Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[APP][MOD] Фонетика на Samsung клавиатурата [UPDATE-24.05.2013] - 4.2.2!
#26

Можеш ли да дадеш снимка на екрана от роот експлорер, там където замести клавиатурата? И коя версия сложи?
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако си с одекснат ром е възможно. Влез в system/app намери приложението и ако има същото, което вместо разширение *.app е *.odex го изтриваш като оставяш само *.app файла и рестартираш. Изчисти данните на приложението после за всеки случай.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#28

В тоя odex file e бил проблема сега е ок всичко и бачка перфекто, супер доволен съм ! Браво и благодаря Smile!

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#29

Браво Smile много много добро изпълнение Smile Сложих я, изтрих одекс файла, рестарт и всичко работи както трябва.
Само забелязах едно нещо, ползвам LINE от скоро след като прецакаха Viber-а, та там не ми почва с главна буква като тръгна да пиша. В обикновените съобщения няма проблем. Което в крайна сметка не е чак толкова голям проблем Smile

ЕДИТ:
Искам да попитам възможно ли е да се направи същата клавиатура и за Note 10.1? Пробвах тази но таблета влезна в един злобен цикъл и почна да ми изкарва съобщение че клавиатурата е крашнала. Това след рестарт и изтриване на одекс файла.

Телефон с шайба
Цитирай
#30

Може да ако ми пратиш файловете. Обаче не обещавам кога ще е готова, защото има куп неща на главата си Smile


Цитирай
#31

Супер няма проблем за времето Smile Smile
Предполагам това ти трябва http://dl.dropbox.com/u/77219734/SamsungIME.apk и това http://dl.dropbox.com/u/77219734/SamsungIME.odex ?

Телефон с шайба
Цитирай
#32

Много ми е удобна стоковата клавиатура и точно такава фонетика ми трябва. Респект за труда на колегата, но нямам руут и не искам да имам. Има ли някаква алтернатива за такива като мен? Мога ли от някъде да си намеря фонетика на платформата на стоковата?
Цитирай
#33

Няма друга алтернатива колега, ако я искаш ще трябва да рутнеш, има други фонетични в маркета.... switkey можеш да опиташ ако искаш

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#34

Два , три пъти ми се случи клавиатурата да не иска да се появи като се опитвам да пиша в този форум или друг.
Някой друг да е имал такъв проблем?

P10

Цитирай
#35

При мен само веднъж, но се оказа че нямам свободна рам. Опитах се да отворя такс мениджъра и като това стана след 10 секунди чакане имах много отворени неща , които бях цъкнал преди да пиша. Единствено тогава се появи това.


Цитирай
#36

Първо искам да благодаря на човека, направил бг фонетиката. Лесно и бързо се инсталира с помощта на обяснението. Но имам един въпрос. Промених си системния шрифт, но клавиатурата си стои със стандартния. Когато използвам примерно Swiftkey нямам проблеми. Има ли вариант да се смени шрифта или да се радвам, че имам все пак фонетика със стоковата клавиатура?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#37

Някакъв шанс това да стане и за Galaxy Tab 2 10.1 P5110? :whistle: Иначе, много добра работа!

| Sony Xperia S |
Цитирай
#38

Колега може ли да те помоля да добавиш и auto correct . В xda има портната клавиатура от ноте2 с ауто корект , но няма фонетика...Благодаря предварително!

iOS master race
Цитирай
#39

А някакъв шанса да направиш за 4.2.2 че скоро всички там ще прелетят.

P20 Pro Twilight
Цитирай
#40

Утре след матурата, ще гледам да направя!


Цитирай
#41

maaaxy написа:Утре след матурата, ще гледам да направя!

Благодаря ти много че 4.2.2 е хубав ма без тая клавиатура някак си кофти Smile

P20 Pro Twilight
Цитирай
#42

Дали има начин да направиш такава клавиатура и за S4, че това БДС ме дразни мнооого. Опитах да заменя файловете за S3, но клавиатурата излиза на половин екран.
[Изображение: 2013-05-29%2003.14.33.png?token_hash=AAE...Vew_enA1dQ]

Ето файла ако ти се отвори свободно време го разгледай : ) : https://dl.dropboxusercontent.com/u/6888...ungIME.apk
Цитирай
#43

askata9213 написа:Дали има начин да направиш такава клавиатура и за S4, че това БДС ме дразни мнооого. Опитах да заменя файловете за S3, но клавиатурата излиза на половин екран.
[Изображение: 2013-05-29%2003.14.33.png?token_hash=AAE...Vew_enA1dQ]

Ето файла ако ти се отвори свободно време го разгледай : ) : https://dl.dropboxusercontent.com/u/6888...ungIME.apk

И аз искам за четворката Smile

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Цитирай
#44

Има ли вече клавиатура за S4?

P10

Цитирай
#45

и аз едно мерси да кажа за клавиатурата. Първо бях пропуснал частта за деодекса и се вкарах в голям филм, защото бях прекръстил оригиналния файл, а новата клавиатура крашваше Smile

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай
#46

marmota написа:А има ли вариант да се сложи на стоков ром, без руут? Пробвах да го инсталирам апк-то и ми изписа:
"Това е системно приложение, все още ли искате да го замените? Всички данни на предишния потребител ще бъдат съхранени"
дадох му ок и след това ми каза "Приложението не е инсталирано" Видях че горе пише че изисква руут, но като го видях в апк и реших че би могло да се мине ибез Smile
SXS написа:Много ми е удобна стоковата клавиатура и точно такава фонетика ми трябва. Респект за труда на колегата, но нямам руут и не искам да имам. Има ли някаква алтернатива за такива като мен? Мога ли от някъде да си намеря фонетика на платформата на стоковата?

Аз съм като колеги които съм цитарал, въобще не обичам да си пипам по телефона и после да пускам теми телефона ми се брикна и т.н.т., за това да питам и аз, фонетична клавиатура за S4 който не е root-ван, че имам само БДС. Аз си свалих Bulgarian keyboard 2, ползвам съм я на др.ми Galaxy, но тя има един бъг като сменям от букви на цифри и от време на време сменя езика, а и няма цифтите над буквите, което си е удобно, та може ли да ми препоръчате нещо?
c0mm3n7 написа:Няма друга алтернатива колега, ако я искаш ще трябва да рутнеш, има други фонетични в маркета.... switkey можеш да опиташ ако искаш
Това switkey (предполагам swiftkey) читаво ли е?
Цитирай
#47

zhoro, да доста е добра, има безплатна и про версии, както за телефон така и за таблет.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#48

gogon написа:zhoro, да доста е добра, има безплатна и про версии, както за телефон така и за таблет.
Дам само дето безплатната е временна, т.е. само за 1м и после трябва да я купувам и трябва да разбера как става...
Цитирай
#49

При мен понякога изчезва Българския език. Отдолу където с приплъзване по "space" се сменя езика ( при мен English / Български) там изчезва понякога Българския, т.е. остава само English и изчезват стрелките за приплъзване. Оправя се чак след като влезна в настройките на клавиатурата > езиците > и там Български език е маркиран, но го отмаркирам и маркирам наново и чак тогава се оправя. Някой с подобен проблем?

Благодаря предварително!

Samsung Galaxy S III LTE I9305 , 2GB RAM , 4.4.4 KitKat [STOCK] I9305XXUFNI3
Цитирай
#50

Като гледам си с I9305 , мода е за I9300 , може от това да е.

P10

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)