Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung galaxy grand duos
#76

Папките по принцип мисля че не могат да се закл. но ти като си сложиш код или някаква защита при откл. си е същото... иначе и аз се надявам скоро да излезе 4.2.2 ъпа .. :thumbup:
Цитирай
Аксесоари
#77

freaak1 написа:Здравейте. направих всички стъпки от посочена тема:
https://www.androidbg.com/forum/topic281...pamet.html за инсталиране на приложения на SD card
Всичко е описано много продробно поздравявам хората, които са се постарали да го направят.
Изчетох сума неща. В SHELL всичко е точно. Настройвам го през cmd (както е описано) да слага приложения само на SD, но въпреки всичко телефона ми казва, че SD картата ми е ЕМУЛИРАНА и не може да се осъществи преместване или инсталиране. Както и в маркета ако тръгна да инсталирам каквото ида е ми казва че няма място в хранилището, докато не го върна в начална позиция на 1 или AUTO LOCATE, ( което пак е storage на телефона). Не знам какво да правя. ПОСЛЕ СИ РУУТНАХ ТЕЛЕФОНА. Викам си то се е видяло И ПАК СЪЩОТО ! Пробвах и с емулатор програма от телефона за всеки случей... но без резултат.
Моля ако някой има идея да помогне докато не съм омазал нещо, мислейки за нов custum ROM пфуу :wall:
телефона е GALAXY GRAND DUOS

Руут + приложението External to Internal в Андроид > http://www.youtube.com/watch?v=-aujZhdsLHw ,следвай стъпките и ще имаш линк ;>
Цитирай
#78

Супер Update на андроид 4.2.2 и автоматично в диспечъра ми излезе активно да ги местя на SD.
С инфото на int24rain от горе си направих линк Smile Благодаря. Въпреки, че директно от маркет щеше да е супер върху SD да се сваля... :whistle:

Sony Xperia Z3
Цитирай
#79

freaak1 написа:Супер Update на андроид 4.2.2 и автоматично в диспечъра ми излезе активно да ги местя на SD.
С инфото на int24rain от горе си направих линк Smile Благодаря. Въпреки, че директно от маркет щеше да е супер върху SD да се сваля... :whistle:
Колега OTA ъпдейт ли ти дойде и ако да то от България ли си купувал телефона?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#80

За България все още няма - http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9082
Цитирай
#81

Vami написа:За България все още няма - http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9082

Именно затова го попитах от къде е купуван, защото постоянно следя sammobile за излезналите версии и все още няма за България (VVT).

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#82

А защо с такова нетърпение очакваш 4.2.2? Проблеми ли имаш? Примерно на таблета от подписа при ъпдейта от 4.1.1 към 4.2.1 батерията осезаемо започна да се изхабява по-бързо при едни и същи настойки и се принудих да си върна 4.1.1...
Цитирай
#83

nmnikolov написа:
freaak1 написа:Супер Update на андроид 4.2.2 и автоматично в диспечъра ми излезе активно да ги местя на SD.
С инфото на int24rain от горе си направих линк Smile Благодаря. Въпреки, че директно от маркет щеше да е супер върху SD да се сваля... :whistle:
Колега OTA ъпдейт ли ти дойде и ако да то от България ли си купувал телефона?


От БГ съм го взимал Виваком.. не ъпдейтнах го от тук http://www.youtube.com/watch?v=8DZcKqPptxw
от долу има линк за сваляне под клипчето. При мен ми работи перфектно нямам никакви оплаквания SmileВече повече от месец го ползвам . Стъпките са лесни...
А за България знам, че все още няма

Sony Xperia Z3
Цитирай
#84

Vami написа:А защо с такова нетърпение очакваш 4.2.2? Проблеми ли имаш? Примерно на таблета от подписа при ъпдейта от 4.1.1 към 4.2.1 батерията осезаемо започна да се изхабява по-бързо при едни и същи настойки и се принудих да си върна 4.1.1...

Телефона го ползва приятелката ми, но е много дразнещо, че в момента всички приложения се инсталират в паметта на телефона. Често изписва, че няма памет за ъпдейт на приложенията. Телефона го root-нах, но не ми се занимава освен с моя и с нейния да и качвам Custom ROM и постоянно да следя за ъпдейти. Това, че при теб 4.2.1 се държи по-зле от 4.1.1 е субективно, защото при различни устройства резултата е различен. То и при едни и същи устройства пак има разлика в поведението.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#85

Всяка следваща версия на операционната система е по-тежка от предходната и изисква повече ресурси. Което е логично, защото върви ръка за ръка с хардуера Wink
Цитирай
#86

Vami написа:Всяка следваща версия на операционната система е по-тежка от предходната и изисква повече ресурси. Което е логично, защото върви ръка за ръка с хардуера Wink

Не е така. Jelly Bean върви по-добре и бързо от ICS дори и на по-стари устройства. Освен това Android има още много възможности за оптимизация, за да стане по-бърза.

