Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталация на Jelly Bean за Optimus L5 [Official 4.1.2] (вече и с ROOT)
#51

exlective написа:
breycho написа:Момчета , искам да ви попитам това ли е emergency download mode което ми излиза на мене , не съм много наясно , предполагам снимката която е качена в обяснението на инсталацията е след "Launch Software Update"


[Изображение: img20130412001.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Прикачил съм снимка в туториала как трябва да изглежда. А тази гад как успя да я стартираш?


С Vol - и вкарване на USB кабела в компютъра? при повечето от вас така ставало

LG Optimus E610 Android Ice Scream Sandwich 4.0.3
Цитирай
Аксесоари
#52

При някои от нас се размнава комбинацията с бутони.Пробвай така: Задръж vol down и vol up + power button и вкарай кабела докато са задържани тези бутони,веднага след като светнат бутоните.Но трябва да го направиш много сръчно,така че не очаквай да стане от първия път Big Grin
Цитирай
#53

не се получава давам ми някаква грешка и ми изписва програмата спря да работи изтеглих v10l но не се получава :wall: :wall:
Цитирай
#54

Точно 7 минути отне инсталирането на руутнатия ром. Благодаря още един път, колеги Smile

Предишния JB като го флашвах, комбинацията за Даунлоуд Мод беше Vol + & Vol - и мушнах кабела в компютъра. Този път се получи като натиснах Vol - и вкарах кабела. Като светне телефона - пускам. По време на инсталацията наистина КДЗ иска доста ресурс, така, че не забравяйте да изключвате всичко и да сменяте темата на уиндовс

ус. След което дори КДЗ да пише, че не намира нищо - споко, ще се получи. Накрая като даде програмата стоп уоркинг, изчаква се някоя минутка и телефона се включва.

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#55

След инсталацията пробвах Бенчмарк и ми показва резултат 2780. Каква е причината?

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай
#56

moro4321 написа:не се получава давам ми някаква грешка и ми изписва програмата спря да работи изтеглих v10l но не се получава :wall: :wall:

Имам чувствто че не си сменил темата на Windows-a си... Или не си спрял всичко работещо. Не случайно съм наблегнал на тези 2 неща толкова много.

PharrellVP написа:След инсталацията пробвах Бенчмарк и ми показва резултат 2780. Каква е причината?

Изтегли и инсталирай Advanced Task Killer > рестартирай телефона > изчакай всичко да зареди и да тръгне > спри абсолютно всичко със ATK > направи теста и трябва да е над 4200 вече.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#57

При мен още на 2рата минута изписва Telephone not found , FINISHED в КДЗ , да разбирам че е нормално и да си го оставя 30 мин -1 час да си седи телефона

LG Optimus E610 Android Ice Scream Sandwich 4.0.3
Цитирай
#58

За успешно инсталиране трябва минимум 10 гига свободна памет нахард диска.При мен също изписваше този надпис и смених лаптопа с настолната машинка и стана за 5 мин., без да сменям темата на класик.Просто тази програма търси много свободно място.Дано съм бил полезен и да не повторяте моята грешка!
Цитирай
#59

правя всичко стъпка по стъпка но не мога да върна на ICS отJB
Цитирай
#60

moro4321 написа:правя всичко стъпка по стъпка но не мога да върна на ICS отJB
Защо? Какво става?

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#61

или процедурата за връщане от JB към ICS едруга или аз не мога да я направя иначе от ICS към JB става но обратно не
Цитирай
#62

Е разбрах, че не става! Но какъв е проблема грешка ли дава какво ТОЧНО става?

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#63

дава ми грешка и ми изскача програмата спря да работи :confused:
Цитирай
#64

moro4321 написа:дава ми грешка и ми изскача програмата спря да работи :confused:
Тази грешка излиза всеки път на края на инсталацията! Изчакай би трябвало да тръгне!

>> Huawei P8, Razer phone 1, Razer phone 2, Asus ROG phone 2 <<
Цитирай
#65

Много полезна тема, браво! Smile

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
Цитирай
#66

появява се това
Цитирай
#67

moro4321 написа:появява се това

Не си инсталирал MSMXL драйвъра, или ако си, не си рестартирал компютъра.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#68

инсталирал съм MSMXL драйвъра и рестартирам компютъра но не се получава от какво друго може да е пробвах и на другия си лаптоп и там същия резултат
Цитирай
#69

moro4321 написа:инсталирал съм MSMXL драйвъра и рестартирам компютъра но не се получава от какво друго може да е пробвах и на другия си лаптоп и там същия резултат

Честно казано си нямам на идея, сигурно бъркаш някъде, но все пак това е тема как да минеш от ICS на JB (и с това мога да помогна), а не обратното. Явно някъде има някаква разлика.

С други думи - ба' ли му майката.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#70

е все пак благодаря на отзовалите се :capitulation: явно решение нема :confused: но ще следя темата ако някой може да помогне.
Цитирай
#71

exlective написа:
moro4321 написа:появява се това

Не си инсталирал MSMXL драйвъра, или ако си, не си рестартирал компютъра.
Да и аз пробвах на ХП и на осмицата. И на мен ми дава същата грешка.Явно не е проблема в драйверите
Цитирай
#72

значи е в самата програма улицата е еднопосочна имайте го впредвид
Цитирай
#73

moro4321 написа:значи е в самата програма улицата е еднопосочна имайте го в предвид

Включи телефона да е в "LG Software", и инсталирай всичко което предлага на компютъра ти. Рестартирай. Инсталирай тези дравъри поотделно, след като ги инсталираш пак рестартирай и тогава пробвай отново по туториала. Ако пак не стане, идейте ми свършиха.

Samsung Galaxy S6HTC One M8 - LG G3 - HTC One M7 - Samsung Galaxy S5 - HTC Desire 816 - HTC Sensation XE - LG Optimus L5 - HTC Wildfire S - Sony Ericsson Vivaz - Nokia 5800 - и още какви ли не шитни които бяха модерни на времето...
Цитирай
#74

съжалявам но пак тухла и така пробвах не става и все пак благодаря :unknw:
Цитирай
#75

Момчет,имаме проблем със някои apk.Преди на ics играех hungry shark evo,а сега ми изписва,че не е съвместима с тазо версия.Тегля програмки от нета,да видя дали не се е прецакал магазина,ама не - пише ми ''файлът не се поддържа''
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)