Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy grand duos
#26

Вчера получих някакъв системен ъпдейт, но версията на андроид си е старата 4.1.2. Не виждам особени разлики, само имам добавено "гугъл плей музика" и една опция за работа с една ръка, с която може да се местят на ляво или дясно бутоните за разговор, клавиатурата, калкулатора и още някои дреболии. След ъпдейта, всичките приложения ми бяха запазени.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

Моя сега се ъпдеитва ще погледна какво са добавили,това е мисля 2 ъпдеит от както съм го купил

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#28

Момчета и аз имам и за сега съм доволен въпроса е че батерията държи по ден и половина най-много...А не го ръчкам активно, да гася ли 3G и да го останям на 2G ?

Наличие на акселерометър, геомагнитен сензор, жироскоп, сензор за светлина, сензор за близост - някой да знае как се ползват тия функции ?

Samsung Galaxy Grand Duos - GT-I9082
Цитирай
#29

Това с батерията е нормално, все пак е с 5" дисплей. Можеш да спреш всички синхронизации и в настройките за местоположение в приложението "карти" да зададеш да не актуализира местоположението ти. Това дава повече живот на батерията, но лично за мен е ненужно. Нали за това си си купил смартфон, да го ползваш активно!
Щом батерията ти държи цял ден, вечерта я зареждаш и си ползваш телефона с кеф!

А гореспоменатите функции, няма как да ползваш без някое приложение да ги изисква. Например, акселерометъра ти върти екрана или се ползва в някои игри, светлинният сензор осигурява работата на автом. яркост на екрана, сензора за близост гаси екрана при разговор и т.н.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#30

Здравейте,от няколко дни съм горд собственик на Гранд-машината и за сега съм доволен Wink Искам само да попитам,защо на мен ми разпознава само 4 гигабайта памет,като навсякъде пише,че е 8...... Друг някой има ли такъв проблем? Като влезна в паметта на телефона ми пише,че е 4 ГБ. Като го свържа с компа пак същото...странно :confused: :wall:

LG G4 - leather edition; Motorola - Moto 360 (smart watch); Huawei Honor 3X G750 Octa Core 1.7GHz Android 4.2.2 Dual Sim; Samsung Galaxy Grand Duos I9082- Android 4.2.2
Цитирай
#31

Цялата памет е 8 гб, а свободната, достъпна за потребителите е 4 гб. Не се притеснявай, така е при всички, нищо, че е малко гадно!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#32

chepkata написа:Цялата памет е 8 гб, а свободната, достъпна за потребителите е 4 гб. Не се притеснявай, така е при всички, нищо, че е малко гадно!

Благодаря! Не се бях сетил :facepalm:

LG G4 - leather edition; Motorola - Moto 360 (smart watch); Huawei Honor 3X G750 Octa Core 1.7GHz Android 4.2.2 Dual Sim; Samsung Galaxy Grand Duos I9082- Android 4.2.2
Цитирай
#33

Хайде да ни е честито. Изтече 4.2.2 за нашите машинки:
http://www.sammobile.com/2013/07/08/andr...os-leaked/

От вчера съм с него и се държи прекрасно.

П.П. Ето няколко скриншота:
[Изображение: hrvz.png] [Изображение: l80.png]

[Изображение: dwwg.png] [Изображение: x3o.png]

[Изображение: 1f4.png] [Изображение: y70s.png]

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай
#34

Как се сдоби с ъпдейта и има ли загуба на информация от телефона при самия процес?
пс. прочетох в линка, който си дал

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#35

Това не мога да разбера сега тестов ром ли е ,ако не е защо не е пуснат през ОТА.

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#36

Rock Здравейте!

От известно време ми е влязла една "муха" в главата - да си спестя тревогите/уж/ и да спра да нося два телефона, а да си закупя двусимов. По принцип до миналата седмица се бях насочила към S Duos, но след като ми предложиха добра оферта, след запитване във виваком, започна да ми харесва повечко Grand Duos.
Проблемът ми е, че колкото повече се интересувам относно двусимовите телефони и колкото повече информация изчитам, толкова повече се обърквам. Единственото, което ми направи силно впечатление е, че за двусимови телефони винаги се препоръчват и хвалят тези на Самсунг.
Притесненията ми са относно звука при разговор. За S Duos изчетох много теми, където притежателите му твърдят, че има пръщене/или както там го определят/ по време на разговор... някои го контролират с определени настройки, при други не ставало. Та при вас с Grand Duos как е? Има ли проблеми със звука или всичко си е точно?
Другото ми притеснение е случвало ли ви се е да изпускате разговор от Сим 2, да речем, ако ви е активна Сим 1 - независимо дали провеждате разговор в този момент? Честно казано, не говоря много по телефона, много рядко се получават повиквания по двата телефона в един и същ момент, но въпреки това, не ми се иска да се получи така, че някой да ме потърси, а независимо дали говоря или не - на отсрещната страна да й кажат, че линията е заета или телефонът е изключен - засякох и такива случаи по форума за S Duos. Съжалявам, че постоянно давам пример с този модел, но като че ли има повече теми за него.
До сега пренасочване не съм използвала и колкото и да ми е логичен отговорът, бих предпочела да попитам, защото понякога моята логика се различава от тази на телефонните оператори. Ако Сим 1 ми е активна през цялото време, а активирам СИМ 2 само когато желая да се обадя на някой, съответно ако някой ме потърси на СИМ 2 и имам включено пренасочване на разговора към СИМ 1 - таксува ме само в случай, че отговоря на повикването от СИМ 1 или си ме таксува за самата услуга "Пренасочване". За мен логиката е да ме таксува, само ако отговоря на повикването... но знам ли...
За сега само това ме интересува, благодаря предварително на всеки, който пожелае да ми отговори на въпросите Smile
Цитирай
#37