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#87

Аз пък ти казвам, че е така, както съм го написал като тенденция. На всичко отгоре и започнаха да ги претупват тия официални ъпдейти, и ги пускат без много да ги тестват. Имам надблюдения върху три различни устройства, от различни производителя. Android-а започва да става една голяма боза, по-голяма и от Windows-а. На какви ли не бъгове се натъквам напоследък...

И за да е свързан поста ми с темата, добавямм списък на приложенията, които можете да махнете или деактивирате. Взет е от руския форум и за това не е преведен, но всичко се разбира.

"ДА" – означава, че приложението може да се изтрие без да се промени функционирането на базовите функции. Преди да ги декативирате или изтриете се убедете, че наистина не ви трябва.
"НЕТ" – приложението е необходими за стабилноста и функционирането на базовите функции.
"НЕТ. Достоверной информации нет." или "?" - Няма достоверна информация.


Цитирай
#88

Какъв GPS да си инсталирам и каква версия...
Телефона днес го купих...Samsung Galaxy Grand duos
Цитирай
#89

Аз съм си инсталирал iGO Primo и Garmin StreetPilot. Има ги в съответните теми в раздел GPS. Ако не се оправиш пиши тук в темата.
Цитирай
#90

Vami написа:Аз съм си инсталирал iGO Primo и Garmin StreetPilot. Има ги в съответните теми в раздел GPS. Ако не се оправиш пиши тук в темата.


Благодаря,

какъв софтуер си инсталирал на компа за да управляваш телефона. Защото инсталирах и pc suite i pc studio...инсталирах USB драйвер...но все не може да се конектне телефона. С pc studio се свързва но мога само музика и видео да качвам.

Също коя версия на iGO Primo и Garmin StreetPilot си качил на твоят телефон. Питам защото има много версии и не искам да експериментирам Sad
Цитирай
#91

Качил съм последните най-нови версии. iGO Primo (2.4) Turkey 9.6.29.331894 (20 Sep 2013) и Garmin StreetPilot v.2.16. С Windows 7 съм и нищо не използвам за връзка. Монтира се като мултимедийно устройство.

За Гармина е малко по-особено и погледни и използвай apk файла от този пост.
Цитирай
#92

Здравейте, имам от ден апарата и ме интересува какво се случва като ползвам пред деня сим 2, а данните ми са си активирани от Сим1. Разговорите е ясно че се пренасочват, но какво се случва с трафика данни...да не ме изненадат Мтел на края на месеца
Цитирай
#93

Нищо не се пренасочва! Няма опасност да ти навърти сметка за данни на sim2, щом си настроил телефона да ползва данни от другата карта. Единственото пренасочване е когато говориш по едната карта и едновременно приемеш разговор по втората.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#94

Здравейте, в момента ползвам Samsung Galaxy S Duos, но има проблем - забива прекалено често... А пък много ми трябва телефон с две сим карти и с повече екстри. Мисля да пробвам Samsung Galaxy Grand Duos, като разчитам на по-читавия процесор. Но пак не се знае... Така и не намерих коментари относно качеството на работа на Grand-a, защото ако и той така забиава, няма смисъл да се набутвам повече :facepalm:
Цитирай
#95

Не забива, взимай смело. Ползвам го от Март, стоков и съм доволен. Батерията също се държи прилично.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#96

При правилна настройка батерията държи повече от прилично. Нета ми е постоянно включен, времето се обновява на всеки час и въпреки това вижте резултата Smile

[Изображение: dyti.png]
Цитирай
#97

Vami, интресно ми е iGO основно на Samsung-a ли ползваш или на Asus-a?

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#98

Нито на Samsung-а нито на Asus-а... Имам едно Prestigio GeoVision 7780, та на него. За скина обаче тествам и на другите две устройства, а и на емулатор.
Цитирай
#99

Излезе официална 4.2.2 и за нас! Не съм тествал, бавно се сваля, а съм на работа. :cheers:

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Да - и аз получих ъпдейта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)