Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy grand duos
#51

Имам въпрос отностно телефона ,от скоро съм с него и понякога ми се включва някакво приложение (което не съм инсталирал) ,подобно на Убунту лаунчъра в ляво ,което разкрива икони на приложения.Как мога да го премахна ,без рестарт на телефона.Наистина е много дразнещо ,стои на всичко дори на игрите и приложенията и закрива бутоните на камерата!
П.С. разкрих тайната ,от таскбара горе "Multi Window".
Цитирай
Аксесоари
#52

От горе забраняваш функцията и не можеш да я ползваш, а ако е разрешена, като задържиш бек бутона, лентата се скрива. С повторно задържане пак е достъпна.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#53

Привет! Взех Гранд Дуоса с надежда, че ще работи като старият ми Самсунг Б5702. Вместо това, когато говоря по едната карта, при позвъняване на другата дава заето. На слот едно съм поставил Мтел на бизнес план, на слот 2 - би конект на Глобул. Като се опитам да отметна функцията "Идвете сим карти активни едновременно", не се получава. Може би бъркам в настройките или така е при този телефон? Благодаря предварително!
Цитирай
#54

Телефонът има само един радиомодул, което значи, че не могат и двете карти да работят едновременно.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#55

Как да направя ,така че от настройките всичко да ми сваля на SD картата ,понеже вече изхабих пространството на телефона?
Цитирай
#56

Root+ Link2SD или с custom ROM.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#57

Здравейте,
Искам да попитам и 2те сим карти ли са микро или са стандартни ?
Благодаря предварително.
Поздрави
Цитирай
#58

:wall:
bulle7pro0f написа:Здравейте,
Искам да попитам и 2те сим карти ли са микро или са стандартни ?
Благодаря предварително.
Поздрави
Стандартни са. Така наречените MINI SIM.

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай
#59

Здравейте,
Искам да попитам, когато горе ти показва че използваш сим карта 2, като решиш да набираш някого, който ти е в контактите на сим карта 1 - се получава че го набираш от сим картата която ти е избрана.... ( в случая - сим 2 )
Как може да се реши този проблем... ( ако има решение )
Благодаря предварително.
Цитирай
#60

Цъкаш на снимката на контакта не на номера и ще ти се появи с коя карта да го избереш поне при мен е така с 4.2.2

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#61

vesocop, как се сдоби с 4,2,2 и работи ли USB OTG в тая версия? И, между другото, някой изобщо подкарал ли е OTG на тоя телефон?

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#62

А добре де, в падащия панел ми стой за актуалшзиране на софтуера, ама може ли да стане м
Някой бъг или проблеми с телефона
Цитирай
#63

В 4.2.2 има опция в настройките да те пита всеки път при набиране с коя карта да набере.

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай
#64

dobri_g написа:В 4.2.2 има опция в настройките да те пита всеки път при набиране с коя карта да набере.


А това 4.2.2 е актуализацията след 4.1.2 която е базовата ли? И не разбрах дава ли някакви проблеми телефона след като му дадеш да актуализира?
Цитирай
#65

Да ви попитам - какво ви е мнението за GO Launcher - някой използва ли го? По - добре ли е от колкото да си с базовото.
И някой имал ли е проблеми с него ?
Цитирай
#66

bulle7pro0f написа:А това 4.2.2 е актуализацията след 4.1.2 която е базовата ли? И не разбрах дава ли някакви проблеми телефона след като му дадеш да актуализира?
Ъпдейт към 4.2.2 има само за Русия. Може да се изтегли от нета, повече инфо може да намериш в XDA.

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай
#67

dobri_g написа:
bulle7pro0f написа:А това 4.2.2 е актуализацията след 4.1.2 която е базовата ли? И не разбрах дава ли някакви проблеми телефона след като му дадеш да актуализира?
Ъпдейт към 4.2.2 има само за Русия. Може да се изтегли от нета, повече инфо може да намериш в XDA.

Е добре де, само за Русия има 4.2.2 и ти ли по-този начин си се сдобил с това 4.2.2.
И искам да те попитам това "Актуализ. на софтуера" ми стой в падащото меню...горе-долу сещаш ли се какво може да и дали ако го направя може по някакъв начин да си прецакам телефончето Wink
Благодаря.
Цитирай
#68

bulle7pro0f написа:
dobri_g написа:
bulle7pro0f написа:А това 4.2.2 е актуализацията след 4.1.2 която е базовата ли? И не разбрах дава ли някакви проблеми телефона след като му дадеш да актуализира?
Ъпдейт към 4.2.2 има само за Русия. Може да се изтегли от нета, повече инфо може да намериш в XDA.

Е добре де, само за Русия има 4.2.2 и ти ли по-този начин си се сдобил с това 4.2.2.
И искам да те попитам това "Актуализ. на софтуера" ми стой в падащото меню...горе-долу сещаш ли се какво може да и дали ако го направя може по някакъв начин да си прецакам телефончето Wink
Благодаря.
Няма да прецакаш телефона. Актуализацията е пак 4.1.2 с някои подобрения.

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай
#69

Мерси :thumbup:
След малко ще го направя...да видим какво ще стане...
Цитирай
#70

Как мога да актуализирам до 4.2.2 ? Smile
Цитирай
#71

Здравейте. направих всички стъпки от посочена тема:
https://www.androidbg.com/forum/topic281...pamet.html за инсталиране на приложения на SD card
Всичко е описано много продробно поздравявам хората, които са се постарали да го направят.
Изчетох сума неща. В SHELL всичко е точно. Настройвам го през cmd (както е описано) да слага приложения само на SD, но въпреки всичко телефона ми казва, че SD картата ми е ЕМУЛИРАНА и не може да се осъществи преместване или инсталиране. Както и в маркета ако тръгна да инсталирам каквото ида е ми казва че няма място в хранилището, докато не го върна в начална позиция на 1 или AUTO LOCATE, ( което пак е storage на телефона). Не знам какво да правя. ПОСЛЕ СИ РУУТНАХ ТЕЛЕФОНА. Викам си то се е видяло И ПАК СЪЩОТО ! Пробвах и с емулатор програма от телефона за всеки случей... но без резултат.
Моля ако някой има идея да помогне докато не съм омазал нещо, мислейки за нов custum ROM пфуу :wall:
телефона е GALAXY GRAND DUOS

Sony Xperia Z3
Цитирай
#72

Здравейте, преди ден си закупих телефона за който става въпрос и веече два дена ми е постоянно в ръцете. Мога да кажа че за сега съм много доволна от телефончето... добре похарчени 450лв. Който се чуди да отива и да го копува. Ако имате въпроси питайте.. но апарата няма грешка! Smile
Цитирай
#73

Как да заключа папка на телефона?Пробвах от Настройки -> Защита -> Шифроване на външна SD карта .. и след това не ми дава да натисна нищо защо? Smile
Цитирай
#74

Днес гледах, че са пуснали 4.2.2 и за Индия - източник: http://www.androidos.in/2013/09/samsung-...ate-india/
Може скоро и ние да се вредим официално Smile
Цитирай
#75

digunan написа:Днес гледах, че са пуснали 4.2.2 и за Индия - източник: http://www.androidos.in/2013/09/samsung-...ate-india/
Може скоро и ние да се вредим официално Smile
За актуални ъпдейти можете да гледате тук:
http://live.samsung-updates.com/index.ph...e=GT-I9082

XIAOMI MI NOTE 3 - BLACK - 128 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)