Логиката ти е правилна таксува само ако вдигнеш.Не е редно да ти хваля Самсунга защото като собственик на такъв от скоро ще е реклама, и не нямам проблеми със звука.Повечето проблеми на колегите от форума идват от ползването на нет на едната карта ,поне от това което съм прочел до сега аз нямам тези проблеми .Идеално щастие няма и на всеки месец излизат все по хубави телефони ,така че все ще имаш чуството че си се прекарал Big Grin този или онзи .Затваряи очите и взимаи които ти харесва наи много на външен вид .

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#38

Ехх, олекна ми, веднъж и моята логика да е правилна Tongue Хубави и слънчеви почивни дни :cheers:
Цитирай
#39

Здравейте колеги, искам да попитам да ли някои се е зблъсквал със следният проблем! телефона не ми разпознава външна клавиатура знае ли някой решение как да се подкара външна клавиатура важно ми е, поздрави и лек ден.
Цитирай
#40

dobri_g написа:Хайде да ни е честито. Изтече 4.2.2 за нашите машинки:
http://www.sammobile.com/2013/07/08/andr...os-leaked/

От вчера съм с него и се държи прекрасно.

Исках да се ъпдейтна и аз,но линка не работи....

LG G4 - leather edition; Motorola - Moto 360 (smart watch); Huawei Honor 3X G750 Octa Core 1.7GHz Android 4.2.2 Dual Sim; Samsung Galaxy Grand Duos I9082- Android 4.2.2
Цитирай
#41

И мен ме интересува свеж линк. И пак да попитам наистина официално ли е или не е читава работата.
Цитирай
#42

valboneti написа:Исках да се ъпдейтна и аз,но линка не работи....
Изглежда са го махнали. Търси в XDA там го има.

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай
#43

Здравите .
Мисля да си взема телефончето гранд дуос .
Имам карти на мтел и глобул . ползвам интернет на мтел и предимно от тази карта говоря активни ли са едновременно и пренос на данни и разговори от една карта. Разбрах че двете не са активни при разговор но за пренос не ми стана ясно . Smile
Цитирай
#44

Здравейте. Въпросът ми е следният - на сим 1 си инсталирам сегашната карта с която водя разговори и и смс услуги. На сим 2 мога ли да сложа сим карта от флашките за мобилен интернет на операторите(имам флашка на договор, която така или иначе не използвам). Ако е възможна комбинацията мога ли да ги използвам едновременно ,сим 1 винаги да ми предоставя възможност да набирам/приемам разговори а сим 2 винаги да е с пуснат мобилен интернет.
Благодаря предварително

HTC Desire (broken) ; Htc One - Silver
Цитирай
#45

И двата филма са възможни без проблем. Някой ако търси нов гранд дуос да драсне лс.
Цитирай
#46

А като се използват двете карти , как се държи батерията ?

HTC Desire (broken) ; Htc One - Silver
Цитирай
#47

Пичове как да си премествам приложенията на SD картата , слагам Игри и те отиват в телефона и за 3 игри големички ми свърши мястото а 16ГБ картата си стой празна ?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#48

здравейте ,на телефона може ли директно без конвертиране да се качват филми и с каква резолюция ,благодаря за отговорите
Цитирай
#49

santorio написа:здравейте ,на телефона може ли директно без конвертиране да се качват филми и с каква резолюция ,благодаря за отговорите

Може сякакви! : ) Тетвано с 1080p 5.1 Full HD

Samsung Galaxy Grand Duos - GT-I9082
Цитирай
#50

dtihomirov написа:Здравейте. Въпросът ми е следният - на сим 1 си инсталирам сегашната карта с която водя разговори и и смс услуги. На сим 2 мога ли да сложа сим карта от флашките за мобилен интернет на операторите(имам флашка на договор, която така или иначе не използвам). Ако е възможна комбинацията мога ли да ги използвам едновременно ,сим 1 винаги да ми предоставя възможност да набирам/приемам разговори а сим 2 винаги да е с пуснат мобилен интернет.
Благодаря предварително
Обратно! Интернет карта трябва да сим1 /без значение със или без разговори/, а картата без интернет - сим2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)