд Нео Дуос и 8 на Гранд Дуос.
Цитирай

Здравейте на жената телефона е такъв и почти постоянно дава че е изключен когато и звъня...
пишем по вайбър говорим, но като и звънна дава че е изключен...
някой има ли такъв проблем ?

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

проблема идва от глобул (теленор), най-вероятно не е от телефона
Цитирай

Колеги решил съм да си взимам и аз grand duos като цяло какви са недостатъците му че чета много различни мнения?
И още нещо grand duos или grand neo duos?

HTC Desire X (Black) Android 4.0.1 с HTC Sense 4.0 Update to Android 4.1.1 HTC Sence 4+  Wink
LG Optimus L5 (Black) Android 4.0.3 2Gb SD set
Цитирай

При връзка с USB кабела към компютъра,ми дава следната грешка с текст "There was a problem installing this hardware-SAMSUNG Mobile MTP Device - An error occurred during the installation of the device" и така на компютъра не може да ми се появят директориите на телефона,за да направя връзка за пренос на файлове.Имам Samsung kies,Samsung PC Studios,но пак не става!Моля,ако има решение,кажете какво трябва да направя,инсталирах и драйвери за USB Samsung,но пак нищо!Благодаря Ви предварително!
Цитирай

Windows Update трябва да е включен, USB поправки от Опции за разработчици също включени. Друг порт пробваш и ако има включен принтер или друг носител в компютъра го изключваш, рестартираш и пак пробваш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Аз от вчера имам Grand Neo Duos и да попитам тук има ли нужда от някакви приложения за чистете автоматично на кеша и ако има полезно приложение как се казва?

HTC Desire X (Black) Android 4.0.1 с HTC Sense 4.0 Update to Android 4.1.1 HTC Sence 4+  Wink
LG Optimus L5 (Black) Android 4.0.3 2Gb SD set
Цитирай

dhamitak написа:При връзка с USB кабела към компютъра,ми дава следната грешка с текст "There was a problem installing this hardware-SAMSUNG Mobile MTP Device - An error occurred during the installation of the device" и така на компютъра не може да ми се появят директориите на телефона,за да направя връзка за пренос на файлове.Имам Samsung kies,Samsung PC Studios,но пак не става!Моля,ако има решение,кажете какво трябва да направя,инсталирах и драйвери за USB Samsung,но пак нищо!Благодаря Ви предварително!
п.с. при друг модел на Самсунг с две СИМ карти,връзката става от раз,инсталира се каквото трябва и се появяват папките на телефона на компютъра!
Цитирай

Ако си с XP няма да стане

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

При Гранд Дуос не става връзката,както съм споменал по-горе,а при друг модел с 2 карти,пак Самсунг Дуос веднага се свързва!
При Windows 7 дали ще стане,когато има и Samsung Kies и USB драйверите,разбира се?Благодаря!
Цитирай

http://www.downloads.techdiscussion.in/f...rand-duos/

Какво значи това? Моля, по-компетентните да се включат. Реално ли е?
Цитирай

niki1234 написа:http://www.downloads.techdiscussion.in/f...rand-duos/

Какво значи това? Моля, по-компетентните да се включат. Реално ли е?

Има ли актуализациа на Андроид до 4.4.2. или няма?
Цитирай

niki1234 написа:
niki1234 написа:http://www.downloads.techdiscussion.in/f...rand-duos/

Какво значи това? Моля, по-компетентните да се включат. Реално ли е?

Има ли актуализациа на Андроид до 4.4.2. или няма?

Няма!Няма и да има.
Що се отнася за линка който си дал,потърси малко информация в интернет(чичко Гугъл) и ще разбереш какво е.
Цитирай

niki1234 написа:http://www.downloads.techdiscussion.in/f...rand-duos/

Какво значи това? Моля, по-компетентните да се включат. Реално ли е?
Cyanogen Mod 11 Android 4.4.2 Kit Kat (къстъм РОМ) Това не е оригинален софтуер от Samsung Christmas

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте,от няколко дни съм с този телефон Samsung galaxy grand duos i9082,сложих си шаблон за заключване,но ме дразни че на всяка точка вибрира при отключване.Има ли как да се изключи това вибриране,защото никъде не го намирам,ако някой знае как може да се изключи (ако го има като опция разбира се) нека сподели.Благодаря
Цитирай

roxana_87  Пробвай от настройки-звук да му махнеш отметката от Haptic Feedback.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Здравейте,имам grand neo duos моля да споделите как да прикача снимка  и мелодия към определен номер ?
[/url]

[url=https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CBsQFjAAahUKEwjFptbixIPJAhVHiiwKHafRA6g&url=http%3A%2F%2Fforum.androidbg.com%2Fshowthread.php%3Ftid%3D39732%26page%3D15&usg=AFQjCNGLODegxNpAPZpmSa-OTFUG_HVG1g&bvm=bv.106923889,d.bGg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)